Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezary188

[zlecenie] Pomoc/instalacjia Debian/Vnc/Wine oraz programy

Polecane posty

Witam potrzebuje osoby która zrobi dla mnie bądź pomoże mi zrobić (coś tam wiem ale nie wszystko to co potrzebuje) instalacje na serwerze w hetzner to co potrzebuje to:

 

Konfiguracja dysków serwera w raid0 (chociaż widzę ze dyski sa dostępne chyba osobno do podpięcia- nie wiem) tak abym mógł wykorzystać każdy dany mi GB.

Instalacja debiana 6 64 bit to akurat z panelu niby ale nie wiem jak wtedy z raid0

Instalacja albo Vnc albo NX do pracy zdalnej(instrukcja jak tworzyć kolejne pulpity z programami zainstalowanymi na serwie)

Instalacja Wine

Konfiguracja/instalacja FTP tak zeby można było wrzucać pliki i żeby były dostępne w necie wiec niby Lamp a przynajmniej apache

Instalacja programów jak google chrome,jdownloader czy winrar oraz innych do pracy z plikami.

 

Ogólnie całość instalacji jestem wstanie wykonać sam ale nie bardzo ogarniam temat z raid0 oraz konfiguracja tych programów pod wine którym nigdy sie nie bawiłem.

Edytowano przez cezary188 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jedno zero to sam posiedze ze 2 dni i to zrobie szukałem kogoś kto się zna i załatwi to w 2 godziny. Bo robota nie jest az tak trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po co zawracasz gitarę? Ja za godzinę pracy biorę od 80 do 150zł. Zatem za robotę na dwie godziny wziąłbym analogicznie od 160 do 300zł. Proste, prawda? Skoro nie chcesz zapłacić normalnej, rynkowej stawki, to idź, zrób sam, a nie licz na to, że ktoś to zrobi za jałmużnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy biora po 20-30 zl za godzine to ze ty sobie życzysz tyle to twoja sprawa. Dlatego tez nie chcialem podawać budżetu żeby każdy zaproponował swoja stawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy biora po 20-30 zl za godzine to ze ty sobie życzysz tyle to twoja sprawa.

Tak, to są Ci co nie płacą podatków, są na garnuszku mamusi, a ich wiedza ogranicza się do instalacji Directadmina na podstawie howtoforge.

Jak ktoś CI ma to zrobić za 20 złotych, to lepiej sam się naucz i zrób to samodzielnie, przynajmniej będziesz wiedział co nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy biora po 20-30 zl za godzine to ze ty sobie życzysz tyle to twoja sprawa. Dlatego tez nie chcialem podawać budżetu żeby każdy zaproponował swoja stawke.

 

To nie ważne, że to są dwie godziny roboty. Mogłoby to być nawet 20 minut roboty. Płacisz za wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie. Administratorzy serwerów to chyba jeden z bardziej zarobkowych zawodów w Polsce. Nie łudź się na to, że ktoś zarabiający 800 zł dziennie, straci extra dwie godziny żeby dorobić 40 zł.

 

Ale poszukaj na allegro, albo tych wszystkich "zlecenio portalach". Tam znajdziesz nawet takich co za 10 zł Ci postawią super serwer.

 

To tak jak byś chciał pilota zatrudnić. Przecież on tylko siedzi i rusza rękami, co to za fatyga trzymać ster nie? Wcale ciężko nie pracuje przecież.

 

Ech, w Polsce się ludzie chyba nigdy nie nauczą.

 

A jeżeli znasz takich co biorą 20/30 zł na godzinę, to czemu szukasz na forum kogoś kto Ci to zrobi, uderzaj do nich od razu i koniecznie daj znać jak Ci poszło.

 

W Polsce się ludzie nigdy nie nauczą...

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy biora po 20-30 zl za godzine to ze ty sobie życzysz tyle to twoja sprawa. Dlatego tez nie chcialem podawać budżetu żeby każdy zaproponował swoja stawke.

 

Po pierwsze, regulamin działu wymaga, byś budżet podał.

Po drugie, budżet na takim poziomie, jaki zaproponowałeś obraża wieloletnie doświadczenie niejednego użytkownika tego forum.

Po trzecie, skoro niektórzy biorą 20-30zł za godzinę, to dlaczego piszesz w miejscu, gdzie większość chce dużo więcej?

Po czwarte, to weź 50 złotych, kup sobie flaszkę, pogooglaj i zrób to sam. Bo za taką cenę zrobi Ci to gimnazjalista bez doświadczenia, który więcej napsuje. To chyba oczywiste?

 

I złota myśl na przyszłość: Jeśli zaoszczędzisz na początku, to potem będziesz płacił, płacił i jeszcze raz płacił, by Ci serwer naprawił ktoś z doświadczeniem i wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz wszyscy będą go uświadamiać ile kto za co dał i ile bierze.

 

Dajcie sobie spokój, cezary188 podał budżet i tyle.

Wole widzieć "dam 30 zł" niż "tyle ile trzeba" a sie okazuje że też niewiele więcej.

nie znajdzie nikogo to zrobi sam albo zwiekszy budżet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×