Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
poppe

Nękanie spamem przez LIVENET

Polecane posty

Witam,

Od 1,5 miesiąca nie mam już serwera dedykowanego w firmie LiveNet, ale do tej pory dostaje po kilka meilii dziennie, "aby opłacić fakturę", pisałem do nich wypowiedzenie, mieli wyłączyć serwera i go usunąć, a ja do dziś ciągle dostaję ten nękający spam, pisałem do nich meile, a oni się nie odzywają (jak to zawsze bywa z supportem w LiveNet), już nie mam siły do tego, co mogę zrobić, czy jest jakaś organizacja, która zajmuje się nękaniem byłych klientów przez firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie bede odznaczal, nie mam u nich serwera to maja mi nie spamowac i tyle, serwer od 1,5 miesiaca wylaczony a oni ile prez pol roku beda mi pier..olic ze mam oplacic im ten zasyfiasty dedyk? :) Fajnie powiedziane "zadzwon do nich" - kto mial z nimi stycznosc, wie ze bedize super jak w ogole sygnal do nich tel dotrze a nie jakis komunikat ze pomoc techniczna aktualnie jest nie dostepna :] Widac firma dno, strzal w dziestiake ze nie mam u nich serwera juz hehe. Juz wczoraj poszly dwa meile i co, cicho ;-)

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na pewno nie było jakiegoś kruczka w umowie? Może musisz jeszcze opłacać serwer do końca jakiegoś okresu i stąd to ich marudzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem bardzo podobną sytuację z LiveNet, u mnie trwało to około 2 miesiące i nagle wszystko ustało jak kamień w wodę :) więc chyba po porstu musisz być cierpliwy, chociaż ich praktyki są bardzo irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×