Skocz do zawartości
xSIX

Nie odpala instalacji UBUNTU podczas startu pc

Polecane posty

Witam panowie o tuż chcę sobie postawić 2 system UBUNTU i problem jest w tym ze podczas startu pc nie botuje coś mi płytki UBUNTU ;( ( obraz płyty pobrałem z tąd" http://www.ubuntu.com/download/desktop " ) dodam że jak wkładam płyte windowsa to bez problemu ją czyta podczas startu... Płytka jest dobrze nagrana bo ją czyta w windowsie jak włożę wiecie może jaki może być problem? zły obraz?nie jest on w pliku ISO tylko wypakowany. Z gory dziekuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nagrales ten iso na cd czy skopiowales pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nagrywasz luźne to musisz dorzucic plik rozruchowy. Albo nagraj plik ISO jako obraz płyty wtedy powinno śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pobralem plik ISO rozpakowałem go winrar'em i nagrałem te rozpakowane pliki przez Nero express na plytke CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w programie do nagrywania plyt wypadl płytę z obrazu iso a nie winrara i kopiowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mam Pena ale wydaje mi się ,że będzie wolniejszy przy instalacji a tak na płytce już będę miał obraz na kilkanaście instalacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USB 2.0 do 40 MB/s

DVD x24 32 MB/s

nie sądzę żeby była różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no jak tak mówisz to spróbuję nigdy nie wgłębiałem się w prędkości usb i dvd i myślałem że płytka jest szybsza przy instalacji systemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierz Wubi i bedziesz mial Ubuntu obok Windowsa bez koniecznosci nagrywania plyty. Aplikacje Wubi znajdziesz na ubuntu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło w linku, z którego pobierałeś obraz spojrzeć trochę niżej i przeczytać

Help with installing Ubuntu

 

Choose the right step-by-step guide, based on your current operating system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×