Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Server Pod Hosting

Polecane posty

WItam,

 

Jaką stronę, "tą" trochę mało mówi :)

 

Pozdrawiam

 

Jest to hosting zdjęcie. Niestety chyba muszę uciec z ovh i potrzebuje jakiegoś serwera. A i jeszcze jeżeli miałem hosting razem z domeną to przy przenosinach na inny serwer będę musiał kupować znów domenę? I co z tym serwerem w ovh zwrócą mi za resztę czasu który mi pozostał pieniądze czy go trzeba sprzedać komuś? A może mogę przenieś na niego inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie idzie jedno w parę z drugim ale chodzi mi żeby był jak najtańszy i zarazem mocny żeby uciągnął tą stronę. Mam tęż od kogoś propozycje udostępnienia serwera za 30 zł/netto/m jak myślicie opłaca się? Nie jest to żadna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie idzie jedno w parę z drugim ale chodzi mi żeby był jak najtańszy i zarazem mocny żeby uciągnął tą stronę. Mam tęż od kogoś propozycje udostępnienia serwera za 30 zł/netto/m jak myślicie opłaca się? Nie jest to żadna firma.

a za te 30 zł jakie dostajesz parametry limit cpu transfer pojemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a za te 30 zł jakie dostajesz parametry limit cpu transfer pojemność ?

 

Wiem tylko że ta osoba posiada dedyka i jest on wykorzystany w małym stopniu przez tą osobę. Ram 24gb i jakiś mocy procesor. Zastanawiałem się nad ofertą biznes-host VPS z DA ten za 149zł przy opłacie za rok wychodzi 894 zł/brutto. Tylko że nie wiem czy transferu starczy bo jest tam tylko 1000gb i nie wiem czy mi starczy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko że ta osoba posiada dedyka i jest on wykorzystany w małym stopniu przez tą osobę. Ram 24gb i jakiś mocy procesor. Zastanawiałem się nad ofertą biznes-host VPS z DA ten za 149zł przy opłacie za rok wychodzi 894 zł/brutto. Tylko że nie wiem czy transferu starczy bo jest tam tylko 1000gb i nie wiem czy mi starczy go.

To jakie on na dedyku ma parametry to już jego sprawa ważne jakie tobie przeznaczy ;) odezwałem się prywatnie może dojdziemy do porozumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakie on na dedyku ma parametry to już jego sprawa ważne jakie tobie przeznaczy ;) odezwałem się prywatnie może dojdziemy do porozumienia:)

Ciężko mi powiedzieć jakie będą jeżeli ma serwer obciążony w kilku procentach czy będą takie jak napisał czy trochę mniejsze. Na razie czekam na propozycje i wiadomość z ovh co z tą domeną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem...

Co oznacza "TĄ" strone? Bo wciąż nie czaje - szukasz serwera bez limitu za 30 zł ?

Ciężko...

Jeśli chcesz coś bez limitu to może:

http://webh.pl/index.php?cmd=svps - najmocniejszy vps

jest chyba promocja 50% taniej

ten pakiet to i tak za mało w ilości miejsca bo tu masz 50gb a on już ma zajęte 58 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem...

Co oznacza "TĄ" strone? Bo wciąż nie czaje - szukasz serwera bez limitu za 30 zł ?

Ciężko...

Jeśli chcesz coś bez limitu to może:

http://webh.pl/index.php?cmd=svps - najmocniejszy vps

jest chyba promocja 50% taniej

Nie. Po prostu ktoś mi zaoferował taki serwer. Tylko że to nie jest żadna firma i jestem trochę sceptycznie nastanawiony do takich ofert bo nie chciałbym żeby moja strona znikła bez śladu za jakiś czas.

 

Dobra znalazłem ile wykorzystałem transferu.

 

2012-08 - 5070 GB

2012-07 - 4577 Gb

2012-06 - 1210 Gb

2012-05 - 2889 GB

2012-04 - 967 GB

2012-03 - 607 GB

2012-02 - 9 GB

2012-01 - 6 Gb

Edytowano przez krzysiek02 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozna wiedziec czemu uciekasz z ovh? tanszego transferu jak tam to nie dostaniesz raczej nigdzie;]

a transfer >5TB miesiecznie z malym przedziale cenowym bedzie ciezko znalezc a z tego co widac to glownie chodzi Ci o transfer bo o RAM czy CPU nawet nie wspominasz;].

Przejrzyj oferty jak sie ceny ksztaltuja i napisz ile mozesz zaplacic a moze ktos Ci cos specjalnego pod Ciebie przygotuje;]

Edytowano przez doler (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o przedstawieniu w sumie oferty idealnej pod to czego potrzebujesz i nie drogiej :)

progreso link u mnie w podpisie

pojemność 100gb po kontakcie jak będziesz potrzebował to ci powiększą transfer unlimited

niska cena a w sumie spełnia wszystkie twoje wymagania :)

Co do cpu to mają spore limity więc pociągnie i Ciebie no i ssh jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozna wiedziec czemu uciekasz z ovh? tanszego transferu jak tam to nie dostaniesz raczej nigdzie;]

a transfer >5TB miesiecznie z malym przedziale cenowym bedzie ciezko znalezc a z tego co widac to glownie chodzi Ci o transfer bo o RAM czy CPU nawet nie wspominasz;].

Przejrzyj oferty jak sie ceny ksztaltuja i napisz ile mozesz zaplacic a moze ktos Ci cos specjalnego pod Ciebie przygotuje;]

 

Na początku myślałem o VPS z DA od biznes-host ten za 149zł przy opłacie za rok kosztował by mnie 894. To był dla mnie ten plus. Ale teraz zobaczyłem że zużywam ponad 5000 GB a tam jest 1000 GB transferu i jeżeli miałbym go dokupywać to pewnie by mnie ten vps ze 300zł kosztował miesięcznie jak nie więcej. Natomiast najtańszy serwer dedykowany u nich kosztuję 300zł i według mnie jest za mocny na razie dla mnie nie wspomnę już o cenie. Więc raczej ta firma już odpada. Serwer mógłby być za 149zł jeżeli byłby takie zniżki przy opłacie za kilka miesięcy jak na biznes-host. Ale chyba to raczej nie możliwe. Bo będzie to coś za coś w tym wypadku transfer. Co do ovh. Oczywiście że bym chciał u nich zostać ale nie wiem czy serwer Kimsufi 2G nie będzie za słaby. Co do dedyka najtańszy kosztuje 200zł i też raczej będzie za mocny jak dla mnie. A płacić 200zł miesięcznie i nie wykorzystać go nawet w połowie to chyba nie mam sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem o VPS z DA od biznes-host ten za 149zł przy opłacie za rok kosztował by mnie 894. To był dla mnie ten plus. Ale teraz zobaczyłem że zużywam ponad 5000 GB a tam jest 1000 GB transferu i jeżeli miałbym go dokupywać to pewnie by mnie ten vps ze 300zł kosztował miesięcznie jak nie więcej. Natomiast najtańszy serwer dedykowany u nich kosztuję 300zł i według mnie jest za mocny na razie dla mnie nie wspomnę już o cenie. Więc raczej ta firma już odpada. Serwer mógłby być za 149zł jeżeli byłby takie zniżki przy opłacie za kilka miesięcy jak na biznes-host. Ale chyba to raczej nie możliwe. Bo będzie to coś za coś w tym wypadku transfer. Co do ovh. Oczywiście że bym chciał u nich zostać ale nie wiem czy serwer Kimsufi 2G nie będzie za słaby. Co do dedyka najtańszy kosztuje 200zł i też raczej będzie za mocny jak dla mnie. A płacić 200zł miesięcznie i nie wykorzystać go nawet w połowie to chyba nie mam sensu.

wszystko zależy też od tego jak jest u Ciebie z administracją linuxa jeśli tego nie ogarniasz to dochodzą jeszcze koszty administratora

tak jak tobie pod ten host obrazków to kimsufi by ci stykneło tylko cały sęk w administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy też od tego jak jest u Ciebie z administracją linuxa jeśli tego nie ogarniasz to dochodzą jeszcze koszty administratora

tak jak tobie pod ten host obrazków to kimsufi by ci stykneło tylko cały sęk w administracji.

 

No właśnie cały problem z tym linuxem. Nie znam się kompletnie na nim. Ale widzę że do tego kimsufi 2G Można dokupić DA za39.99PLN wychodziło by 113 zł/miesięcznie. Na dodatek po przekroczeniu 5T

przepustowość jest ustawiana na 10 Mbp. Czy w razie zmniejszenia przepustowość 10 Mbp wystarczy mi do prawidłowego działania strony?

Edytowano przez krzysiek02 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cały problem z tym linuxem. Nie znam się kompletnie na nim. Ale widzę że do tego kimsufi 2G Można dokupić DA za39.99PLN wychodziło by 113 zł/miesięcznie

Dobra masz 113/miech a brałeś pod uwagę zabezpieczenie serwera i optymalizację ? samemu tego nie zrobisz ovh tym bardziej ci tego nie zrobi doliczył bym do tego http://www.mzone-net.eu/index.php?d=administracja

nawet najmniejszy pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Ja bym jednak sugerował przejście na Dedykowany - możemy spróbować u Nas na VPS-ie, z tym że nie wiem czy on będzie wystarczający.

Dodatkowy transfer to 50zł/TB, więc też się średnio opłaca w porównaniu nawet do dedykowanych - no chyba że port 20 mbit bez limitu transferu i byśmy obserwowali jak sie sprawuje.

 

Napisz mi na bok@biznes-host.pl jaki obecnie posiadasz i jaki budżet - sądze że coś wymyślimy , tylko powołaj sie na ten temat bym mógl wymyśleć coś nieszablonowego.

Potrzebuje troszkę więcej informacji, bo teraz to takie gdybanie, i nawet rzucanie ofert z konta firmowego nie miałoby większego sensu.

 

@Rafox - nie wiem jak progreso, ale wrzucanie takiego klienta na współdzielony mija sie z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Rafox - nie wiem jak progreso, ale wrzucanie takiego klienta na współdzielony mija sie z celem.

Do puki by nie przekraczał limitów i nie chciał by przepłacać wyjście jest ok zwłaszcza że nie ogarnia on linuxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×