Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

[zlecę] Zaprojektowanie i wdrożenie szaty graficznej dla sklepu

Polecane posty

Witam,

 

Zlecę zaprojektowanie + wdrożenie szaty graficznej pod selly.pl.

 

Nie podaję kryterium ceny, ponieważ jest one zależne od przesłanego portfolia oraz możliwości wystawienia faktury + terminu wykonania.

 

Oferty proszę wysyłać na PW podając link do swojego portfolia (minimum 2 prace) + cene + termin wykonania + możliwość wystawienia FVAT.

 

Projekt strony głównej + karty produktu + etapów zamówienia/koszyk + wygląd kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, doskonale znam ale nie da się w tym przypadku podać dokładnej kwoty za usługę, ale dobrze podam chcielibyśmy zmieścić się w całości do ok 900 zł. Jest to bardziej praca dla freelancerów.

 

Posiadamy, również możliwość odkupienia projektu strony głównej od poprzedniego grafika (zrezygnował przez brak czasu) wystarczyło by doprojektować kartę produktu + widok kategorii.

Edytowano przez nvu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, sami oferujecie indywidualne szablony dla sklepów za 1999 zł do tego wdrożenie za 1999 zł, czyli 3998 zł za całość, a na forum szukacie kogoś kto zrobi dla was dokładnie to samo za uwaga 900 zł, bo to praca dla freelancerów?

 

Prima aprilis jest 1 kwietnia, nie pierwszego czerwca... moje oczy nie wierzą w to co widzą.

 

czyli co, swoich klientów kasujesz na 4000, a potem szukasz kogoś kto zrobi zlecenie za 1000 zł? Profesjonalizm pełną gębą.

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Czyli tak, sami oferujecie indywidualne szablony dla sklepów za 1999 zł do tego wdrożenie za 1999 zł, czyli 3998 zł za całość, a na forum szukacie kogoś kto zrobi dla was dokładnie to samo za uwaga 900 zł, bo to praca dla freelancerów?

 

Prima aprilis jest 1 kwietnia, nie pierwszego czerwca... moje oczy nie wierzą w to co widzą.

 

czyli co, swoich klientów kasujesz na 4000, a potem szukasz kogoś kto zrobi zlecenie za 1000 zł? Profesjonalizm pełną gębą.

 

Gdzie wyczytałeś takie bzdury?

 

Ma sklep oparty na usłudze z selly.pl i potrzebuje wdrożyć swoją szatę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyczytałeś takie bzdury?

 

Ma sklep oparty na usłudze z selly.pl i potrzebuje wdrożyć swoją szatę graficzną.

 

Oh przepraszam. Wszedłem tam i myślałem ze to jego strona :D

Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×