Skocz do zawartości
exec

Alternatywa dla GG

Polecane posty

Ja kilka lat temu przerzuciłem się z GG na AQQ. Głównie było to spowodowane ciągłym "dociążaniem" klienta gg przez twórców. Na początku mnie troszkę wkurzało, nie mogłem nic ogarnąć jednak po miesiącu nie umiałem już korzystać z oficjalnego klienta GG:) Używam jednej wtyczki sprawdzającej pisownie. Do tego niedawno zaskoczyła mnie kolejna fajna opcja - integracja z facebookowym czatem - działa to 100x lepiej niż ten beznadziejny "facebook messager".

 

A chyba najlepszy bajer jaki w AQQ znalazłem to migająca dioda scroll locka jak przyjdzie wiadomość. Nie wiem kto to wymyślił, ale powinien dostać nobla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chyba najlepszy bajer jaki w AQQ znalazłem to migająca dioda scroll locka jak przyjdzie wiadomość. Nie wiem kto to wymyślił, ale powinien dostać nobla:)

Zaraz się okaże, że ktoś to opatentował i zamiast nobla będzie duże odszkodowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze
Konekt.

 

W sensie ze co?

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ja tez polecam AQQ, brak reklam, szybki nie wymagający komunikator ;)

Ogromna ilość skórek i dodatków (pluginów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pidgina. W WTW miałem problem, bo wtyczki, które chciałem doinstalować zazwyczaj nie działały bo nie mogłem znaleźć plików na serwerach... więc przeniosłem się na Pidgina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pidgin na 100% ma taką opcję, nawet ją gdzieś widziałem w opcjach albo w pluginach (defaultowych, wgranych).

 

EDIT:

W ustawieniach danego konta (np. Google) mamy checkbox "Powiadamianie o nowej poczcie" ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie! Dzięki wielkie ;)

Jeszcze mi powiedz jak ustawić kontakty w taki sposób, żeby wyświetlały się wszystkie - ale od góry wyświetlało pierw te dostępne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×