Skocz do zawartości
makosgsi

[Zlece] Modyfikacje katalogu firm lub stworzenie nowego

Polecane posty

Witam

Potrzebuje katalog firm, moje zalozenia spelnia katalog: http://akosoft.pl/katalog2/ jednak potrzebuje "ladne linki" czyli www.adres.pl/kategoria/nazwa_firmy + przerobka kategorii i mapki - jednak to jest mniej istotne.

Szukam osoby ktora podejmie sie przerobki tego katalogu, od razu zaznacze, ze nie posiadam plikow skryptu.

Budzet: 100zl

Jesli ktos posiada taki skrypt, chetnie go zakupie, jednak na rynku nie znalazlem nic sensowniejszego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi skrypt ktory bedzie bezuzyteczny ?

Jesli zglosi sie osoba, ktora go zna i to wykona, wtedy OK.

Ewentualnie moze ktos zaproponuje rozwiazanie od siebie.

Nie wiem po co to bicie piany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi skrypt ktory bedzie bezuzyteczny ?

Jesli zglosi sie osoba, ktora go zna i to wykona, wtedy OK.

Ewentualnie moze ktos zaproponuje rozwiazanie od siebie.

Nie wiem po co to bicie piany... wink.png

a po co ci skrypt który nie jest legalny bo nie masz licencji ?

nikt ci się nie podejmie modyfikacji tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest naprawde tak skomplikowane ?

 

Nie bede kupowal kolejnego skryptu, ktory nie do konca spelnia moje zalozenia - moze ktos chce odkupic ktorys, ktory juz kupilem 'do testow' lub 'bo to tylko 100-200-xxx zl'.?

 

Gdy wykonawca sie znajdzie, stwierdzi, ze zna dobrze ten system + wie jak wprowadzic wymagane zmiany, ewentualnie wprowadzi je na swojej kopii, wtedy kupie licencje na ten konkretny skrypt i zaplace zleceniobiorcy.

Czy juz wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane ?

 

PS. wyslalem zapytanie o te zmiany do firmy ktora wydala ten skrypt, jednak od wczoraj brak odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest naprawde tak skomplikowane ?

 

Nie bede kupowal kolejnego skryptu, ktory nie do konca spelnia moje zalozenia - moze ktos chce odkupic ktorys, ktory juz kupilem 'do testow' lub 'bo to tylko 100-200-xxx zl'.?

 

Gdy wykonawca sie znajdzie, stwierdzi, ze zna dobrze ten system + wie jak wprowadzic wymagane zmiany, ewentualnie wprowadzi je na swojej kopii, wtedy kupie licencje na ten konkretny skrypt i zaplace zleceniobiorcy.

Czy juz wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane ?

 

PS. wyslalem zapytanie o te zmiany do firmy ktora wydala ten skrypt, jednak od wczoraj brak odpowiedzi.

własnie miałem ci o tym napisać żebyś napisał do nich oni ci go zmodyfikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, na pierwsze pytanie odpisali dosyc szybko, gdy poprosilem o wycene milcza od wczoraj... Dlatego chwytam sie innych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, na pierwsze pytanie odpisali dosyc szybko, gdy poprosilem o wycene milcza od wczoraj... Dlatego chwytam sie innych sposobow.

zapewne ci to zrobią ale nie licz że tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na nic nie licze ;)

Naprawde ciezko znalezc skrypt katalogu firm spelniajacy kilka podstawowych wymagan ;)

 

Zlecenie oczywiscie caly czas jest otwarte, a budzet... podany tylko orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

makosgsi - wycenę Pan uzyskał u nas kolejnego dnia. Rozumiem że nie odpowiada Panu wycena. Zmiany w skrypcie kosztują - to że skrypt kosztuje 149 zł nie znaczy że zmiany w nim wykonane zostaną za 5 zł :) Przy wycenach proszę brać pod uwagę koszt wykonania takiego skryptu jaki wynosi powyżej 8 tyś zł. (Kod, testy, przemyślana funkcjonalność) na tą chwilę, każde aktualizacje podnoszą jego koszt. I w stosunku do tej ceny liczone są koszty zmian. W cenie 149 zł sprzedajemy gotowy skrypt - z taką funkcjonalnością która jest w nim wdrożona. Oczywiście kupując skrypt otrzymuje się aktualizacje darmowe przez rok ale wszyscy otrzymują takie same aktualizacje, które są wprowadzane w standardzie. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez akosoft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosze jeszcze raz w takim o wycene, rzeczywiscie dostalem, ale tylko na mapke, po zapytaniu o koszt linkow zadnej odpowiedzi nie otrzymalem.

Budzet tutaj podalem tylko dlatego "bo musi byc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×