Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kostykiewicz3435

Przeniesienie serwisu WWW z nazwa.pl do innego

Polecane posty

Witam,

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o poradę dotyczącą przeniesienia mojego serwisu WWW, który powoduję zbyt duże obciążenie serwera www w nazwa.pl.

Poniżej umieszczmam statystyki strony, mam nadzieje że będą to wystarczające informacje.

Jaki hosting według was bedzie najlepszy do moim potrzeb.

 

Napisałem do firm hostingowych i dostałem takie informacje.

 

1. linuxpl.com

konto: Konto WPro

http://hosting.pro-linuxpl.com/

 

 

2. Future Host

konto: Pakiet M

http://futurehost.pl/serwery-www

średni dzienny limit wykorzystania CPU oraz średnie dzienne zużycie ram. Dla Pakietu M limit CPU to 4% zaś limit RAM to 128MB.

 

Natomiast dla Pakietu L wynoszą one odpowiednie 6% CPU oraz 256 MB RAM.

 

 

 

3.Superhost

 

pakiet "Biznes". Limit bazy to 2GB.

http://superhost.pl/hosting/www/

 

 

 

4.hekko

Pakiet MaxPack

 

http://www.hekko.pl/hosting_www.html

 

 

 

 

Statystyki strony:

post-14684-0-26374700-1351595777.jpg

post-14684-0-28255600-1351595778.jpg

post-14684-0-03608700-1351595779.jpg

post-14684-0-87683500-1351595779.jpg

post-14684-0-14806600-1351595781.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego to ja bym ci polecił hekko ale ze swojej ręki i doświadczenia przy tym też zaoszczędzisz sobie i nerw i problemów z transferem polecam progreso.pl link stopka :)

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@www.mzone-net.eu

To te parametry które podałem z nazwa.pl nic nie mówią zabardzo? jeśli tak to skąd mam pobrac statystyki jak mi nazwa.pl tylko takie oferuje?

 

Bazwa mysql zajmuje 24 mega.

I ona robi duże obciążenie jak widać na screenach, a raczej komponenty które tam się znajdują.

Co do optymalizacji bazy mysql i calego serwisu zapewne duzo będzie mnie to kosztować.

Sprobuje najpierw przeniesc sie na inny hosting jesli dalej tak bedzie sie dzialo to wtedy kogos wynajme do jak najlepszej optymalizacji skryptu.

 

A u was www.mzone-net.eu na jakim pakiecie powinien sobie dać mój serwis rady?

 

 

 

 

 

Takie parametry bezpieczenstwa widnieja na nazwa.pl i niektore z nich zapewne przekraczam:

 

Bazy danych MySQL i PostgreSQL
Parametry  Wartość
Maksymalny czas użycia systemu na serwerze baz danych liczony na bazę w ciągu 1 godziny  1800 s
Maksymalna liczba połączeń liczona na bazę w ciągu 1 godziny  25 000
Maksymalna liczba zapytań liczona na bazę w ciągu 1 godziny  400 000
Maksymalna liczba pobranych wierszy liczona na bazę w ciągu 1 godziny  5 000 000
Maksymalny czas użycia systemu na serwerze baz danych liczony na serwer w ciągu doby  18 000 s
Maksymalna liczba połączeń liczona na serwer w ciągu doby  250 000
Maksymalna liczba zapytań liczona na serwer w ciągu doby  4 000 000
Maksymalna liczba pobranych wierszy liczona na serwer w ciągu doby  100 000 000
Maksymalna średnia liczba zapytań na połączenie liczona na serwer w ciągu doby  500
Maksymalna średnia liczba wierszy na połączenie liczona na serwer w ciągu doby  1000
Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń do bazy danych  40
Maksymalny czas wykonywania zapytania  30 s
Minimalny rozmiar bazy danych  50 MB
Maksymalny rozmiar bazy danych  1024 MB
Maksymalna ilość danych przesłanych z/do baz danych liczona na serwer w ciągu doby  10 GB

Edytowano przez kostykiewicz3435 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że było by dobrze jak by ktoś przyjrzał się Twojemu skryptowi (komponentom) i bazie bo jeżeli na miesiąc generujesz max 15GB ruchu a dziennie potrafisz z mysqlem wymienić nawet 17GB danych przy 24MB bazie to coś jet nie tak.

 

Wystarczy jakiś SELECT * wielokrotnie wywolywane na tabeli, która dużo waży bez wyświetlania tego potem i efekt jest taki jak powyżej.

 

Myślę, że było by dobrze jak by ktoś przyjrzał się Twojemu skryptowi (komponentom) i bazie bo jeżeli na miesiąc generujesz max 15GB ruchu a dziennie potrafisz z mysqlem wymienić nawet 17GB danych przy 24MB bazie to coś jet nie tak.

 

Wystarczy jakiś SELECT * wielokrotnie wywolywane na tabeli, która dużo waży bez wyświetlania tego potem i efekt jest taki jak powyżej.

 

Jaki masz ruch na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×