Skocz do zawartości
Radu5

CUPSELL.PL Pytanie..

Polecane posty

Witam mam pytanie czy ktoś miał styczność z koszulkami zamawianymi na tej stronie: http://cupsell.pl

 

Chciałbym wykonać koszulki z własnym nadrukiem, i chciałbym się zapytać jak jest z trwałością tego nadruku, koszulki. Czy ich nadruk nie wybieleje, zejdzie po 2 praniu?

 

Za wszelką sensowną pomoc dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam kiedyś sklepik i ktoś zamówił koszulkę z moim projektem. Jak dotarła do niego koszulka to spytałem jak jakość, klient napisał że porażka. Raczej przez ten czas nic się nie zmieniło (metoda nadruku) itp. W innym serwisie zamówiłem koszulkę z własnym nadrukiem (już nie pamiętam gdzie) ale wiem że zapłaciłem z przesyłką ok. 70zł i ogólnie nie jest źle (zakładam ją sporadycznie, piorę tylko w rękach bez nie potrzebnego tarcia) i nadal nadruk wygląda tak samo. Podejrzewam że jakbym ją wrzucił parę razy do pralki to z nadruku zostałby tylko blady ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem właścicielem cupsell.pl i google wskazało mi temat, a widzę, że bardzo ważny dla mnie i serwisu oczywiście, więc pozwolę sobie na wypowiedź.

 

Miałem robioną u nich koszulkę z 2 lata temu.

@nrm rzeczywiście 2 lata temu mieliśmy coś w stylu prasowanki, teraz zainwestowaliśmy w maszyny druku bezpośredniego (DTG - mamy je od bodajże roku) i jest to najlepsza dostępna na rynku metoda druku pojedynczych sztuk w przystępnej cenie, niestety nie jest ona wolna od wad, tzn jak wstawisz do pralki na wysoką temperaturę to pewnie nadruk ulegnie uszkodzeniu :(

Polecam pranie ręczne (nie jest już konieczne, ale polecam na wszelki wypadek)

 

@Radu5

Na polskim rynku godny polecenia (oprócz oczywiście mojego serwisu:) jest jeszcze spreadshirt.pl

 

Co do jakości przykładamy się jak możemy zarówno do jakości koszulek jak i nadruków, a jaki efekt to już zostawiam indywidualnej ocenie kupujących ja mogę jedynie chwalić (sam noszę) :P

 

 

W razie pytań, jakichkolwiek problemów jestem do dyspozycji marcin@cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

OK, nie ma problemu. Musze tylko jakieś ciekawe wzory sobie wymyślić. Nie byłem przygotowany na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z bliska to już naprawde wygląda nie fajnie, dzięki nrm postarałeś się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dzięki. Zawsze staram się BARDZO uczciwie. Za stary już jestem aby hejćić tylko dla zasady ;) Za jakiś czas dam jeszcze info co po praniu (+fotki) bo może moje obawy są bezpodstawne.

 

Koszulkę dostał też @Maniack, zaraz poproszę aby dodał swoją, uczciwą ocenę. Być może ja jestem zbyt surowy znając inny typ nadruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przy takich aplach najlepsze jest sito i odpowiednia farba. Czarny cyfrowy na białej koszulce zawsze wyjdzie lekko szarawy. Czarne sito na białym zawsze wyjdzie żyleta i kolor i ostrość krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na cupsell.pl oszusci!!!! prowizji nie wypłacicie za sprzedane produkty dopóki nie nazbieracie 100 zł co jest nierealne. Po pierwsze ciężko komuś sprzedać ten badziew (słabej jakości koszulki nadruk do du*y czarny ni e jest czarny a biały nie jest biały) znajomi którzy kupili coś z mojego sklepu byli wściekli! Po drugie przez ok 2 dni widziałem, że ktoś zakupił 4 produkty w moim sklepie prowizja nie wpłynęła poczym w tajemniczy sposób informacja znikła. Ps. prezes cupsell to zwykły burak fisiujący w internecie skoro już gębom reklamujesz cupsla panie prezes to nie wciskaj ludziom ciemnoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej PKA, bardzo mi przykro, że tak to odczytujesz, próg 100zł jest wyłącznie z tego powodu, że przy wypłacie trzeba dopełnić formalności prawno-księgowych i jest z tym kupa roboty, ale nie ma problemu, żeby w Twoim przypadku zrobić wyjątek, napisz proszę do mnie swój nick z CupSell na marcin@cupsell.pl.

 

Niestety nie mogę zadowolić wszystkich choć bardzo bym chciał, uwierz mi na słowo, mam dobre intencje.

 

Co do prowizji to znikają w momencie gdy ktoś zamówi koszulkę i jej nie odbierze, lub za nią nie zapłaci, żeby sprawdzić o co chodziło w Twoim przypadku potrzebuję jakieś dane.

 

Co do znajomych którzy byli wściekli z zakupu, chciałbym im zrobić nowe koszulki lub zwrócić pieniądze za zakup, daj proszę znać.

Pozdrawiam

Prezes CupSell.pl (burak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ździebko podobnie reklam OleOle i Vytautas

ale fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wielkie dzięki,

inspiracją dla mojego filmu była właśnie reklama wody Vytautas (napisałem o tym w pisie filmu rekrutacyjnego)

Dzięki za miłe słowa :)

 

Co do wątku PKA jak każda firma czasem mamy problemy, ale staramy się je naprawiać błyskawicznie i na korzyść klienta, bo bez klientów CupSell by nie istniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś od siebie dodać. Kompletnie nie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami i krytyką. Niedawno zamówiłem kilka koszulek i jestem bardzo zadowolony. Jakościowo wyszło im to świetnie.

Powyżej @nrm wrzucił zdjęcie koszulki której nadruk powinien zostać wykonany flexem (oni wykonują koszulki cyfrowym drukiem lub flexem w zależności od ilości kolorów, czy są przejścia tonalne itp. Metoda wykonania jest już zależna od osoby która robiła tą koszulkę (przy nadrukach pracuje parę osób a być może i więcej nie mam pojęcia). To, że u Ciebie czarny to nie jest czarny to może wynikać z techniki druku bądź z tego jaki projekt został dostarczony. Czy CMYK czy RGB. Na monitorze wszystko wygląda inaczej. Pomimo, że moje projekty są stworzone w CMYKu to niestety muszę je zapisać do PNG (przezroczystość) przez co zapisywane są w RGB co wiąże się z dużą zmiana kolorów.

Kopia_IMAG0601.jpg

Zdj. zrobione z lampą i bez. Na żywo wygląda dużo lepiej. W zasadzie nie wiem jaka to jest technika bo flexem to chyba niewykonalne. Nadruk jest tylko lekko wyczuwalny, nie czuć gumy ale jest coś gładkiego przyprasowane.

Kopia_IMAG0604.jpg

W tym przypadku jest to druk cyfrowy i naprawdę wygląda bardzo dobrze. Jest całkowicie nie wyczuwalny. Plusem jest to, że taki nadruk na pewno nie będzie pękał.

Sory, zdjęcia są słabej jakości
i nieco ucięte bo nie ma potrzeby żebym wstawiał całe.

Choć nie zaryzykowałbym żeby wrzucać do pralki więc piorę ręcznie.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że moje projekty są stworzone w CMYKu to niestety muszę je zapisać do PNG (przezroczystość) przez co zapisywane są w RGB co wiąże się z dużą zmiana kolorów.

 

 

Zapisuj do TIFFa, który poradzi sobie i z CMYKiem i z przezroczystością. Te Twoje projekty są idealne na wektor wiec lepiej słać to w eps. Czarny kolor oprócz farby K drukuje się dodając do 50% reszty kolorów żeby uzyskać lepszą głębię czarnego (na sicie często się tego nie robi jak mamy dobrą kryjącą czarną farbę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to zamówienia można tylko i wyłącznie składać przez generator. Tam nie ma możliwości wgrania tiff. Po za tym limit jest 10 MB od pliku, w przypadku JPG czasem ciężko jest się zmieścić (zdjęcia czasem trzeba skalować poniżej 2000px na 2000px a to minimalne wymiary nadruku na cały obszar). TIFF zajmowałby 10razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TIFF z kompresją zip aż taki straszny nie jest, a JPG w CMYK-u też można zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JPG w CMYKu owszem ale nie ma przezroczystości więc nieregularnych kształtów bez tła nie wydrukują. Chyba, że ktoś chce sobie wydrukować kwadrat na koszulce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko ;) Założyłam wczoraj swój sklep na cupsell.pl i wstawiłam kilka koszulek. Wyczytałam, że na stronie przyjmują pliki w jpeg, png i gif. Wybrałam png ze względu na przezroczystość tła. Jak wiadomo PNG = kolorystyka w RGB. Myślałam, że skoro preferowane jest dać plik w formacie PNG to i w druku będzie wyglądało to dobrze jakimś cudownym sposobem. No i się myliłam z tego co wyczytałam w internetach :D . Musi być CMYK i tyle. Moje pytanie jest takie : W jakim formacie najlepiej zapisać grafikę, żeby zachować przezroczystość, kolory w CMYKu, dobrą jakość?


Widzę, że ktoś wyżej polecał format TIFF.

Czy jest on przyjmowany przez cupsell.pl czy nie? Jak to w końcu jest z tymi formatami plików?


Jako gratis załączam moją nieszczęsną grafikę w formacie PNG :P

cookie_eater_by_asiekmisiek-d8e4xkn.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×