Skocz do zawartości

Polecane posty

Zastanawaim sie nad kupnem servera (szczegulna przygladam sie ofeta SUN) i tak sie zastanawaim

czy lepiej jest kupic server od razu z duzo pojemnoscia czy lepiej jest kupic server z mala pojemnoscia i puzniej do niego podokupowywac jakies dyski.

 

Czy ilosc dyskow podlaczanych do serverow jest ograniczona ? Czy server a pojemnosc to sa 2 zupelne oddzielne komponenty ?

 

Dzieki z pomoc, hellows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawaim sie nad kupnem servera (szczegulna przygladam sie ofeta SUN) i tak sie zastanawaim

czy lepiej jest kupic server od razu z duzo pojemnoscia czy lepiej jest kupic server z mala pojemnoscia i puzniej do niego podokupowywac jakies dyski.

 

Czy ilosc dyskow podlaczanych do serverow jest ograniczona ? Czy server a pojemnosc to sa 2 zupelne oddzielne komponenty ?

 

Dzieki z pomoc, hellows

 

Ktore modele SUNa bierzesz pod uwage oraz ktora wersje kontraktu serwisowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawaim sie nad kupnem servera (szczegulna przygladam sie ofeta SUN) i tak sie zastanawaim

czy lepiej jest kupic server od razu z duzo pojemnoscia czy lepiej jest kupic server z mala pojemnoscia i puzniej do niego podokupowywac jakies dyski.

 

Czy ilosc dyskow podlaczanych do serverow jest ograniczona ? Czy server a pojemnosc to sa 2 zupelne oddzielne komponenty ?

 

Dzieki z pomoc, hellows

Jeśli chcesz żeby traktowano Cię poważnie to proponuję przede wszystkim nauczyć się pisać po polsku...

 

A co do Twojego pytania -- generalnie nie ma sensu kupować dysków "na zapas" w perspektywie większej niż kilka miesięcy, bo dyski przecież stale tanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ortografia nie jest tu tematem, jak bys nie zaowazyl. A jak chcesz to ci nawet moge pisac po G, UK, F jak nie rozumiesz!

 

Chodzi o to czy kupowac server z duza pojemnoscia czy nie! Bo moge sobie przeciesz przerobic starego PC na server i zainvestowac w pojemsnosc!

 

Ajeszcze jedno, co wplywa na szybkosc transferu i gdzie moge znalesc wiecej info na ten temat.

Np: Jak to jest ze np. na Rapidshare dostaje 1mb/s a na innych 2kb/s. Co zrobic by osoby sciagajace pliki z mojego servera mialy bardzo szybki transfer ?

 

Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na polskim forum i masz pisać zgodnie z zasadami języka polskiego. Jak ty ignorujesz zasady, to ciebie też będą ignorować. Cwaniak się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortografia nie jest tu tematem, jak bys nie zaowazyl. A jak chcesz to ci nawet moge pisac po G, UK, F jak nie rozumiesz!

Nie jest tematem, dopóki ktoś nie zacznie pisać jak 12-latek z dysortografią. Robienie błędów w co drugim wyrazie to przykład braku szacunku dla innych osób korzystających z forum (nie umiesz pisać poprawnie -- sprawdzaj słownikiem!). Przecież to Ty chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissamer

Witam,

 

Nie chce byc nieprzyjemny, ale Wasze wypowiedzi mozna uznac za brak szacunku do osoby, ktora "popelnila bledy" ortograficzne. Nie przyszlo Wam na mysl, ze osoba, ktora pisze posty jest z poza PL ? Osoba piszaca posty, nie wlada na codzien j. polskim etc...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce byc nieprzyjemny, ale Wasze wypowiedzi mozna uznac za brak szacunku do osoby, ktora "popelnila bledy" ortograficzne. Nie przyszlo Wam na mysl, ze osoba, ktora pisze posty jest z poza PL ? Osoba piszaca posty, nie wlada na codzien j. polskim etc...

Po pierwsze w takim wypadku powinna po prostu to zaznaczyć, a po drugie -- na litość boską -- można przecież taki post sprawdzić słownikiem w kilka sekund! A hellows zamiast tego wolał niegrzecznie (wręcz bezczelnie) odpowiedzieć na kulturalnie zwróconą uwagę...

 

Z mojej strony (raczej) EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyszlo Wam na mysl, ze osoba, ktora pisze posty jest z poza PL ? Osoba piszaca posty, nie wlada na codzien j. polskim etc.

Mnie akurat przyszło, co piszącego nadal średnio usprawiedliwia. Jeżeli pisze łamaną polszczyzną, może przecież wrzucić taką informację w sygnaturkę. Informacja będzie tam bardziej widoczna, niż dwie literki pod nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neas jakis chyba wal**** jestes. Nie mam co robic tylko ze slownikiem siedziec i upewniac sie ze kazde slowo jest dobrze napisane. Juz sobie ciebie wyobrazam siedzacego, czatujacego a obok 10 tomow slownika ortograficznego.

 

Dictionary.jpg

 

 

 

dictionary.jpg

 

nie mam zamiaru brac udzialu w takiej glupiej dyskusji. Gadaj sobie co chcesz. Nara!

 

PS: to nie ja na zdj. :>

 

PS2: Neas (czy moze Tomasz, czy jak ty tam masz na imie) INSANE too calkiem dobra nazwa opisujaca cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nastepny nastolatek, ktory na slowa krytyki potrafi tylko odpowiadac pyskowka? ;)

 

Poza tym INSANE sie nie czepiaj, bo to calkiem dobry uslugodawca z dluga historia zanim jeszcze byla to usluga komercyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neas jakis chyba wal**** jestes. Nie mam co robic tylko ze slownikiem siedziec i upewniac sie ze kazde slowo jest dobrze napisane. Juz sobie ciebie wyobrazam siedzacego, czatujacego a obok 10 tomow slownika ortograficznego.

Fajny jesteś, dwa dni temu przepraszasz mnie w prywatnej wiadomości (co jest przesadą w drugą stronę), a dzisiaj odpowiadasz na post wysłany przed tymi przeprosinami obrażając mnie... a sprawę uważałem już za zakończoną.

 

W kwestii słownika, to nie chodziło mi o oczywiście o książkę tylko o plugin lub coś w tym rodzaju.

 

Resztę pominę wymownym milczeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×