Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly90

konto bankowe

Polecane posty

Czy ty rzeczywiście myślisz, że pracownicy banku będą zachęcać cię do skorzystania z "konkurencyjnej" marki,

która to obsługę ma tylko poprzez kanały wirtualne (czyt. w oddziale Alior Bank nie za bardzo załatwisz cokolwiek związane z Sync)?

Przecież oni od tego prowizji żadnej nie dostaną, więc po co mają podcinać gałąź na której siedzą?

 

Mniej więcej podobny scenariusz był by jak w PKOBP zapytał byś o Inteligo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi ma rację. Tak jak Inteligo w PKO BP tak Sync w Alior są ofertą wyłącznie internetową. Wejdź sobie na http://www.sync.pl i sprawdź szczegóły. Ja korzystam już od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Darmowe prowadzenie konta i karty (MasterCard PayPass), darmowe przelewy (w tym 10 ekspresowych poprzez Bluecash), kody potwierdzające SMSem bez jakichkolwiek opłat, do tego zwracają 5% z każdego zakupu przez internet. Ostatnio robiłem trochę zakupów na Allegro płacą przez PayU i dostałem zwrot 5% wartości każdego dokonanego w ten sposób zakupu. Nawet z opłaty za serwer w Ionic dostałem cashback. Jest tam co prawda jakiś limit, do jakiego jest ten zwrot, ale jest on dość wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ja prowadząc działalność nigdy nie miałem problemu z rozliczaniem zakupów na firmę opłacanych z kont prywatnych, tak samo zdarza mi się czasem przyjmować płatności od klientów na konta osobiste, kiedy jest im tak wygodniej (np. mają konto w tym samym banku). W zasadzie jedynie daniny dla ZUS i US odprowadzam wyłącznie z firmowego. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą to w zasadzie "firma", więc nie ma rozgraniczenia majątku osobistego od firmowego. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku spółek, ale w ten temat się nie zagłębiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe opinie na temat Alior Sync? Właśnie się do nich przenoszę z BZWBK mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele się zmieniło, trochę zmian w regulaminie dot. cashbacku, ale mnie one nie dotknęły, więc dla mnie działa tak samo jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem zmiany w regulaminie, ale na razie tyczą się tylko cashbacku. W sumie nie zdziwiłbym się jakby w najbliższym czasie powoli wprowadzali jakieś opłaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na Bank Pocztowy. Konto na firmę i wszystko gratis. Przelewy przez internet darmowe. Wpłaty na każdej poczcie darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Posiadam od jakiegoś czasu konto w Alior Sync i bardzo sobie chwalę. Zmiany w "keshbeku" mnie nie dotyczą, nie robię póki co zakupów przez neta na tak wielką skalę, może kiedyś. Założenie konta szybkie i bez stresowe. Fajny interfejs, ciekawe opcje. Mi więcej ni trza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić DB Biznes. Dobre i tanie konto firmowe, obecnie korzystam z niego a prywatnie DBNet dla osób fizycznych i poza brakiem opłat na obydwu mam jeszcze darmowe bankomaty w PL, Europie i na świecie. Do tego bardzo dobry teleserwis i obsługa techniczna. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się na Syncu nie zawiodę ;) 10 ekspresowych przelewów za darmo, szybkie doładowania PayPala z pewnością idą na plus. Coś tam czytałem, że system mają jeszcze troszku nie dopracowany, ale nowy bank, nowy system (m.in. akcje ze znikającą kasą), z czasem przejdzie (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal to bajer bo i tak możesz podpiąć kartę do niego i też masz błyskawiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Synca od sierpnia i jak na razie jestem zadowolony. Poza tym, że wszystko co potrzebne jest darmowe (przelewy, wypłaty) ,to i gratis jest karta PayPass za która w większości innych banków trzeba dopłacać. Dodatkowo konto jest przydatne jeżeli dużo kupuje się na allegro lub płaci kartą w internecie - dostaje się 5% zwrotu. Poza tym można podpiąć swoje konto PayPal i natychmiastowo je zasilać. Dodatkowo jeszcze można założyć lokatę na 6 miesięcy 6,5 %. Do tego 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu gratis.

 

Coś tam czytałem, że system mają jeszcze troszku nie dopracowany, ale nowy bank, nowy system (m.in. akcje ze znikającą kasą), z czasem przejdzie (mam nadzieję).

 

jak na razie to kasa mi nie zniknęła. Jedyny problem jaki miałem to to, że podczas logowania było mniej pól do wpisania znaków hasła niż miała znaków samo hasło. Wtedy po prostu użyłem przywracania hasła ( działa ) i zmieniłem sposób logowania na zwykły tzn. pole z hasłem a nie oddzielnie każdy znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny problem jaki miałem to to, że podczas logowania było mniej pól do wpisania znaków hasła niż miała znaków samo hasło

 

To włąsnie takie ma zadanie, że mimo iż masz dłuższe hasło wpisujesz tylko cyfry według kolejności o ktorą Cię proszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tam nie było żadnej numeracji, do wypełnienia były tylko wybrane pola ale i tak było ich za mało, Taki bug pojawiał się za drugim razem, za pierwszym było tyle ile trzeba. No chyba że rzeczywiście było inaczej i tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konfiguracji konta sync można zmienić typ logowania na całe hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Też się na to nadziałem, ale co by nie mówic, jest to bardzo dobry sposób na zabezpieczenie hasła, podaje się niepełne hasło i wybrane znaki, dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×