Skocz do zawartości
zbigniew1

Hosting 'niby' Expert

Polecane posty

Jakie informacjie konkretnie nie pokrywają się z prawdą?

Pokaż mi jakiś inny "ranking tego typu", to w ogóle ciekawe, nie wiedziałęm że istnieją różne typy..

Miło patrzeć jak strach przed konkurencją powoduje że ludzie gotowi zeżreć własne gacie :)

Edytowano przez zbigniew1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jakie informacjie konkretnie nie pokrywają się z prawdą?

Większość, zaczynając od niewłaściwych dat, poprzez nieprawdziwe dane typu KEI serwerownia własna NIE, serwery w Polsce NIE, a skończywszy na ręcznym ustawieniu większości awaryjności, obsłudze na 1-3 ot tak, po prostu. "Expert" tak powiedział, to tak ma być ;) Tam jest więcej takich kwiatków. A najbardziej zabawne jest ustawienie w pakietach bezpieczeństwa na: 1 dla najniższego pakietu, 2 dla średniego i 3 dla najwyższego :D To już wyższa szkoła jazdy ;)

 

 

Miło patrzeć jak strach przed konkurencją powoduje że ludzie gotowi zeżreć własne gacie :)

Tak jest, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Jestem na forum (branży) od 2004 roku i strach przed konkurencją tak ogromny, że wytrzymałem tu do dzisiaj ;) Chyba wszyscy na forum musimy iść teraz pozamykać firmy, ten strach nie daje nam żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo delikatnie powiedziawszy, to ten pseudoranking jest strasznie żenujący i wzięty z D... Nie wspominając faktu, że ci profesjonalni eksperci nie umieli nawet poprawnie maila wysłać i zaspamowali nam skrzynke. Oceny wszystkich występujących tam firm zostały przygotowane tak rzetelnie, że jak nazwałbym to po imieniu, to dostałbym bana na forum ;)

No ale przeca to ekspercii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Wasza ocena mojej firmy/usługi jest według mnie krzywdząca. Co teraz?

 

Rankingi w serwisie hostingexpert.pl są subiektywne. Badamy różne parametry poszczególnych ofert, szukamy i weryfikujemy opinie o firmach czy usługach w sieci. Zawsze jednak przy tworzeniu zestawień zachowujemy szczególną staranności i dbamy o maksymalną rzetelność. Jeśli uważasz, że zaniżyliśmy ocenę Twojej firmy, przekonaj nas że jest inaczej!

Czyli zwykłe widzi-mi-się autorów strony i tyle.

Z drugiej strony nikt nie może im zabronić tworzenia takich pseudorankingów przecież,

podobnie jak i nikt onetowi nie zabroni tworzyć rankingu najlepszych gier Q2/2012 ;)

 

Jeśli chodzi o samą formę - to te graficzki - loga firm to strasznie nieczytelne są, a tekstowo nazwy w tabelce nie ma.

No i czy tylko ja widzę dosyć duże podobieństwo szczegółowej strony firmy do rankingu z WHT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też widzę podobieństwo ale to wynika z zastosowania tego samego skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny są SUBIEKTYWNE i zostały opracowane bazując między innymi na opiniach znalezionych na forum WHT.pl. Więcej na ten temat można przeczytać w dziale FAQ; http://hostingexpert.pl/faq

Informacja o datacenter w Kei została poprawiona, zwykły błąd który ma prawo się wślizgnąć przy tak dużej liczbie firm i ofert.

Przy wysyłaniu maila zapoznawczego była wtopa na całego :( Wiadomość została wysłana dwa razy a na domiar złego z błędnym linkiem. Cóż, przepraszam, to nerwy i pośpiech .

Jeśli macie więcej pytań i wątpliwości, będę udelektowany mogąc je rozwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wysłana dwa razy a na domiar złego z błędnym linkiem. Cóż, przepraszam, to nerwy i pośpiech

Że się pozwolę wtrącić, została wysłana trzy razy a nie dwa ;) Jak te Wasze opinie są subiektywne i oddają realia to ja jestem najlepszym programistą świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny są SUBIEKTYWNE i zostały opracowane bazując między innymi na opiniach znalezionych na forum WHT.pl.

Dobry joke ;)

 

Więcej na ten temat można przeczytać w dziale FAQ; http://hostingexpert.pl/faq

Nie, no bez jaj :) To firma ma wam jeszcze coś udowadniać? Przecież profesjonalnie przeprowadziliście ranking. Może jeszcze trzeba wam zapłacić za kilka dodatkowych gwiazdek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umyślnie wprowadzacie potencjalnych klientów tych firm w błąd zaniżając oceny. A potem oczekujecie, że firma będzie się przed wami gimnastykować i udowadniać, że jednak większą ocenę powinna mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są firmy które nie muszą nić udowadniać i ich ocena jest wysoka na dzień dobry.

Najwidoczniej wobec niektóych firm nie ma wątpliwości co do prestiżu czz bezpieczeństwa :)

Edytowano przez zbigniew1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś robisz, to rób to dobrze, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę doszliśmy do etapu gdzie brakuje już argumentów i pozostaje przerzucać się truizmami i powiedzonkami. Spoko, moja kolej:

 

Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

HostingExpierd:

Wiarygodność: 001_17.gif

Bezpieczeństwo: 001_17.gif

Prestiż: 001_17.gif

Profesjonalizm: 001_17.gif

Szybkość: 001_17.gif

Pomoc techniczna: 001_17.gif

Uczciwość: 001_17.gif

Bezczelność: bullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.png

Kłamstwo: bullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.png

Wprowadzanie w błąd: bullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.png

 

Oceny są SUBIEKTYWNE i zostały opracowane bazując między innymi na opiniach znalezionych na forum WHT.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymaliśmy e-mail z informacją o tej stronie. Ciekawością się kierując spojrzeliśmy na to ;) W przypływie małej adrenaliny skierowaliśmy odpowiedź na jakiej podstawie i czym się kierują przy ocenianiu. Otrzymaliśmy odpowiedź, że mamy zajrzeć do FAQ. No to zaglądamy, przechodzimy do punktu który mówi o tym. I tak doszliśmy do wniosku, że oceny powstają według schematu: pi razy drzwi razy teściowa ;)

Innymi słowy są one w pełni subiektywne, a więc i oceny są czasami krzywdzące.

Była tutaj inna strona - nie pamiętam teraz nazwy - na której osoba odpowiedzialna za katalogowanie tego typu usług zakładała konto w ocenianej firmie i tworzyła screenshoty, kontaktowała się z usługodawcą itd. Ten model jest o wiele bardziej miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ch... kładźcie na stronę, której "prestiż", a i zapewne "oglądalność" są śmieszne. Tak naprawdę tylko robicie im reklamę, lepiej było w ogóle olać temat. Nie pierwsza to i na pewno nie ostatnia tego typu strona, które nie wnosi do sieci żadnych wartości merytorycznych, a jedynie luźne przemyślenia Ziutka z Pierdziszewa. A że nazwał się "expertem" - no cóż, wielu podobnych "ekspertów" od spraw wszelakich oglądamy w tv, tam wystarczy przełączyć kanał, żeby nie słuchać ich oralnych pierdów, tutaj wystarczy przewinąć stronę czy kliknąć inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×