Skocz do zawartości

akosoft

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O akosoft

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Szukam skryptu zleceń online

  Polecam jednak nasze produkty gdyż osoba która to napisała kłamie i domyślam się że za dużo tutoriali z WP się naoglądała.
 2. Zlecę wykonanie elementów graficznych do naszego projektu (skryptu) Przygotowane grafiki muszę być wykonane przy użyciu grafik darmowych (na licencji do użytku komercyjnego) na tą chwilę zlecenie obejmuje przygotowanie grafik 2 x grafika 990/190 px ikonki - 4szt wielkości 100/100px Więcej szczegółów na email - proszę o przesłanie linków do wykonanych prac. Możliwa jest dłuższa współpraca. więcej info - marek@akosoft.eu
 3. [Sprzedam] Zakupto.pl + skrypt

  Hubson - proszę o umieszczenie informacji o konieczności zatwierdzenia licencji przez kupującego.
 4. makosgsi - wycenę Pan uzyskał u nas kolejnego dnia. Rozumiem że nie odpowiada Panu wycena. Zmiany w skrypcie kosztują - to że skrypt kosztuje 149 zł nie znaczy że zmiany w nim wykonane zostaną za 5 zł Przy wycenach proszę brać pod uwagę koszt wykonania takiego skryptu jaki wynosi powyżej 8 tyś zł. (Kod, testy, przemyślana funkcjonalność) na tą chwilę, każde aktualizacje podnoszą jego koszt. I w stosunku do tej ceny liczone są koszty zmian. W cenie 149 zł sprzedajemy gotowy skrypt - z taką funkcjonalnością która jest w nim wdrożona. Oczywiście kupując skrypt otrzymuje się aktualizacje darmowe przez rok ale wszyscy otrzymują takie same aktualizacje, które są wprowadzane w standardzie. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
×