Skocz do zawartości
Gość Matmaxalez

Shared z ssh i transfer b/o

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Znajomy poprosił mnie o znalezienie firmy świadczącej dobre usługi i spełniającej te wymogi:

- SSH

- 50 GB pojemności

- Transfer bez limitu

- Do 200 zł rocznie.

 

Będzie ciężko nie?

Jak narazie znalazłem progreso.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze znalazłeś idealnie się wyrobisz z kasą ba nawet ci zostanie na browara a jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś w OVH.pl - virtual hosting + opcja SSH w sumie ~300zł ale da się taniej bo ja mam lepszą opcje serwera. Sam nie pamiętam którą - zadzwoń do nich to pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś w OVH.pl - virtual hosting + opcja SSH w sumie ~300zł ale da się taniej bo ja mam lepszą opcje serwera. Sam nie pamiętam którą - zadzwoń do nich to pomogą.

 

 

Tam nie masz opcji bez limitu transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Do 200 zł rocznie.

Jak narazie znalazłem progreso.

 

Nie sprzedajemy kont poniżej 200 PLN netto o takich parametrach. Dokładną specyfikację znajdziesz tutaj:

 

http://progreso.pl/o_nas/polityka_cenowa/

 

W uproszczeniu: 1 rok promocja TANIEJ NA START; 250 PLN z rabatem 40% - 150 PLN netto (http://progreso.pl/dokumenty/reg_taniej.pdf)

 

kolejne lata promocja ZOSTAŃ Z NAMI; 250 PLN - 10/20/30%, czyli 225 PLN, 200 PLN, 175 PLN netto (http://progreso.pl/dokumenty/reg_zostan.pdf)

 

ale coś wymyślimy - na PW wysyłamy Ci specjalny kod, który modyfikuje ceny (bez promocji, stała cena) - do wykorzystania w dowolnym momencie.

 

Kod nie ma terminu ważności - badaj rynek, a jeżeli uznasz, że chcecie przetestować Progreso, to zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Ryzykowne zagranie, za 2 stówy takie gabaryty konta, heh.

 

Ryzykowne to by było za SMSa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowne zagranie, za 2 stówy takie gabaryty konta, heh.

 

...czyli mamy rozumieć, że cena rewelacyjna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macie rozumieć, że doświadczony user mówi "ryzykowne to".

Chociaż ostatnio takie KEI rozdaje 1000 serwerów (znowu) na FB, bo dostali z Unii kasiorkę, więc może rzeczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rozumieć, że doświadczony user mówi "ryzykowne to".

Chociaż ostatnio takie KEI rozdaje 1000 serwerów (znowu) na FB, bo dostali z Unii kasiorkę, więc może rzeczywiście...

Wiemy co robimy:) Przygotowujemy się do podobnej akcji finansowanej z naszych własnych środków i jest to jak najbardziej możliwe. Wydaje mi się, że kluczem jest nie inwestowanie pieniędzy w bzdury i optymalizacja kosztów polegająca na wyborze rozwiązań jak najwyższej jakości. Oszczędny płaci w tej branży dwa razy po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×