Skocz do zawartości
Zaszczyk

Płatności sms czy przelewy?

Polecane posty

Chcę otworzyć serwis ogłoszeniowy z płatnościami za dodatkowe rzeczy typu wideo, ogloszenie promowane i się zastanawiam czy do płatności wykorzystać smsy premium czy też te szybkie przelewy? Który typ preferują użytkownicy? Dodam że target mojej strony to osoby w wieku 20-40 lat. Założyłem już konto w dotpay.pl, jest to porządna firma czy może lepiej wybrać jakąś inną?

Edytowano przez Zaszczyk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jeszcze czy dotpay.pl się opłaca czy lepiej korzystać z innego pośrednika? I jeśli jestem osobą pełnoletnią, ale nie mam DG ani NIPU, nigdy PITa nie składałem to jak wygląda w moim przypadku kwestia rozliczenia się z US?

 

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że i jedno i drugie jest często wybierane. W wieku 20-40 lat jednak bardziej sprawdzą się przelewy. SMS nastolatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z platnosci.pl i nie mam zadnych zastrzezen, ale o dotpay tez nie słyszałem żadnych negatywnych opinii. Różnią się głównie prowizjami.

NIP to już chyba czas najwyższy założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIP to już chyba czas najwyższy założyć

Po grzyba, skoro teraz w przypadku osób fizycznych podaje się PESEL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, obecnie NIP nie jest potrzebny. Sam nie posiadam NIPu i korzystam tylko z numeru PESEL, czasem są małe problemy, np. w Adkontekst musiałem zmieniać umowę, tak samo w pole NIP często muszę podawać swój PESEL, ale jest OK, nikt do tego się już nie przyczepia, a najwyżej podaję link do odpowiedniej witryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×