Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Joachim

Portal WHT - Propozycje, zażalenia, opinie

Polecane posty

Gość Joachim

Hej,

 

Zacznijmy od nowa. Owszem, istnieje już temat związany z portalem, lecz chciałbym poznać wasze opinie, zażalenia, propozycje mile widziane związku z działaniem portalu. Przybyłem tutaj, by zająć się naszym portalem, który niestety został słabo potraktowany z braku czasu administratorów i chęci do pisania artykułów od strony redakcji. W najbliższym czasie wprowadzimy troszkę zmian w portalu, postaramy się go ulepszyć, lecz wszystko okaże się w praniu.

 

W społeczności WHT jestem nową osobą, sądząc po analizie moich postów i daty rejestracji. Po dłuższych przemyśleniach i rozmowie z Bartkiem - otrzymałem szansę na wykazanie się (oficjalnie, dziękuję za zaufanie), ale na tym nic się kończy. Przedstawiłem również propozycję moderacji na forum, co oczywiście widać - zostałem jedną osobą z moderatorów. Staram się pomóc przy projekcie WHT, bo jak widać Tomasz i Bartek postanowili otworzyć własny biznes - hosting.

 

Nazywam się Joachim, kilka dni brakuje do pełnoletności (jestem najmłodszą osobą z załogi forum). Staram się na samym początku umeblować swoje sprawy, aby wdrążyć się w życie forum jak i portalu. Za aktualne błędy z góry wybaczcie - wszystko metodą prób i błędów. Jestem osobą wyluzowaną, to znaczy nie pod krawatem. Aktualnie nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, bo do tego potrzeba doświadczenie i praktykę. W przyszłości, jeżeli poprawi się rynek będę starał się otworzyć własny biznes (ale tylko plany, które mogą się spełnić, a nie muszą).

 

Wracając do portalu. Jestem otwarty na każdą propozycję, więc proszę śmiało proponować zmiany w portalu. Jeżeli macie jakiekolwiek zażalenia, błędy - proszę pisać w tym temacie, bądź prywatną wiadomość. Portal na dniach wróci na nogi, ale najpierw muszę się sam z nim zapoznać i dokarmić go. Rekrutacja na stanowisko - redaktora nadal aktualna, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

 

 

To na tyle. Na pytanie chętnie odpiszę :)

 

Pozdrawiam, Joachim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm... właściwie, to Ty powinieneś mieć ze 2-3 "genialne pomysły", a nie pytać tłumu co proponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Hmm... właściwie, to Ty powinieneś mieć ze 2-3 "genialne pomysły", a nie pytać tłumu co proponuje...

 

Oczywiście, że nie przyszedłem z pustymi rękami. Ale być może nie wszystkim się spodobają moje zmiany, także pytam - co reszta społeczności ma do zaoferowania, tak jest po prostu łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos łosz cholera, normalnie mnie zatkało.

Czego to się człowiek nie dowie o sobie... hehe

 

Ciut tupet, że cały czas tam widniałem i o tym nie wiedziałem, heh.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

zamiast za biadolenie byś się wziął za pisanie newsów.

Jezu, może lepiej nie ;) Kto to będzie potem poprawiał, Sponsi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Jezu, może lepiej nie ;) Kto to będzie potem poprawiał, Sponsi? ;)

 

Raczej nie będzie takiej potrzeby :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Bez sensu. Kolejny dyrektor do pokazywania palcem z 'pomysłami' szukający murzynów?

 

Nie nie, jeszcze nie awansowałem na dyrektora, ale czemu nie. Tutaj nikt nikogo nie zmusza, jest wiele chętnych osób, które chcą nas wspierać. Takie głupoty jak wypisałeś wyżej, są bezcenne. Po co takie gadanie? Tylko nie zniechęcasz osoby do działania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie takiej potrzeby :lol:

 

Ten się śmieje.........

 

Wkrótce portal nabierze tęmpa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli utrzymasz taki sam lub większy poziom wht.pl to powodzenia, ale jeżeli za miesiąc stwierdzisz że ci się nie chce bo nie chcę to lepiej się za to nie bierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Dobre, dobre. Długo na tym myślałeś? Może już przestaniecie tą głupią zabawę.. powoli staje się nudna i żenująca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. Długo na tym myślałeś? Może już przestaniecie tą głupią zabawę.. powoli staje się nudna i żenująca..

Zabawa zabawą ale może ty zaczniesz coś działać? bo na razie to tylko puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Oczywiście. W piątek, bądź w sobotę ukażą się pierwszy wpisy na portalu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. W piątek, bądź w sobotę ukażą się pierwszy wpisy na portalu :)

Wiesz samymi wpisami tego portalu nie podniesiesz potrzeba czegoś więcej.

Jeszcze małe pytanie skoro masz działać na portalu po co ci mod na forum ?

Przedstawiłem również propozycję moderacji na forum, co oczywiście widać - zostałem jedną osobą z moderatorów.

Wiesz mod z 32 postami nie wygląda za fajnie i nie wydaje mi się być kompetentny są tu ludzie co moda mają od lat firmy itp a ty przyszedłeś i od tak za ładne oczy mod ?.

 

Długo na tym myślałeś? Może już przestaniecie tą głupią zabawę.. powoli staje się nudna i żenująca..

Nie nerwuj się tak młody tu jesteś.

Przesiedzisz kilka miesięcy to zrozumiesz.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Rozumiem, wiem o czym mówisz. Jeżeli mam uprawnienia moderatora, to najwidoczniej było potrzebne dla forum :). Mam pewną misje na forum i muszę ją wykonać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

juvenito ...no i? Zainteresowałem się na początku, ale po 3 dniach zrezygnowałem.

A na FB w ogóle już nie wchodzę, postanowiłem sobie i na razie mi się udaje.

 

nrm... czy musisz być taki głupiutkawy jak dzieciaczek?

 

Mnie też nie porwało to, co pisze Joachim, ale żeby takie od razu stado tutaj robiło z tego zabawę?

Gdzie moderator żeby dać procenty i poczyścić to bydło?

 

Wątek jest o Propozycjach, zażaleniach i opiniach, więc chyba można spokojnie poczyścić te bzdury.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dobre, dobre. Długo na tym myślałeś? Może już przestaniecie tą głupią zabawę.. powoli staje się nudna i żenująca..

 

No właśnie zaczyna być to ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I na słowach się skończyło, czyli szumu narobił i nic nie zrobił.

 

Szaleńśtwo rangi moderator też się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×