Skocz do zawartości
GoOx

Serwer www [SMS]

Polecane posty

Cześć,

Chciałbym was zapytać jaki by był najlepszy serwer www za sms. Nie chcę słyszeć że to jest nieopłacalne itd, ponieważ ja o tym dobrze wiem, lecz nie posiadam konta bankowego.

 

Wymagania:

- obsługa .htaccess

- trensfer 100gb+ /mc lub bez limitu

- przynjamniej 1 konto e-mail

- możliwośc podpięcia domeny

 

 

Pojemnośc dysku to może być nawet 100mb nie jest mi dużo ptrzebne naważniejszy jest dla mnie transfer.

 

Znalazłem coś takiego:

http://ad-solutions.pl/

 

tylko czy ten hosting nie padnie po 2 miesiącach? nie ma tam nic wspomniane o .htaccess wiecie coś może?

 

I mam jeszcze coś takiego:

http://www.hostpage.pl/hosting

 

Fajnie by było jakby cena miesciła by się do 10zł mc

 

Pozdrawiam GoOx

Edytowano przez GoOx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, nie oczekuję cudów ale może coś ciakwego się nazjdzie , poza tym patrz na linki które padałem jest tam bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o "bez limitu" był wałkowany już tyle razy na tym forum, że jeśli zależy Ci na obaleniu Twojego zdania to użyj szukajki.

Niemniej to jest kompletnie nieopłacalne, nic porządnego raczej nie dostaniesz co będzie żyło długo i szczęśliwie.

 

Fakt, że nie posiada się konta bankowego nie oznacza, że nie można robić przelewów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelew możesz bez problemu zrobić z poczty polskiej lub jeśli masz w pobliżu bank. Gorzej jest jeśli nie masz dostępu ponieważ mieszkasz na wsi(i tak bywa.).

 

Nie wiem czy to dobry temat,ale mam do sprzedania konto w hitme. Z kilkoma groszami w portfelu. Jeśli jesteś zainteresowany pisz.

 

Niestety nie mogę PW wysłać... admin po cudował z anty spamem na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SanKen dobrze napisał , że nie trzeba mieć konta bankowego żeby robić przelewy pójdź na pocztę i weź sobie za darmowo "druczek przelewu" wypełnij go ( jak nie wiesz jak to w sieci jest na pisane) i idź z nim do banku do kasy oni ci natychmiastowo przeleją zleży od tego ile mają tych druczków ja zawsze jak przelewam to za około godzinę czasem więcej są pieniążki już na koncie nie opłaca się bawić z SMS bo jest to nieopłacalne... a przelew kosztuje w zależności od banku przeważnie jest to 2,50zł chyba w bph płaciłem raz 1,50zł ale nie pamiętam dokładnie czy to tam.

Edytowano przez xSIX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie idź do spółdzielczego - kolega chyba rok temu za przelew 5zł zapłacił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu nie martw się, nie pójdzie i nie "przepłaci", za żaden hosting też nie "przepłaci".

Będzie se wysyłał sms-y i co jakiś czas się przenosił ...

(jak będzie miał co, bo jak backupu nie będzie miał swojego, to pewnego dnia nawet nie będzie miał co przenosić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W biznes Host masz Portfel -wiec możesz doładowywać SMSami.

 

Na jedno wyjdzie : ) i sprostają twoim wymaganiom.

 

Ewentualnie bardzo dobrej jakości hosting www posiada Unixstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie idź do spółdzielczego - kolega chyba rok temu za przelew 5zł zapłacił...

 

W spółdzielczych to jest tanio, u mnie w filii spółdzielczego za wpłatę biorą 2 zł, w oddziale tego samego banku już 4, dla porównania w PKO 15m dalej już 21 zł, w BZ WBK chcieli kiedyś 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W spółdzielczych to jest tanio, u mnie w filii spółdzielczego za wpłatę biorą 2 zł, w oddziale tego samego banku już 4, dla porównania w PKO 15m dalej już 21 zł, w BZ WBK chcieli kiedyś 7 zł.

u mnie spółdzielczak po 3 zł

poczta 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczta chyba wszędzie 2,5:)

 

ale się oftop zrobił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sobie jak człowiek założyć konto np. w Alior Syncu a później skorzystać z darmowego wpłatomatu?

 

 

Z tych 10zł dla sprzedawcy zostanie jakieś 4,5zł, to trochę ponad 50zł rocznie, może być problem ze znalezieniem dobrego hostingu z nielimitowanym transferem w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to problem założyć darmowe konto w banku? teraz masa takich ofert, nawet dla bardzo młodych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

a to problem założyć darmowe konto w banku? teraz masa takich ofert, nawet dla bardzo młodych ludzi

 

To darmowe bym wrzucił w cudzysłów :) Było na forum już o tym kilka razy. Wszędzie są jakieś haczyki

 

np. darmowy gdy wpłacasz 1000zł / mc lub korzystasz z karty ileś razy lub ileś kasy wydajesz.

 

Jeżeli nie to doliczają opłaty np. 5zł/mc

 

Gościu chce przez SMS to czemu nie podajecie hostingów sms tylko mówicie mu ciągle co może innego zrobić.

 

 

Jak ktoś idzie do kawiarni i zamawia kawę z mlekiem to nikt mu nie krzyczy żeby wziął sobie czarną bez cukru... ;)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba z najpopularniejszych to ProSerwer, a jak nie - zawsze są portfele na hostingach, dla przykładu B-H.

 

Kamikadze, w mBanku mają jakieś konto dla młodzieży, izzyKonto się chyba nazywa. Płacisz 1.70 miesięcznie ubezpieczenia, 0.7% oprocentowania w skali roku (chyba x2), karta płatnicza gratis. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba z najpopularniejszych to ProSerwer, a jak nie - zawsze są portfele na hostingach, dla przykładu B-H.

 

Kamikadze, w mBanku mają jakieś konto dla młodzieży, izzyKonto się chyba nazywa. Płacisz 1.70 miesięcznie ubezpieczenia, 0.7% oprocentowania w skali roku (chyba x2), karta płatnicza gratis. :D

 

No właśnie płacisz :) @gloomy mówił o darmowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, ale co to za opłata? No chyba rodzice mogliby uiścić taki "drobiażdżek" miesięcznie, to nie jest jakaś niewiarygodnie wielka kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie płacisz :) @gloomy mówił o darmowym...

 

W Syncu wszystko za free macie... bez żadnych ubezpieczeń ani minimalnych wpłat.

 

W mBanku w izzykonto ubezpieczenei karty nie jest obowiązkowe, tak więc nie korzystając z tego nie płacimy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na serversite.eu serwery za SMS.

 

Szkoda ,że firma ma 3 rodzaje sms


3. Wybierz jaką kwotę chcesz wpłacić, dotępne kwoty dla Premium SMS to:
2zł
4zł
12zł
(brutto) jeśli zostanie podana inna kwota przy płatności SMS wyświetli się napis "Błędna kwota", wpłacanie pieniędzy poprzez SMS do systemu Skarbonka jest możliwe tylko z kwotami podanymi powyżej.

 

Ogólnie oferty mają rewelacyjne.

Edytowano przez xSIX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×