Skocz do zawartości
miguslaw

[SZUKAM] Hosting dla forum IPB

Polecane posty

Witam.

Poszukuję hostingu dla forum, na systemie IP.Board.

Forum dopiero startuje, więc wiele zasobów nie będę potrzebował.

Proszę o sensowne propozycje, wraz z cenami / rok.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castpol.pl, progreso.pl, mzone.pl, biznes-host.pl - co wybierzesz, będzie ok.

 

A budżet to kolego Ty masz podać. Cen sobie na stronach poszukaj w zależności od tego czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z tym że nie mam pojęcia który pakiet wybrać. To moje pierwsze forum na tym skrypcie...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie do naszej oferty: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

Tu polecam MZ ONE z darmową domenę PL na rok w promocji.

 

Serwer MZ ONE to:

 

- aż 5GB powierzchni dyskowej

- aż 30GB transferu miesięcznie

- 5 baz danych

- 5 kont FTP

- 5kont pocztowych

- darmowa migracja strony do nas

- cPanel z Installatron oraz RVSKIN

- codzienny backup, 3 niezależne kopie konta w naszym archiwum

- roczny koszt utrzymania tylko 60 złotych ( z darmowa domena PL)

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z działem sprzedaży: sales@mzone-net.eu

Konto testowe można założyć z tego linku: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/konto-testowe/&step=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z tym że nie mam pojęcia który pakiet wybrać. To moje pierwsze forum na tym skrypcie...

Pozdrawiam

To bierz najmniejszy/średni. W każdej firmie potem możesz sobie bez problemu zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack. Proponuję najtańszy pakiet tylko dlatego, że nie podałeś żadnych parametrów. Możesz wybrać pakiet droższy albo zmienić w trakcie trwania umowy.

 

W cenie 43,05 zł z VAT za rok oferujemy 2GB powierzchni dyskowej oraz 8GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

 

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,
  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

 

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę do listy pakiet Serwer Start w Hoste.pl. W miarę rozwoju forum istnieje możliwość przejścia na opcję wyższą.

Proponowany pakiet hostingowy spełnia wymagania "IP.Board".

 

Obecnie jest w promocji na pierwszy rok taniej + domena gratis. Zapraszam na 14 dniowy test pakietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linuxpl.com mam za 50zł rok i działa 200-300 uu, brak przerw, i problemów z "przeciążeniem" hosting LeaseWeb B.V. (AS16265)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już kilka ofert, więc może napiszemy czym się różnimy:

 

1. Serwerownia w Polsce - ATMAN, więc wysoka półka:)

2. Prawdziwe wsparcie 24h - telefoniczne, helpdesk, ludzie są non stop, nie do 22 czy do 17. Pracujemy 24h n dobę, bo klienci nie mają problemów w konkretnych godzinach, wsparcia możesz potrzebować zawsze.

3. Żadnych Cpaneli etc. - własny Extranet: ani lepiej, ani gorzej - po prostu inaczej

4. 30 dniowy okres próbny nie wliczany potem do abonamentu

5. Kopie - też mamy trzy kopie, ale w różnych, niezależnych lokalizacjach (Jastrzębie - u nas w firmie, Katowice - ta dostępna dla klientów z poziomu extranetu, USA).

6. Prosta polityka cenowa - od razu wiesz, ile płacisz, nie podajemy tylko cen na pierwszy rok, ale od razu 5 lat do przodu

7. Elastyczność - zrobiliśmy sobie narzędzie do generowania dowolnej konf. konta i staramy się tutaj z niego korzystać - zadzwoń do nas, opowiedz czego potrzebujesz: wygenerujemy dla Ciebie kod/link, po wejściu na niego zamówisz dokładnie takie konto, jakiego będziesz potrzebował

8. Funkcjonujemy od 1999 r.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci Progreso.pl miałem tam dość sporą kobyłe właśnie na ipb i bez progresowego SHH by się nie obeszło ;)

serwer do tej pory mam i cały czas korzystam z ich usług pozostaje mi tylko polecić :)

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Dzień Dobry,

 

Polecam firmę Chmurka.pl - W zupełności, wystarczający, będzie pakiet "1GB" na start. Po co płacić za coś więcej, czego sie nie wykorzystuje :)

 

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Dzień Dobry,

 

Jestem ciekawy, jaką ofertę wybrał Pan?

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

 

Jestem ciekawy, jaką ofertę wybrał Pan?

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

też z przyjemnością się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×