Skocz do zawartości

UltraMC

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O UltraMC

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Shared z ssh i transfer b/o

  Ja mam takie coś w OVH.pl - virtual hosting + opcja SSH w sumie ~300zł ale da się taniej bo ja mam lepszą opcje serwera. Sam nie pamiętam którą - zadzwoń do nich to pomogą.
 2. Wykonam za 200zł, mam już napisany skrypt gotowy do użycia. Zapraszam na PW.
 3. Mam 25 plików *tar : filename.tar.001 - filename.tar.025 Kiedy chcę je złożyć za pomocą : cat myarchive.tar.* | tar xvf - udaje się, ale brakuje plików: cały .tar ma 1,2 GB, a rozpakowane pliki tylko 600MB - mam ~200 brakujących plików z całych ~400. Spakowałem folder do *.tar używając programu 7zip na Windows OS: Dodaj do archiwum > .tar > części po 50 MB To samo pytanie zadałem też na: http://superuser.com...y-missing-files Obraz pokazujący co mam na myśli:
 4. Proszę o pomoc z instalacją mysql-server

  Dobra i tyle z waszej pomocy. Przeinstalowałem OS i śmiga jak powinno.
 5. Proszę o pomoc z instalacją mysql-server

  /usr/sbin/dpkg-reconfigure: mysql-server-5.1 jest uszkodzony, lub nie jest w pełni zainstalowany Jak zatrzymam usługi i usunę a potem install to mam takie coś:
 6. Proszę o pomoc z instalacją mysql-server Instaluję mysql-server wg http://newbie.linux....rticle&show=510 wspierany filmem: http://www.youtube.com/watch?v=JNozSjGlga0 Podczas pierwszej instalacji poszło gładko, ale w konsoli wyświetliło się zapytanie o mysql root hasło na niebieskim tle i wyskoczył mi błąd który można ignore/retry/retry bez powtarzania pytań/i chyba stop. Dałem ignore i teraz jak to reinstalowałem to mam właśnie podany powyżej błąd.
×