Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

 

Najpierw kombinacje z ustawą o zgromadzeniach, a teraz takie coś. Jak widać zaczynają się bać. Chociaż pewnie część narodu uzna, że przecież nic się nie stało. A to wszystko dla naszego bezpieczeństwa. Oby tylko ta część nie obudziła się za późno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, teraz pod domem Ryżego porządku/ pacyfikować będą Bereitschaftspolizei. Podobnie na 11 listopada w Wawie. Mówiąc krótko na naszej polskiej ziemi będziemy napierd*ć w niemieckich policjantów.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż słownik onetu? Bo nie znam niektórych słów i chciałem się dowiedzieć co one znaczą ;)

 

 

Szczęściokrotnie - szczęśliwy sześć razy ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

 

Najpierw kombinacje z ustawą o zgromadzeniach, a teraz takie coś. Jak widać zaczynają się bać. Chociaż pewnie część narodu uzna, że przecież nic się nie stało. A to wszystko dla naszego bezpieczeństwa. Oby tylko ta część nie obudziła się za późno..

W 0:35 widać że nie wie co ma dalej mówić xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v jak skomentujesz zmiany u Palikota? Jako zagorzały wyborca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: nie jestem "zagorzałym wyborcą" Palikota. Głosowałem na kandydatkę startującą z jego listy, niestety nie dostała się do sejmu, natomiast ten, który przeszedł mi nie pasuje, tak samo jak i sam Palikot. Programowo jedynym ugrupowaniem w miarę bliskim moim poglądom jest RACJA Polskiej Lewicy. A co do zmian, to będą pewnie tak samo istotne jak te przeprowadzone przez płemieła w rządzie.

 

sshd: dymka lepiej puszczać osobiście, a nie maszynowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. Donek powie, że jest ok i reszta też twierdzi, że jest ok. On to jest takie ich guru.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W 0:35 widać że nie wie co ma dalej mówić xD.

 

No ja widzę, że TV Trwam jest w Polsce już bardziej popularna niż zwykły dziennik.

Gratuluję obiektywizmu ludziom, którzy to słuchają.

 

 

Jeszcze ze dwa razy to obejrzę i już nigdy nie wrócę do Polski nawet na urlop ;)

 

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v ciekawostka: kiedyś czytałem FiM, potem jakoś straciłem kontakt, potem minęły studia, potem doczytałem innych rzeczy i przerzuciłem się na centro-prawo, jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No ja widzę, że TV Trwam jest w Polsce już bardziej popularna niż zwykły dziennik.

Gratuluję obiektywizmu ludziom, którzy to słuchają.

 

 

Jeszcze ze dwa razy to obejrzę i już nigdy nie wrócę do Polski nawet na urlop ;)

Możliwe że popularniejsze :P. Nie oglądam TV a do tego nie ciągnie mnie do katolicyzmu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja widzę, że TV Trwam jest w Polsce już bardziej popularna niż zwykły dziennik.

Gratuluję obiektywizmu ludziom, którzy to słuchają.

 

 

Jeszcze ze dwa razy to obejrzę i już nigdy nie wrócę do Polski nawet na urlop ;)

Obiektywizm jest wtedy, gdy obejrzysz kilka dzienników i samemu można wyciągnąć wnioski z przekazanych wiadomości, przy tym niestety trzeba mieć otwarty umysł, a nie zaklapkowany w jednym kierunku. Po Twoim komentarzu widać, że nie jesteś ani grama obiektywny. Nie przypominam sobie aby ta informacja była przekazana przez TVN czy też inną stację. Może była, a jej po prostu nie zauważyłem.

 

W przypadku słuchania Donkowych bajek, to ten obiektywizm znika. Wtedy jedyną słuszna stacją jest TVN/TVN24. W kółko mielą to samo i faktycznie po pewnym czasie ludzie zaczynają w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czytam ostatnio fajny tygodnik "wSieci" tworzony przez były zespół Uważam Rze, polecam wszystkim którym zależy na normalności w tym kraju...A konfrontuję z bełkotem Tusk vision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Obiektywizm jest wtedy, gdy obejrzysz kilka dzienników

 

Ja nie muszę oglądać dzienników, wystarczy przejrzeć kilka postów na WHT i mam obraz "całej" Polski. :)

 

Niestety nie mogę zrozumieć, wszyscy narzekają na Donka a jest już którąś kadencję.

Wybierzcie Rydzyka, Kaczyńskiego, Macierewicza, co za problem?

 

Tak jak z hostingiem, wybrałeś tańszy serwer i myślisz że zaoszczędziłeś, co cierp jak coś się stanie i nie narzekaj.

 

Polska polityka spadła już poniżej piwnicy Pod Baranami, powinny wszystkich z sejmu pozwalniać i wybrać króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Irek problem jest taki że naród jest głupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jedzmy gówno. Miliony much przecież nie mogą się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jedzmy gówno. Miliony much przecież nie mogą się mylić.

 

Tylko cienko smarować nim chleb bo to luksus ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ten lekko zdziadziały zgred chwilami zachowuje sie jakby spadł z kosmosu, ma sporo racji, w wielu kwestiach się z nim zgadzam, ale czasem facet pierdzieli takie farmazony że lepiej go nie słuchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Paweł nie ma idealnego polityka ;)

 

Irku a co mam powiedzieć o ludziach co narzekają na PO i PIS jednocześnie a idą głosować na jednego albo drugiego?

 

Najlepsze są babcie które idą głosować na Tuska bo jest wyższy albo ma ładniejszy krawat (z życia wzięte i nie są to oszukane historie). Prawda jest taka że Donek jest 2-3 cm wyższy od Kaczyńskiego, ale jak zobaczycie jak media pokazują Kaczyńskiego (kamera delikatnie z góry), Donalda? Delikatnie od dołu. Różnica kilku stopni potrafi sprawić że człowiek jest kilka cm wyższy / niższy ;)

 

A jak nie PO to idiotyczny Ruch Palikota... Zlitujcie się ludzie ;)

 

 

Ale to i tak pół bidy... Najlepsi są ci co narzekają, ale dupy nie ruszą do urny wyborczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zabrać moherom dowody co głosuja na krawaty i image. Ja chodze w czerwonym i co ? Ojciec Wojna-o-dusze z Torunia mnie wyklnie ?

 

Powinno być tak jak na zachodzie, kto nie idzie GŁOSOWAC ten płaci 50 zeta. Można oddac pustą kartke albo wszystkich skreślic, czy dopisać swojego kandydata. Wazne żeby wrzucić kartke do urny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×