Skocz do zawartości
Groszeq

Firmy oferujące serwery dedykowane

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję firmy, która oferuje serwery dedykowane i ma w miarę przystępne ceny. Aktualnie wytypowałem kilka firm. Dodam tylko, że zależy mi na propozycjach gdzie najlepiej są serwery Xeon bądź 2x Opteron i firma nie jest pośrednikiem, czyli bezpośrednio w jej DC stoją serwery oraz nie ma kosmicznej opłaty instalacyjnej (max. 300 zł). Rozważę również firmy, które posiadają i5-i7 w swoich serwerach. Umowa zawierana na czas nieokreślony.

 

Moje typy:

 

* artnet - Gdańsk

* nephax - Gdańsk

* eTop - Warszawa

* Sprint Data Center - Olsztyn

* idhosting - Częstochowa

* SuperHost - Gdańsk (Wchodzi w grę odkupienie serwera od jakiejś osoby, która rezygnuje z usług SH)

* ATMAN - Warszawa

* Kylos - Łódź

* Warsaw Data Center - Warszawa

* IQ.pl - Gdańsk

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Nasz masz serwery dedykowane bez oplaty instalacyjnej, tylko ze nie podaleś nic konkretnego: ile hdd, transferu, jakie sla, jaki budzet miesięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas składamy serwerki pod wymagania klienta. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu na PW lub it@sys-com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Budżetu nie mam z góry ustalonego, fundusze sięgają do 20 tysięcy na serwery (na pewien okres czasu, im dłuższy tym lepiej). Ilość serwerów jaka mnie interesuje na początek to: 1, oczywiście po zapełnieniu jeden maszyny wykupuję kolejną w tej samej firmie. Niestety poza Opteronem inne serwery AMD mnie nie interesują.

 

Ofertę NetDC przeglądałem już podczas sporządzania spisu i niestety przepustowość mnie martwi.

 

vlop dziękuję za ofertę, jednak Stargard Szczeciński jako lokalizacja odpada i procesor jest zdecydowanie za słaby do takiej ilości ram, która nawet w połowie nie będzie wykorzystywana przy takim procesorze. Nie ukrywam, że nephax, artnet oraz sprint data center posiadają ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie problem, poproszę o maila na marek@biznes-host.pl z podaniem co dokładnie Pan potrzebuje - przygotuje ciekawą ofertę dla stałego klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofertę NetDC przeglądałem już podczas sporządzania spisu i niestety przepustowość mnie martwi.

 

Proszę napisać do nas, wszystko jest do ustalenia pod konkretne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco nie polecam firmy Warsaw Data Center.

 

Chyba, że chcesz się przekonać jakim repertuarem chamskich zagrywek może operować firma, która próbuje wydoić ile się da z klienta, który chce zakończyć współpracę - to zaryzykuj. Upojne doświadczenie.

 

(I taki mały "hint" z WDC lepiej złożyć wypowiedzenie umowy i uzyskać potwierdzenie tego wypowiedzenia od razu po... jej podpisaniu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×