Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Westbam

Czy istnieje taki skrypt?

Polecane posty

Witam,

 

Mam do Państwa pytanko,

 

Czy istnieje skrypt dzięki któremu mogłbym wrzucać pliki na swojego vps'a za pomocą przeglądarki / dzielić je jak na normalnym ftpie w katalogi / usuwać / zmieniać nazwy itd...

 

Ogólnie chodzi mi o coś w stylu filezilli bądz totalcommandera tylko bym to mógł robić na każdym komputerze bez potrzeby instalowania tych programów?

 

chciałbym wejść na swój link .pl - wywala panel logowania > loguje się i mam pliki które już wrzuciłem... etc..

 

Będe wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś na przykład potrzebuje na swoim VPSie menadżera plików to nie będzie do tego przecież instalował DA czy jeszcze lepiej od razu cP albo Pleska... To już lepiej byś poradził, pisząc od ISP Config Albo IspCP Omega, też mają takie menadżery a są przynajmniej na otwartej licencji i są lżejsze dla serwera od DA, o cP czy Plesku nie wspominając.

 

A tak w ogóle z doświadczenia polecę jednak logowanie do konsoli i korzystanie z Midnight Commander, żadne narzędzie via www go nie zastąpi.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info - najbardziej "podoba mi sie" ajaxplorer - ale skoro się wiesza to mozę ten web~~...

 

@up

Jak wspomnialem chciałbym "nie uzywać" putty - a korzystać z tego nawet w pracy bez zbędnego logowania się vpsa przez putty.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się nie wiesza. Nawet przy ZIPowaniu całych katalogów.

Oczywiście podpinając repozytoria jako lokalne, a nie np. FTP czy inne cuda wianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×