Skocz do zawartości
Maniuś1988

Szkam Hostingu Pod IPB

Polecane posty

Witam!! Szukam hostingu pod IPB, mam ok 3000+ uników dziennie, i obecny hosting nie wyrabia.. Budżet to ok 200zł rocznie mogę wydać, oczywiście owa firma by przeniosła dane... Najlepiej roczny transfer bez limitu... Czekam na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

progreso bardzo dobrze sobie radzi z kobyłami na ipb wiem bo sam trzymałem link stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A my myśleliśmy, że da się jeszcze coś poprawić. Wymyśliliśmy coś nowego do radzenia sobie z dużym obciążeniem CPU - dla jednego z naszych klientów zestawiliśmy chmurę do liczenia billingów, przy okazji poznając trochę rodzaje serwerów (HPC). Jakiś czas temu wymyśliliśmy (ale nie wdrożyliśmy tego) system boosterów, tj. trafiasz na wykop, masz kampanie, odpalasz dopalacz i przez X dni masz do dyspozycji dużo większą moc obliczeniową. Zalety?

 

1. Nie musisz kupować chmury i zmieniać hostingu, skoro najlepszym rozwiązaniem przez 95% działania twojej strony jest Shared Hosting.

2. Chyba wystarczy powyższe;)

 

Zbudowaliśmy model, przetestowaliśmy go, przystosowaliśmy część naszego oprogramowania, potem wzięliśmy kalkulator i wyszło nam, że koszt zbudowania i udostępnienia takiego rozwiązania dla wszystkich bez limitów, tj. bez włączania go jest niewysoki, akceptowalny. Pewnie, że istnieje górna granica, bo możliwości sprzętu nie są nieograniczone, ale koszt budowy takiego rozwiązania jest śmiesznie niski, tylko trzeba swoje odsiedzieć z nosem w książkach/wykładach/manualach etc.

 

Chcesz być królikiem doświadczalnym? Odezwij się na PW i załóż sobie konto testowe przez link ze stopki Rafoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

progreso bardzo dobrze sobie radzi z kobyłami na ipb wiem bo sam trzymałem link stopka

 

Nie miałeś problemu z instalacją spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie miałeś problemu z instalacją spolszczenia?

z niczym nie miałem problemu dosłownie z niczym hosting do tej pory mam ! forum sprzedałem

baza miała około 3gb a pliki na ftp prawie 5gb

1 polecenie przez SHH i taka wielka baza wgrana baa co najważniejsze kodowanie znaków w bazie się nie posypało a cała operacja z bazą trwała nie więcej niż 2 minuty z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×