Skocz do zawartości
R@fi

Zgarnij serwer VPS Typuj dokładny wynik Polska - Czechy

Polecane posty

Może też coś wygram i potem sprzedam ... wink.png

 

Polska 2:1 Czechy

Raczej to jest konkurs zorganizowany dla osób indywidualnych nie dla firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej to jest konkurs zorganizowany dla osób indywidualnych nie dla firm

 

Masz jakiś regulamin konkursu? Naprawdę uważasz że zależy mi na Twoim vpsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci nie zależy to poco w nim uczestniczysz i zabierasz szanse innym osobom indywidualnym ?

 

Informacja: konkurs przeznaczony jest dla osób indywidualnych nie dla firm

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ci nie zależy to poco w nim uczestniczysz i zabierasz szanse innym osobom indywidualnym ?

Widzisz Freecast, nie pomyślałem, że tak wszystko poważnie bierzesz. Zwykły człowiek zauważyłby uśmieszek w moim poprzednim poście, Ty po prostu jesteś niezwykły. No gratuluję powagi sytuacji ...

 

Mój głos się nie liczy w takim razie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Freecast, nie pomyślałem, że tak wszystko poważnie bierzesz. Zwykły człowiek zauważyłby uśmieszek w moim poprzednim poście, Ty po prostu jesteś niezwykły. No gratuluję powagi sytuacji ...

 

Mój głos się nie liczy w takim razie. biggrin.png

A później byś wypisywał,że wytypowałeś wynik i nie otrzymałeś nagrody, wiec podszedłem do tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci nie zależy to poco w nim uczestniczysz i zabierasz szanse innym osobom indywidualnym ?

 

1:1

 

Co będzie jak kilka osób trafi wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lolek weźmie VPS i podzieli go na tyle części ile będzie zwycięzców :) Przy okazji dowiedzie że można fizycznie podzielić maszynę na kilka części i nadal będzie działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście nie ma na ten temat informacji więc oczywistym jest, że VPS-a powinni dostać wszyscy, którzy obstawili prawidłowo wynik.

 

Poza tym sam konkurs jest śmieszny bo najpierw konkurencja na ten pomysł wpadła to freecast to zpapugował a potem w poście 45 wprowadza nową zasadę, której nie ma poście pierwszym rozpoczynającym konkurs, nie ma to jak zmieniać zasady podczas trwania konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lolek weźmie VPS i podzieli go na tyle części ile będzie zwycięzców smile.png Przy okazji dowiedzie że można fizycznie podzielić maszynę na kilka części i nadal będzie działać biggrin.png

Ha ha laugh.png nie tak na pewno nie będzie.Tomek nie przypuszczałem że w konkursie będą brały udział firmy,

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×