Skocz do zawartości
tomekpl

Dywagacje o Mintshost (wydzielone z opinii).

Polecane posty

Bo na święta ma być czuć choinką, a nie miętą... nawet od MintsHostu !! ;)

 

A tak na serio, to tak jak Kamikadze - dla mnie wygląd strony jest obojętny.

No bo chyba wygląd strony na pewno nigdy nie dorówna jakości ani cenie.

 

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam :)

Edytowano przez UPTM.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to tak jak Kamikadze - dla mnie wygląd strony jest obojętny.

No bo chyba wygląd strony na pewno nigdy nie dorówna jakości ani cenie.

Zjadł byś bardzo pyszną niesamowitą potrawę, przyrządzoną przez światowej sławy mistrza kuchni, podaną w... nocniku ;) ?

Też nie jestem za wielkim estetą, ale owa estetyka praiwe zawsze ma jakiś wpływ na odbiór firmy i świadczonych przez nią usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to oczywiste, że nie.

 

Ale przykładowo wcale nie jestem za oryginalnym layoutem za 3000 PLN.

Oczywiście, to o layoucie z Painta, to tylko taki żarcik już był ;)

 

Ale moim zdaniem obecny wygląd ładnie się prezentuje, mimo wszystko, że jest w co najmniej 4 polskich firmach hostingowych.

Tu chodzi o jakość mimo wszystko, Panie Kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak inaczej patrzy się na firmę, która ma coś oryginalnego w sobie niż na firmę, której layout mają przynajmniej 3 inne firmy, i to jeszcze o bardzo zbliżonych usługach. Również nie jestem za ocenianiem firmy po layoucie, ale jednak jakieś wrażenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No owszem, ale przynajmniej ten layout coś kosztował (15$ jak dobrze pamiętam).

Bo swego czasu (1,5 roku temu?) była tutaj "firma" oferująca darmowy hosting www z darmową subdomeną cos.nazwahostingu.tk !

 

I działała na szablonie darmowym (dokładniej nazywa się on uniwersalny) z szabloników :)

I to się nie ma co śmiać! Był to poważny projekt, działał prawie dwa tygodnie.

 

(Właśnie tak przeglądałem stare dzieje WebHostingTalk, ach się pośmiałem... ciekawe rzeczy się działy, oj ciekawe).

 

 

To oczywiście były ferie zimowe, a przecież taki znany był portal radiowy (eradia.net), który do tej pory istnieje (z tym, że panowanie znacznie przejął portalradiowy.pl) i miał hosting WWW za SMS - działał również na darmowym szablonie z wyżej wspomnianej stronie z szablonami.

 

Tylko, że te darmowe to zazwyczaj krótkie zabawki (kieszonkowe na reseller - recz jasna ;)). A MintsHost.pl, co można stwierdzić już teraz, robi się powoli porządną firmą branży IT.

Edytowano przez UPTM.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I działała na szablonie darmowym (dokładniej nazywa się on uniwersalny) z szabloników :)

I to się nie ma co śmiać! Był to poważny projekt, działał prawie dwa tygodnie.

I nazywał się 24home.tk? A uptm.pl będzie następnym, który będzie działać dwa tygodnie? W końcu ferie prawie za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to oczywiste, że nie.

 

Ale przykładowo wcale nie jestem za oryginalnym layoutem za 3000 PLN.

Oczywiście, to o layoucie z Painta, to tylko taki żarcik już był ;)

 

Ale moim zdaniem obecny wygląd ładnie się prezentuje, mimo wszystko, że jest w co najmniej 4 polskich firmach hostingowych.

Tu chodzi o jakość mimo wszystko, Panie Kolego ;)

Między 15 złotymi a 3000 złotych jest całkiem spora przestrzeń, w której spokojnie można zmieścić jakiś ładny lay. Nie mówię o takim za 150 zł ale poniżej tysiąca można już dostać coś ładnego. Może niekoniecznie w kompleksowej usłudze ale na bazie ładnej strony głównej resztę można już samemu przeprojektować. Poza tym nawet bez funduszy każdy kto jest w stanie obsłużyć photoshopa po większej lub mniejszej ilości godzin samemu coś spłodzi.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, tak to było to 24home.tk ;) Musiałem jeszcze raz tematu szukać, bo zapomniałem.

Ale ty za to masz dobrą pamięć :)

 

Nie, UPTM.pl nie będzie takim szajsem, gdyż już prawie posiadamy zarejestrowaną DG.

Działalność ta, co mogę dodać, będzie zarejestrowana w UK :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że musiałeś szukać. Drugie konto masz zarejestrowane właśnie na mail z 24home.tk. Żebyś nie musiał na forum szukać, jego nazwa to mati_290.

 

Prawie robi wielką różnicę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle większości nie przeszkadza wygląd strony. Rzuca się nawet, że

 

może być i w paincie zrobiona.

 

A zaraz podskoczy nowy temat, z nową firmą posiadającą obskurną wizytówkę internetową - i nagle te same osoby powrócą do starego dobrego:

 

To jest firma internetowa, musi się jakoś prezentować online, to o nich świadczy

 

Jednych się widzę gnoi na starcie, innych się tłumaczy (być może) dobrą jakością. Jeszcze w momencie kiedy 4 firmy mają ten sam wygląd! Otóż prawda jest taka, że pierwszym elementem budującym zaufanie w relacji klient-firma jest właśnie to w jaki sposób umie się zaprezentować, przekonać potencjalnego kupującego właśnie do siebie. Wygląd liczy się w dużej mierze i sam osobiście nie zajrzę do żadnej z tych firm. Od razu upudrujcie sobie strony na wzór ovh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem, ale przynajmniej ten layout coś kosztował (15$ jak dobrze pamiętam).

Bo swego czasu (1,5 roku temu?) była tutaj "firma" oferująca darmowy hosting www z darmową subdomeną cos.nazwahostingu.tk !

 

I działała na szablonie darmowym (dokładniej nazywa się on uniwersalny) z szabloników

I to się nie ma co śmiać! Był to poważny projekt, działał prawie dwa tygodnie.

 

(Właśnie tak przeglądałem stare dzieje WebHostingTalk, ach się pośmiałem... ciekawe rzeczy się działy, oj ciekawe).

 

 

To oczywiście były ferie zimowe, a przecież taki znany był portal radiowy (eradia.net), który do tej pory istnieje (z tym, że panowanie znacznie przejął portalradiowy.pl) i miał hosting WWW za SMS - działał również na darmowym szablonie z wyżej wspomnianej stronie z szablonami.

 

Tylko, że te darmowe to zazwyczaj krótkie zabawki (kieszonkowe na reseller - recz jasna ). A MintsHost.pl, co można stwierdzić już teraz, robi się powoli porządną firmą branży IT.

Miłosz, tak to było to 24home.tk Musiałem jeszcze raz tematu szukać, bo zapomniałem.

Ale ty za to masz dobrą pamięć

 

Nie, UPTM.pl nie będzie takim szajsem, gdyż już prawie posiadamy zarejestrowaną DG.

Działalność ta, co mogę dodać, będzie zarejestrowana w UK .

Kurde ale fajnie się czyta te posty uptm.pl teraz :D

 

Wybaczcie ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×