Skocz do zawartości
Maniuś1988

Szukam Hostingu pod IPB

Polecane posty

Witam:) Jak w temacie szukam hostingu pod IPB, obecnie korzystam z lh.pl ale kończy się transfer i nie ma możliwości dokupienia :)

 

Czekam na propozycje

 

Do 200zł rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za późną odpowiedź :)

 

Jeśli Pan jeszcze od nas nie uciekł zapraszmy do kontaktu z nami na adres info@lh.pl - wprowadziliśmy pod koniec grudnia nową ofertę na cloud serwery z nielimitowanym transferem. Najprostszą maszynę w konfiguracji:

 

-1 rdzeń procesora 2,5GHz

-1GB RAMu

-50GB HDD

-dedykowany adres IP

-wspomniany nieograniczony transfer

 

Może Pan u nas zamówić w cenie już 90zł netto miesięcznie - a w przypadku zakupu na dłuższy okres może Pan uzyskać do 15% rabatu.

 

Pełen konfigurator usługi dostępny jest tutaj:

 

http://www.lh.pl/zamow/cloud-server

 

PS Jeśli jednak Pan już zdążył od nas uciec - chętnie pomożemy w migracji powrotnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę pod IPB hosting progreso link stopka :)

Trzymałem tam swojego czasu spore kobyły na ipb i wszystko było miodzio zresztą do tej pory jest trzymam tam inne projekty bo fora na ipb posprzedawałem. Wszystko bardzo szybko sobie przeniesiesz bo jest dostęp SSH który śmiga znakomicie dodatkowo nie ma żadnych problemów z kodowaniami baz przy przenosinach wszystko idealnie z całego serca polecam tą firmę w budżecie też się wyrobisz no i nie limitowany transfer beż żadnych ukrytych kruczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pan u nas zamówić w cenie już 90zł netto miesięcznie - a w przypadku zakupu na dłuższy okres może Pan uzyskać do 15% rabatu.

 

 

Do 200zł rocznie :)

 

 

Nawet z rabatem, cena przekroczy budżet ponad 4 krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×