Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GeoAce

Przenieś się do nas a otrzymasz hosting.. [szukam]

Polecane posty

Witam. Posiadam hosting na hekko, lecz jego pakiety mi nie wystarczają.

 

Szukam firmy, która ma promocję "przenieś się ze swojego hostingu do nas a otrzymasz hosting za darmo na..."

Takie rozwiązanie by mi idealnie pasowało, a po tych np. 3 miesiącach przedłużam na rok.

 

Kto może mi takie coś zaproponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po tych np. 3 miesiącach przedłużam na rok.

 

 

Lub znajdziesz kolejnego który się nabierze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz resellera dla Swojego darmowego hostingu i oczekujesz "utrzymywania" przez 3 msc : ) ?

 

Nawet nie napisałeś parametrów ... bądź poważny w tym co piszesz eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby tego typu promocję nie polegają na tym, by najpierw zapłacić za hosting na np. 12mc i gratisowo może dostanie się ten miesiąc/dwa? ;) Kolega ma chyba bujną wyobraźnie, że otrzyma pierwsze X miesięcy za darmo, bo postanowił zmienić hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W formie jakiej chcesz, to nikt Ci nie da, ale np. w linuxpl, po przejściu z innego hostingu i zakupie na pół roku czy tam rok, dostajesz 3 miesiące gratis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu teraz potrzebuje hostingu, bo pieniądze się że tak powiem "rozmnażają"

Znalazłem taką ofertę w chmurka.

Hekko, pisałem do Was, to odpowiedzieliście że nie ma takiej możliwości.

Edytowano przez GeoAce (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna firma nie da ci hostingu na 3 miesiące za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna firma nie da ci hostingu na 3 miesiące za free

Może sprecyzujmy.

Wiele firm jak np. LinuxPL czy nawet nasza firma oferuje promocje typu: "otrzymasz 3 miesiące gratis przy przejściu do nas". Autor postu jednak sądzi, że dostanie te 3 miesiące za darmo, firma przeniesie mu dane na nowy serwer i jak mu się spodoba hosting, wtedy zakupi serwer na dłużej.

 

Niestety to nie działa w ten sposób. Autor postu musi zakupić serwer, przedstawić ostatnią fakturę na poprzedni hosting i na tej podstawie może zostać przyznany darmowy okres, który zostanie DODANY do zakupionego przez klienta okresu abonamentowego.

 

Darmowy okres może nie zostać przyznany np. przy przedstawieniu fałszywej faktury przez klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor postu jednak sądzi, że dostanie te 3 miesiące za darmo, firma przeniesie mu dane na nowy serwer i jak mu się spodoba hosting, wtedy zakupi serwer na dłużej.

A gdzie On napisał, że firma mu przeniesie dane?

 

Niestety to nie działa w ten sposób. Autor postu musi zakupić serwer, przedstawić ostatnią fakturę na poprzedni hosting i na tej podstawie może zostać przyznany darmowy okres, który zostanie DODANY do zakupionego przez klienta okresu abonamentowego.

 

Informacje na stronie chmurki są takie, że autor dokładnie takie coś dostanie czyli 3m za free bez konieczności przedłużania.

WAŻNE INFORMACJE

 

1. Promocja kierowana jest do osób fizycznych oraz firm, które aktualnie korzystają z serwerów innej firmy.

Przyznanie kodu promocyjnego (3 miesiące za darmo) poprzedzone jest prostą i krótką procedurą weryfikacyjną.

2. Po upływie 3 miesięcy nie ma konieczności przedłużania serwera, ani wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu jego używania. Można po prostu zrezygnować z usługi.

3. Pierwsze 3 miesiące korzystania z serwera są zupełnie bezpłatne. Oznacza to, że przy późniejszym, płatnym przedłużeniu serwera na rok, zostanie on przedłużony rzeczywiście na kolejny rok, a nie 9 miesięcy.

4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

5. Promocja obejmuje serwery WWW zamawiane w rocznym cyklu rozliczeniowym oraz serwery VPS zamawiane w miesięcznym cyklu rozliczeniowym.

Przez pierwsze 3 miesiące klient korzysta z serwera nieodpłatnie, po czym ma możliwość przedłużenia go w rocznym/miesięcznym cyklu rozliczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie chmurka przyznaje za darmo 3 miesiące bez "bawienia". O tym jak to wygląda bazowałem na naszej firmie, nie znam oferty Chmurki więc nie mogę się do tego odnieść.

A gdzie On napisał, że firma mu przeniesie dane?

Nie napisał, to był tylko przykład.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma być za sarkazm ?

Żaden sarkazm mój przyjacielu, po prostu nie wiedziałem, że Chmurka oferuje za darmo hosting bez konieczności pierwszej wpłaty.

W takim przypadku pozostaje Ci tylko Chmurka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×