Skocz do zawartości
andre007

Strona z Kawałami i Dowcipami

Polecane posty

Już rozwiewam twoje wątpliwości ; p

 

Ta strona nie jest na skrypcie Pinterestu tylko zrobiona w html na podstawie poradnika zawartego tutaj:

 

http://benholland.me/javascript/how-to-build-a-site-that-works-like-pinterest/

 

A z tego co się orientuje chodziło ci o typowy skrypt w php (clon pinterest.com) który faktycznie waha się w granicach 250-500 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona podoba mi się prostota.

Minus za domenę, jest jednak spore grono osób w sieci, dla których nie będzie ona zachęcająca. Do tego mogą ją blokować wszelkiego rodzaju cenzory.

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zupełnie nie podchodzi taki styl prezentowania treści. Kompletnie nieczytelny, ale to oczywiście kwestia subiektywna. Pewnie młode pokolenie nia ma problemu z takim układem, sądząc po popularności pinterest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mi ciężko też się połapać później na czy skończyłem, gdzie mam zaczynać... I kolory byś zmienił :) Bo trochę oczy bolą.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej napisał, że nie pamięta gdzie skończył poprzedniego dnia. Może dopisz jakiś hmm system zakładek, np. klikasz w box z kawałem i go podświetla na jakiś kolor i pamięta to ustawienie w cookies. Co do kolorów nie zmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zrobiłem najprostrzą rzecz jaką mogłem zrobić czyli poprostu ponumerowałem kawały ; p. A co do tych boxów zmieniających kolor spróbuje bo fajne by to mogło być. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Moja uwagi teraz domena troche denna ale czemu numerowanie kawałów jest od dolu ? w tym sensie że numerek 1 znajduję się na samej gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gorszej czytelności nie udało się już uzyskać?

W połowie czytania jednego kawału moje oczy dostają totalnego oczopląsu, po wyłączeniu strony przez 2-3 sekundy nic nie widzę. MASAKRA.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że były skargi na czytelność strony postanowiłem zmienić wygląd strony (tło, czcionka, logo). Chciałbym się dowiedzieć jak wam się podoba lub niepodoba nowy wygląd strony.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że udało się poprawić czytelność strony faktycznie czarne tło waliło po oczach i jeszcze kwestia czcionki była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak dla mnie zrobiło się dużo gorzej. Do tego wygląda teraz bardzo tandetnie i staroświecko. Poprzednia wersja o niebo lepsza pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sugerowałbym zmienić czcionkę na coś w stylu Verdana / Tahoma / Arial.

Times New Roman jest czcionką używaną głównie w dokumentach i tam sprawdza się najlepiej.

Na stronach internetowych (przynajmniej dla mnie) nie jest to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×