Skocz do zawartości
DrOOcik

Vipower/Vi... coś tam...

Polecane posty

Ostatnio szaleli z promocjami, można było kupić VPS-a za naprawdę niską cenę, zresztą teraz tez, ale...

 

Coś mi tu nie pasuje... mam u nich kilka VPS-ów, a teraz w panelu klienta jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Zamiast ich logo mam standardowe logo WHMOS - reszta gdzieś znikła. (mam screeny jak ktoś chce)

 

Panel działa ok, ale profesjonalna firma nie powinna sobie pozwolić na takie rzeczy. Takie przemeblowania widziane przez klienta to źle świadczy o firmie, może jest jakiś upgrade cms-a, no ale sorry,..

 

Do tego panel kontrolny VPS np. pokazuje mi, że jeden z virtualnych serwerów jest offline, a jest online.

 

Czyżby szef wyjechał na urlop, a pracownicy "dają dupy"?

 

Oj... żeby się nie skończyło jak ostatnio z firmami turystycznymi - co z tego, że masz wykupione i zapłacone (hosting, vps, dedydki) - padnie i zero!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie panikuj jak baba* :)

 

* - Baba to nie tylko płeć, to także stan umysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon zmienili, pewnie dlatego to logo. Jakby mieli splajtować to uwierz mi, nic by się nie zmieniło tylko wszystko przestało działać. U mnie serwery normalnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tu nie wpaść w panikę * jak baba

 

Backupy są już porobione i lecą rsync co kilka godzin na inny serwer.

 

Tylko że... wypadało by przez w/w firmę np. powiadomić, że robimy update strony, zmieniamy cms i proszę się nie denerwować, wszytko pod kontrolą. A tu NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Grunt że wszystkie usługi działają.. to czy jest logo czy go brak to nie jest powód żeby informowac klientów...

 

"Szanowni klienci, drodzy towarzysze !

 

Informujemy iż w dniach takich a takich będziemy przeprowadzać jakieś tam drobne prace w WHMCS które mogą spowodować zniknięcie naszego logo. Prosimy nie wpadać w panikę, ciąg wszystkich usług będzie zachowany. Ku chwale naszej postsoc Ojczyzny !

 

Pozdrawiamy"

 

Takie coś mieli wydawać ? Może jeszcze jako notkę prasową ? Nigga please :)

 

* się jednak sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel działa ok, ale profesjonalna firma nie powinna sobie pozwolić na takie rzeczy.

Jak się czujesz oszukany - to zmień firmę. Przecież zapłaciłeś tyle że nie pozwolisz sobie na takie traktowanie!

 

Czyżby szef wyjechał na urlop, a pracownicy "dają dupy"?

Rozumiem ze kultury Cię nikt nie nauczył ?

 

Oj... żeby się nie skończyło jak ostatnio z firmami turystycznymi - co z tego, że masz wykupione i zapłacone (hosting, vps, dedydki) - padnie i zero!

 

Nie wiem w ogóle co ma jedno do drugiego, ale widać ze w te klocki jesteś mierny i co najwyżej potrafisz zakładać tematy na publicznym forum - bo jestem przekonany, że o istnieniu adresu bok@vipower.pl bądź numeru telefonu 074 662 00 20 zupełnie zapomniałeś, lepiej przyjść płakać z jakie to "vicostam" jest nieprofesjonalne, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kurde, widzialem u nich logo WHMOS *, co za nieprofesjonalna firma, już robię backupy, bo przecież biura podróży padają".

 

Ty tak na poważnie czy to jakaś "prowokacja"?

 

* cokolwiek to jest

 

@Pawel_15 - co to za stopka? :D

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

proszę nie siać jakiś spiskowych teorii... Była aktualizacja whmcs'a lecz niestety nowa wersja ma pozmieniane szablony i graficy muszą je poprzerabiać w wolnych chwilach na nowe standardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×