Skocz do zawartości
kamel123

[PILNIE] SERWER DEDYKOWANY !

Polecane posty

rozwiązałem poprzez wynajęcie administratora...

Administrator też kosztuje i to całkiem nie mało.

Taki admin co nie myli Indiańskiego Wojownika z Serwerem bierze mniej więcej tyle na godzine ile Twój serwer kosztuje na miesiąc. ;)

 

Pamiętaj, że sama instalacja to nie wszystko. Zarządzanie to przede wszystkim monitoring i diagnoza w przypadku pojawienia się problemu na serwerze. Taki admin za 30 złotych na godzinę (co pewnie już masz oferty na PW) jest gotów Ci zainstalowac wojownika na serwerze, nie prowadzić jego administrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administrator też kosztuje i to całkiem nie mało.

Taki admin co nie myli Indiańskiego Wojownika z Serwerem bierze mniej więcej tyle na godzine ile Twój serwer kosztuje na miesiąc. ;)

 

Pamiętaj, że sama instalacja to nie wszystko. Zarządzanie to przede wszystkim monitoring i diagnoza w przypadku pojawienia się problemu na serwerze. Taki admin za 30 złotych na godzinę (co pewnie już masz oferty na PW) jest gotów Ci zainstalowac wojownika na serwerze, nie prowadzić jego administrację.

 

Dziękuję za cenne rady :) jednak jest to poważna osoba a nie samozwańczy administrator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojemność dysku na chwilę obecną 500GB
Serwis obecnie ma aż 90 MB

Innymi słowy - potrzebuję teleskopu bo będę szukał słonia. I przez takie szukanie mogły umknąć Ci fajne oferty firm kręcących się po forum. Wniosek? Zamiast stukać "czekam na więcej ofert", trzeba było ładnie sprecyzować dokładne wymagania tak jak koledzy prosili, a miałbyś porządną usługę :). Mimo wszystko, mam nadzieję, że będziesz zadowolony z tego w co już się zaopatrzyłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy - potrzebuję teleskopu bo będę szukał słonia. I przez takie szukanie mogły umknąć Ci fajne oferty firm kręcących się po forum. Wniosek? Zamiast stukać "czekam na więcej ofert", trzeba było ładnie sprecyzować dokładne wymagania tak jak koledzy prosili, a miałbyś porządną usługę :). Mimo wszystko, mam nadzieję, że będziesz zadowolony z tego w co już się zaopatrzyłeś. :)

 

Też mam taką nadzieję, jeśli nie będę zadowolony mogę zawsze zrezygnować :) tak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję, jeśli nie będę zadowolony mogę zawsze zrezygnować :) tak to działa...

Pewnie, że możesz. Czasami tylko to boli, a nie musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możesz. Czasami tylko to boli, a nie musi ;)

 

co ma być to będzie :) może wrócę z podkurczonym ogonem do Polski ;) a może nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki admin co nie myli Indiańskiego Wojownika z Serwerem bierze mniej więcej tyle na godzine ile Twój serwer kosztuje na miesiąc

 

Gdzie płacą taką stawke godzinową? :P

Daj cynk to im wysle cv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj cynk to im wysle cv

odejmij podatki, zusy, pierdoły i wyjdzie ci 15zł na godzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×