Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Weles

[SZUKAM] Dedyk z Zabezpieczeniami przed BotNetami

Polecane posty

Witam!

 

Jestem już bezradny jeśli chodzi o serwery dedykowane w różnych firmach hostingowych, a były ich 3, i żadna z nich nie dawała rady.

 

Interesuje mnie:

 

*Głównie dobra oferta

*Łącze 1gbit+

*Dysk 1TB+

*Pamięć Ram 16GB (najlepiej 24)

*Procesor (najlepiej z TurboBoost, 4 rdzeniowy z dużym Cache (z 8MB) lub 8 Rdzeni z mniejszym cache'm.

 

Parametry mogą być na styk mniejsze, byle serwerownia dała radę odpierać ataki z BotNetów, bo normalnie to jest masakra w moim przypadku.

 

Jednym słowem: Potrzebuję serwera dedykowanego od firmy która potrafi zagwarantować ochronę przed BotNetami.

 

Jedną taką znalazłem "Hos*e*m* (zakropkowałem) ale ona coś często nie działa (strona) i wgl. prosiłbym o jakieś oferty innych firmy też (jeśli są wgl. jeszcze takie które oferują ochronę przed tym)

 

Cena najlepiej interesowała by mnie do około 700 - 900 pln.

Ale nad wyższymi cenami jeśliby były serwery też mogę się zastanowić.

 

Dziękuję, i

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna serwerownia nie da Ci 100% zabezpieczenia przez DDoS, nawet jak weźmiesz 10-gigowe łącze w OVH to większy botnet Ci je zabije (a pewnie i tak wcześniej uklęknie infrastruktura przed samym serwerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w serwerowni się rury zasypią to żadne filtrowanie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
nawet jak weźmiesz 10-gigowe łącze w OVH to większy botnet Ci je zabije

Łącze ? wpierw dostanie filtr i odetną IP ;)

 

Chyba tą już autor wymienił.

Jedną taką znalazłem "Hos*e*m* (zakropkowałem) ale ona coś często nie działa (strona)

 

Wracając do meritum, spróbuj przepuścić ruch do serwisu przez Cloudflare w wersji Business.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Ale zapewne nie dadzą ci 100% gwarancji ochrony ;)

 

 

O znalazłem:

Świadcząc usługę filtrowania ataków sieciowych HosTeam uruchamia zestaw filtrów na dedykowanych w tym celu urządzeniach. Filtry te mają na celu ograniczenie skutków ataków sieciowych. Zestaw i zakres działania filtrów w usłudze "Premium" jest każdorazowo ustalany z klientem. Podstawowa opcja ochrony zawiera reguły filtrujące uwzględniające najbardziej popularne typy ataków.

Usługa filtrowania ataków sieciowych może być wykorzystywana jedynie do ochrony usług hostowanych w HosTeam. Zabrania się wykorzystywania usługi filtrowania ataków sieciowych do ochrony usług znajdujących się po za serwerami HosTeam (usługa proxy, tunelowanie IP itp.).

 

P.S. mogli by poprawić kilka błędów w regulaminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale zapewne nie dadzą ci 100% gwarancji ochrony ;)

 

 

O znalazłem:

 

 

P.S. mogli by poprawić kilka błędów w regulaminie ;)

 

 

Ta.. mnie nie atakuje 1000 botnetów po 1tb/s łącza, tylko max kilkaset mb - do 1gb/s, a cloudflare mi nie pomoże, bo serwera Dedykowanego nie przeznaczam głównie pod strony, tylko co innego.

 

I chodzi mi o firmę która zaoferuje podobną ochronę.

 

@Do Zamknięcia, kupiłem ten serwer za 1200zł/mc. z HosTeam, mam nadzieję że spełni moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena najlepiej interesowała by mnie do około 700 - 900 pln.

Żadna poważna firma Ci tego nie zaoferuje przy tym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Do Zamknięcia, kupiłem ten serwer za 1200zł/mc. z HosTeam, mam nadzieję że spełni moje oczekiwania :)

 

Moim zdaniem szkoda kasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda kasy... ;)

 

Jeśli będę wolny od ataków z BotNetów przez przynajmniej 80% dnia spokoju na moich kilku aplikacjach, to będzie to wręcz przeciwnie - dobrze zainwestowana kasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Jeśli będę wolny od ataków z BotNetów przez przynajmniej 80% dnia spokoju na moich kilku aplikacjach, to będzie to wręcz przeciwnie - dobrze zainwestowana kasa ;)

 

To ja mam prośbę żebyś poinformował za jakiś czas jak się sprawuje usługa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dwie inne firmy to blacklotus.net oraz staminus.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×