Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamrosik

[Zlecę] Poszukuję osobę która napisze sklep cs

Polecane posty

Witam

 

Tak jak w temacie, poszukuję osoby, która napiszę skrypt Sklepu do gry Counter-Strike 1.6

Przykład takiego sklepu: http://shop.rzeznia.eu/

Domyślam się, że osób zainteresowanych będzie mało, ale liczę na to że ktoś się znajdzie.

Muszę coś wpisać w polu Budżet , nie mam pojęcia ile takie coś kosztuje dlatego napiszę 100zł, oczywiście nie znaczy że to jest mój max ;)

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt w tym temacie lub PW.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Kamrosik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podaj kwotę jaką jesteś w stanie przeznaczyć na projekt bo inaczej ląduje w koszu. Pole budżet nie jest po to żeby sobie wpisać ile się chce ale tyle ile jesteś w stanie zapłacić za dana usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czyli CMS+Funkcja sklepu

 

+ automatyzacja...

 

 

Licz na budżet 500zł w górę od amatorów, od profesjonalistów to jak dopiszesz zero na końcu to są początki cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, nie wiem jednak czy jest tyle warte wykonanie takiego skryptu. Dlatego też napisałem w pierwszym poście że nie orientuje się ile takie coś może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 500 zł (włącznie z grafiką) mogę się podjąć wykonania tego skryptu.

 

w razie zainteresowania gg: 10749821 lub PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie brałbym od osoby @up

 

http://aron.zxy.me/p...olio.php#o_mnie

Jak Ty chcesz cokolwiek kodować, jak nawet nie umiesz poprawnego kodowania ustawić? ;)

Pomijam fakt, że na swojej stronie sprzedajesz "sklep" za 40zł

ZooMpl, dziękuje trafne ostrzeżenie, faktycznie nie ma co od niego brać ;d

 

W gre wchodzi napisanie samego CMSa? Pluginy do AmxmodX na jakieś funkcje VIPa też?

Tak, chodzi o kilka rzeczy dostępnych w sklepie (VIP,SLOT,PREMIUM,ITEMY - to jeżeli chodzi o połączenie z serwerem) + dodatkowo jakieś koszulki, cd-key steam . Ten sklep oczywiście musi być kompatybilny z AMXBans , oraz musi obsługiwać dotpay.

 

Najlepiej jakby była możliwość kontaktu na gg, byłoby dużo łatwiej i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZooMpl, nikt nie powiedział, że te portfolio jest skończone, jest w fazie alpha-, ale jeszcze lepiej, ja na Twoim miejscu bym się nie kompromitował, pisząc, że ktoś nie potrafi poprawnego kodowania ustawić, bo to jest chyba podstawa podstaw, która jest na początku każdego kursu html dla żółtodziobów ? chyba się nie myle..

 

Po prostu nie mam czasu na skończenie tego portfolio i chyba mam do tego prawo ? ale nad wymiar sprytny to Ty jesteś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie interesuje mnie czy to faza beta, alpha - udostępniłeś to publicznie do internetu i nigdzie nie widzę komunikatu, by to było nieskończone. Skoro to nie jest skończone dlaczego nie jest nałożone hasło nawet przez htaccess?

 

@Autorze

Jeśli nie jest dla Ciebie pilna ta robota (obecnie mam kilka innych projektów) to skontaktuj się zemną na lukasz@sys-com.pl, wrzesień-listopad moglibyśmy zacząć te prace. Koszt będzie nieco uzależniony od konfiguracji serwerów i ilości pluginów do współpracy i tego czy posiadasz jakiś szablon, dlatego teraz ceny Ci napisać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@up

Nie interesuje mnie czy to faza beta, alpha - udostępniłeś to publicznie do internetu i nigdzie nie widzę komunikatu, by to było nieskończone. Skoro to nie jest skończone dlaczego nie jest nałożone hasło nawet przez htaccess?

 

Wystarczy info "Strona w budowie! Kontakt: gg123456" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZooMpl, nikt nie powiedział, że te portfolio jest skończone, jest w fazie alpha-, ale jeszcze lepiej, ja na Twoim miejscu bym się nie kompromitował, pisząc, że ktoś nie potrafi poprawnego kodowania ustawić, bo to jest chyba podstawa podstaw, która jest na początku każdego kursu html dla żółtodziobów ? chyba się nie myle..

 

Po prostu nie mam czasu na skończenie tego portfolio i chyba mam do tego prawo ? ale nad wymiar sprytny to Ty jesteś ;))

 

Jasne kłopotem jest podmiana kilku znaków na poprawne kodowanie ^^

 

Co do tematu to napisz też info na którymś z for gamehostingtalk , tam więcej ofert dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz darmowy sklep. Niedawno autor wydał wersje 2.0 i prezentuje się ona lepiej niż sklep xVaka

No, ten profesjonalizm kodu i (brak) zabezpieczeń.. :) rzeczywiście świetny skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×