Skocz do zawartości
rockded

[szukam]resseler 10/250gb Z Ssh

Polecane posty

Szukam takiego konta wiem że to żadkość i raczej taka opcja jest tylko w VPS no ale może znacie takich co to oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się w site24.pl . Są tani i niezawodni (w mojej opini :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam takiego konta wiem że to żadkość i raczej taka opcja jest tylko w VPS no ale może znacie takich co to oferują.

100PLN miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chyba za duzo patrza na Allegro, gdzie maja oferty po 2zl miesiecznie z paroma GB i mysla, ze ktos przyjmie xxxGB ruchu miesiecznie za jakies smieszne pieniadze.

Tak jak napisal shive... Rozbij swinke i szukaj czegos za 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jezeli to transfer miesieczny to raczej watpie bys znalazl porzadne konto za te 300 zl ... Bo konto z rocznym transferem 250 gb miescilo by sie w tych 200 zl netto (np. avx.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym, co to są za ludzie, którzy mają serwis, który robi ruch 250G na miesiąc i nie zarobią nawet na hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gościu chce na hosting :)

jasne zwłaszcza tak genialny jak twój...

 

widzę że wielie mastahy z was i lepiej nie odzywac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne, najlepiej się obrazić... powiedziano ci, że szukasz czegoś, czego nie ma w tej cenie. Wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli to na jeden serwis to nie musial by byc to reseller (tu pytanie do autora tematu, na co to ?).

 

Jesli jednak to jeden serwis to naprawde warto zaczac zarabiac na tej stronie, zeby operowac wiekszymi srodkami. Nikt tu (chyba) nie uwaza sie za "mastaha", staramy sie wyprowadzic ludzi z bledu. Oczywiscie, moze i znajdziesz oferte za 100 zl taka jakiej poszukujesz, ale po co jak bedziesz tego zalowal ? Po co wyrzucac pieniadze na cos bardzo kiepskiego/krzakowatego, albo wrecz zupelnie nie dzialajacego, jak lepiej wrzucic troche wiecej i byc zadowolonym z uslug (jesli zle mysle to niech mnie ktos wyprowadzi z bledu). Czy to 100 zl to max jaki mozesz dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też ma kilka serwisów i chciałby mieć większą kontrolę nad nimi??:> Możliwości jest wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: przy takiej popularności nie ma opcji, żeby nie mógł sobie zarobić na dobry serwer. Chyba, że to jakieś głupie udostępnianie masy plików bez konsekwencji w ruchu WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×