Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m4cios

[SZUKAM] Hosting dedykowany

Polecane posty

Hosting pod trzy serwisy, dwa dopiero raczkujące i jeden z 5000 odsłon dziennie, 1400 unikalnych uzytkowników dziennie.

Największa strona to wordpress + phpbb3 (aktywnie używany ajax chatbox)

Druga co do wielkosci vbulletin publishing suite (ajax chatbox na forum)

Trzecia forum mybb (aktywnie używany ajax chatbox)

 

Co do obecnego serwera jestem bardzo zadowolonym klientem ultimahost.pl jednak z racji, iż strony się rozwijają, a ja w moim mniemaniu nie posiadam wystarczającej wiedzy aby samodzielnie opiekowac się root vpsem, szukam oferty hostingu dedykowanego (managed vps) z panelem hostingowym ispmanager bądź directadmin (choć z tym miałem niewielkie doświadczenie). O ile serwery vps w ultimahost są dla mnie atrakcyjnym rozwiązaniem o tyle hosting dedykowany już lekko nadwyręża mój budżet.

 

Szukam rozwiązania stabilnego, bezpiecznego i zapewniającego wystarczającą wydajność dla wspomnianych wyżej projektów. Od usługodawcy oczekuje pomocy w przeniesieniu serwisów oraz rabatu przy płatności powiedzmy za rok z góry. Chciałbym też przez miesiąc po normalnej cenie móc przetestować jakość usług zanim porwę się na opłatę roczną.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakim budżetem Pan dysponuje ? I jakich parametrów takiego serwera oczekuje ?

 

Pozdrawiam

 

Myślę ze 1x3GHz, 1,5GB RAM, 30gb przestrzeni dyskowej z możliwością poszerzenia, łącze serwera matki najlepiej 100mbps (choć nie jestem przekonany czy jest to konieczne).

 

Do tej pory korzystałem z najwyższego vpsa w ultimahost, jednak serwer ten głównie się nudził (nie wykorzystywałem jego zasobów).

 

Co do budżetu chciałbym zapłacić możliwie niską cenę jednak zdaję sobie sprawę, że za jakość się płaci.

 

169zł za miesiąc w przypadku serwera hd.2048MB w ultimahost to deczko za dużo jak na mój budżet, ma on nieco wyższe parametry niż podane przeze mnie i tak jak mówiłem interesuje mnie rabat za płatność z góry na dłuższy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty Hosting Dedykowany: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=vps_pro

Ze swej strony proponuję VPS100PRO lub VPS200PRO, wszystkie serwery w serii PRO są zarządzane przez naszych administratorów.

Serweria VPS PRO zawiera:

  1. Całodowboy monitoring
  2. Systematyczny backup całego serwera
  3. Pan administracyjny (zgodnie z wybranym pakietem)
  4. Niska cena, już od 99 złotych na miesiąc
  5. Panel administracyjny Directadmin lub cPanel (możliwość instalacji IPSManager)

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami poprzez chat lub email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mintshost.pl - przy płatności rocznej 50 % taniej.

Koszt DA to + 19 PLN miesięcznie lub 200 PLN dożywotnio.

Serwer może być zarządzany przez nas - nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ofertą firmy biznes-host.pl przy dłuższych okresach mają zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą serwerow VPS z Directadmin i administracją:

 

http://biznes-host.pl/?s=vps_directadmin&rodzaj=da&sub=12

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu poprzez mail,formularz, telefonicznie lub livechat:

 

http://biznes-host.pl/kontakt/

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Zajrzyj do Hekko.pl oraz do Pana wyżej, czyli Biznes-Host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą hostingu dedykowanego w Hekko.pl.

 

Jeśli limity na hostingu WWW są dla Ciebie za małe a nie znasz się na zarządzaniu serwerem VPS, hosting dedykowany jest właśnie dla Ciebie! Łączy on zalety serwera VPS oraz zwykłego hostingu WWW: dużą moc, możliwości konfiguracji oraz niską cenę i łatwe zarządzanie.

 

Dzięki zarządzaniu serwerem które oferujemy w cenie pakietu, nie musisz się znać na administracji serwerem VPS. Otrzymasz dostęp do konta administratora DirectAdmin. Serwer posiada wszystkie usługi i opcje, takie jak przy naszym hostingu WWW i jest na bieżąco aktualizowany. Hosting dedykowany jest monitorowany poprzez nasze systemy, dzięki czemu w przypadku problemów możemy bardzo szybko zareagować.

 

Według przedstawionych wymagań, wstępnie proponuję pakiet EasyHD.

 

W cenie 98,40 zł z VAT za miesięcznie oferujemy 20GB powierzchni dyskowej (SAS) oraz 250GB transferu miesięcznego oparte o serwer VPS (XEN) z 2GHz procesora i 1024MB RAM. Dla tego pakietu możliwe są również płatności kwartalne, półroczne oraz roczne. Roczną płatność obowiązuje zniżka.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen, dostęp SSH dla użytkowników.

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Nasze cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Awarie realizujemy 24h na dobę, dzięki zaawansowanemu monitoringowi.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×