Skocz do zawartości
Artix

Dwa dedyki w Polsce

Polecane posty

No właśnie na tym polega biznes i wolny rynek by dać to czego oczekuje klient, za mniej niż proponuje konkurencja (zachowując jakość usługi).... i nie koniecznie posługując się argumentami w stylu kolegi z globalnetwork. Moja oferta nie jest "jakaś", jest konkretna i precyzyjnie określona w postaci regulaminu. (do wglądu dla zainteresowanych).

"Dobra oferta" to tak samo szerokie określenie jak "darmowa administracja".

Ja zarabiam na serwerach i dlatego mogę dać administrację za 0 pln gdzie u Ciebie tylko administracja będzie stała np: 1000 pln.

 

Zgadza się EDART ... targowisko... przyznałem to już wcześniej. Moja oferta jest ostateczna więc śmiało rzucaj 1 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na tym polega biznes i wolny rynek by dać to czego oczekuje klient, za mniej niż proponuje konkurencja (zachowując jakość usługi)

A to niekoniecznie idzie zawsze w parze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach, ale przeciętny klient na to nie zaważa, najlepiej jak jest wszystko bez limitu i z administracją

no i magiczne słowo tanio, potem się okazuje że serwer to jednak nie prezerwatywa, administracja jest, ale trzeba poczekać w kolejce bo są inne priorytety itd itp.

ja nikogo ani żadnej z firm wypowiadających się w tym wątku nie oceniam i nie neguję, tak dodam aby nie było wątpliwości,

ale wg mnie nie tak powinny wyglądać "rozmowy" z potencjalnym klientem/partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart - brawo za podsumowanie!

 

(do sprintdatacenter) Właśnie etyka biznesu to jest niepsucie rynku, każdy rynek weryfikuje takie oferty, a niestety wielu klientów nie jest świadomych co kupuje. Dlatego nie mamy "jakiejś" oferty (oferta na stronie jest ogólna, i może z niej skorzystać ten, któremu odpowiada) bo do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, chyba że wszystko jest jasne i można położyć ofertę bez dodatkowych pytań - tutaj tak nie jest. Przecież też moglibyśmy dać takie ceny jak Wy albo niższe, zwłaszcza że nasz core business to integratorka i finansowanie mamy do przodu zapewnione a sprzęt leży w magazynie, ale nie chcemy robić syfu na rynku, który i tak jest już częściowo zrobiony i to do jakiego poziomu.

Nawet zwolniliśmy z promocjami, bo klienci sami przychodzą ze względu na jakość.

 

Niestety jakość kosztuje a jak widać nie każdy to wie, tak samo jest wszędzie np. można kupić limuzynę kia a można kupić limuzynę lexusa, tylko że jakość wykonania będzie zupełnie inna, tak samo jak cena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w 100 % co do administracji.

Jeśli chodzi o rozmowy z klientem/partnerem.... jak powiedziałem nie wygląda to profesjonalnie no ale z drugiej strony tego oczekiwał klient by poleciały oferty. Czy wiarygodne, czy dobre jakościowo itd ... to już zostawmy klientowi. Moja prośba jest tylko taka by nie oceniać się/ ofert na wzajem bo to marnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, powinienem napisać (sprecyzować) co potrzebuję w usłudze administracji, więc napiszę: konkretnie chodzi o podstawową instalację plus jakaś godzinka dziennie na wykonanie drobnej robótki zleconej przeze mnie. Przerzuceniem kont zająłbym się już ja. :)

 

Wiem, że profesjonalna, chyba całodobowa, administracja to usługa przynajmniej 1200zł miesięcznie (przy czym podobno tyle się płaci "na głowę"), ale nie mam ani tak dużych pieniędzy, i nie potrzebuję też aż takich wygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś godzinka dziennie na wykonanie drobnej robótki zleconej przeze mnie

 

Ne oszukując sie to licząc nawet 25 zł/godzine to wychodzi 750 zł za samą administrację/miesiąc.

U Nas administracja = 2 godziny pracy miesięcznie administratora przy optymalizacji, wdrożeniach itp + drobniejsze problemy,naprawy no i oczywiście awarie na które reagujemy w trybie 24/7

Oczywiście ten czas jest ruchomy i nie jest sztywno zakreślony.

Jesli chodzi o wyliczenia, to tez ulegają one zmianie - kwestia już indywidualnego podejścia.

 

Nie wiem czy dostaniesz w jakiejś firmie taką administrację w cenie - chętnie poznam takową ;)

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

no i magiczne słowo tanio, potem się okazuje że serwer to jednak nie prezerwatywa, administracja jest, ale trzeba poczekać w kolejce bo są inne priorytety itd itp.

j

 

I mówi to ktoś kto rozdaje hosting za 19zeta/rok? ;)

 

 

Jeżeli ktoś chce i jest wstanie sprzedać usługę tanio to czemu nie.

 

Kiedyś był NASK i domeny po 244 zeta i było dobrze, weszli prywaciarze i rozdają za darmo - tu nikt nie płacze, że rynek popsuty bo wszyscy korzystają, a że mało kto jest wstanie zaoferować atrakcyjną cenę serwera porównywalną tym co jest na zachodzie to już robi się płacz o psuciu rynku.

 

@globalnetwork nie wymądrzaj się tylko zobacz jak spółka powiązana niejaka NC psuje rynek cenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw parametry tego konta za 19 zł. na rok ;)

jak sama nazwa wskazuje konto: minimini, więc i cena taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@globalnetwork nie wymądrzaj się tylko zobacz jak spółka powiązana niejaka NC psuje rynek cenami ;)

 

 

W zeszłym roku jeden z inwestorów spółki NC wycofał się z działalności w Łodzi i zainwestował w spółkę warszawską. Spółka BLUE LEAF nie ma żadnego powiązania technicznego, kapitałowego i organizacyjnego ze spółką NC.

 

Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

http://www.blueleaf.pl

http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku jeden z inwestorów spółki NC wycofał się z działalności w Łodzi i zainwestował w spółkę warszawską. Spółka BLUE LEAF nie ma żadnego powiązania technicznego, kapitałowego i organizacyjnego ze spółką NC.

 

 

KRS mówi co innego co więcej mówi coś przeciwnego ;)

 

sprawdź najpierw parametry tego konta za 19 zł. na rok ;)

jak sama nazwa wskazuje konto: minimini, więc i cena taka

 

 

A jakie to ma znaczenie skoro oferujesz coś tak taniego jak nikt spoza allegro nie ma, a wypowiadasz się w temacie psucia rynku i konkurowania ceną, naśmiewając się z innych firm...

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KRS mówi co innego co więcej mówi coś przeciwnego ;)

 

 

Zmiany w KRS często nie odzwierciedlają rzeczywistości, tak też jest tutaj. Proszę zwrócić uwagę, że wszelkie zmiany w spółce z o.o. powinny być przez zarząd tej spółki zgłoszone w określonym terminie. To czy one zostały zgłoszone czy też nie nie jest zależne od naszego inwestora.

 

Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

http://www.blueleaf.pl

http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jakie to ma znaczenie skoro oferujesz coś tak taniego jak nikt spoza allegro nie ma, a wypowiadasz się w temacie psucia rynku i konkurowania ceną, naśmiewając się z innych firm...

 

przede wszystkim z nikogo się nie naśmiewam, co nadmieniłem już wcześniej,

a co do ceny i oferowanych za tą kwotę parametrów, to sprawdź oferty na rynku zanim napiszesz,

może akurat za19 zeta nie ma nikt kont, ale to dlatego że nikt w ofercie nie ma takich małych kont,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

przede wszystkim z nikogo się nie naśmiewam, co nadmieniłem już wcześniej,

a co do ceny i oferowanych za tą kwotę parametrów, to sprawdź oferty na rynku zanim napiszesz,

może akurat za19 zeta nie ma nikt kont, ale to dlatego że nikt w ofercie nie ma takich małych kont,

 

Widzisz, sam chcesz stanowić o swojej ofercie a wtrącasz się do polityki innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Widzisz, sam chcesz stanowić o swojej ofercie a wtrącasz się do polityki innych firm

 

skoro tak to odebrałeś, czy jeszcze ktoś się poczuł dotknięty, to sorry, nie miałem takiego celu,

ani nawet przez myśl mi nie przeszło abym miał się wtrącać do kogoś oferty,

też uważam że nie ma sensu dalej tego drążyć, temat się zaśmiecił i niestety przyczyniłem się do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

U nas otrzyma Pan darmową administrację, nie ma problemu. W dniu jutrzejszym prześlę Panu zakres administracji. W kwestii ceny DA również podejdziemy elastycznie. Myślę że budżet wykorzysta Pan zaledwie w 3/4.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

mail: krzysztof.postek@sprint.pl

 

Witam,

 

Nie moge nic znalezc w regulaminie zakresu takiej darmowej administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×