Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artix

Szukam - Callcenter SMS

Polecane posty

Szukam fajnego systemu odbierania wiadomości SMS wysyłanych na dany numer i odpisywanie na nie poprzez stukanie w klawiaturkę. Konkretniej chodzi mi o coś a la http://pinger.com/tfw/. Pewnie bym z tego korzystał, gdybym orientował się mniej więcej w stawkach i gdyby w ogóle ten program pozwalał odpowiadać na numery spoza Stanów Zjednoczonych. Zna ktoś coś takiego? Myślę tylko o takim "SMS BOK", nie normalnym centrum telefonicznym. Gdyby było tanio - będę wdzięczny.

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Był niedawno podobny wątek na forum odnośnie odbiorów sms.

 

Tania zabawa to to nie jest. Samo utrzymanie numerów w firmach to duży koszt. Taniej wyjdzie ci serwer + telefon / modem GSM i aplikacja linux ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z jakąś zewnętrzną aplikacją? Tak jak podałem link w pierwszym poście - płacę za numer, a dostaję prosty panel do kontrolowania całości.

 

Póki co koszta mnie nie interesują (to później), chciałbym się jedynie dowiedzieć czy jest jakaś polska aplikacja lub zagraniczna z obsługą swojskich numerów - przykładem jest http://textnow.com, ale tam też nie ma obsługi numerów spoza USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem aplikację która korzysta z podpiętych modemów gsm, Reaguje na przysłane teksty i odpisuje automatycznie zgodnie z zadanym schematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Numer dedykowany = 1200zł / rocznie

Odpowiedź - w cenie (promocja) czyli otrzymujesz 1 sms, w ciągu 24h jak odpiszesz to nic nie płacisz.

...

Trochę dużo bym powiedział 98 zł m-c, zakup modemu + karta prepaid zdecydowanie będzie tańszym rozwiązaniem. Obecnie każdy operator oferuje aktywność karty 365 dni w roku, czyli np. modem za 50zł + starter za 5 zł + jedno doładowanie za 10 zł równa się 65 zł. Kartę doładowujesz w zależności od potrzeb.

 

Nawet jeśli doliczysz koszt mojego programu to i tak wyjdzie poniżej 1200zł i to kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Atrix -smsapi.pl

Od paru dni testuje - do Twoich rozwiązań wystarczy.

 

Ja jednak postawię na Gammu + esemeser.pl

 

Głównie dlatego, że potrzebuje to zautomatyzować - a nie ma takiego rozwiązania nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko zaczyna się od 100 zł w górę. Cóż, trochę dużo, ale zależało mi na tym by taką usługę dostać bez bawienia się w szukanie modemów - po prostu kupuję numer i dostaję to, co potrzebne, z tym, że liczyłam na nieco niższe koszta. No trudno, będę musiał się zdecydować na modem i znaleźć fajną aplikację. Tak czy inaczej dzięki za propozycje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrix jeżeli jest aktualne to mogę pomóc w temacie odbiorów SMS-ów.

 

Możesz obsłużyć to przez nasza platforme www.sendel.pl gdzie odbiór odbywa sie na skróconym numerze 4455 ( koszt wysłania smsa jak we własnej sieci) Roczny abonament 150 zł netto.

 

Stawki wyjściowe o niebo lepsze niż esemeser.pl. Obsługa poprzez API.

 

Pozdrawiam, Marcin 697 440 333

Edytowano przez Marcin Szczur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrix jeżeli jest aktualne to mogę pomóc w temacie odbiorów SMS-ów.

 

Możesz obsłużyć to przez nasza platforme www.sendel.pl gdzie odbiór odbywa sie na skróconym numerze 4455 ( koszt wysłania smsa jak we własnej sieci) Roczny abonament 150 zł netto.

 

Stawki wyjściowe o niebo lepsze niż esemeser.pl. Obsługa poprzez API.

 

Pozdrawiam, Marcin 697 440 333

 

W czym jesteście lepsi od esemeser.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym jesteście lepsi od esemeser.pl?

 

Własnie jestem w trakcie testowania SMS Letter - czekam na SMS- a z potwierdzeniem już co najmniej 2 minuty. Obsługujemy większość polskich banków przy kodach autoryzacyjnych i dla nas szybkość to priorytet.

 

Jak wspomniałem cena wyjściowa 11 groszy za sms z nadpisem. Przy dłuższej współpracy rozmawiamy o atrakcyjniejszej stawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×