Skocz do zawartości
Gość thetox

program nawigacyjny.

Jaki program nawigacyjny  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki program nawigacyjny



Polecane posty

Gość thetox

Zapraszam do głosowania.

Proszę również o uzasadnienie swojego wyboru. Napewno pomoże to innym użytkownikom wybrać odpowiedni program.

 

Ja wybrałem automape bez żadnego doświadczenia z innymi programami, szukałem po prostu programu poczytałem opinie i najwięcej opini było na auto mapę.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Wybrałem Mio. Miałem styczność z Navigonem ale nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam iGO i się nie zawiodłem, cenię sobie dobre mapy drogowe Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie AutoMapa, wg mnie warte tych pieniędzy. Ma wszystko, czego potrzebuję, a nawet sporo więcej. W pole mnie w sumie nigdy nie wyprowadziło, aktualizacje są ok.

 

Do tej pory używałem w telefonie (Asus P750 - świetnie daje radę), ale specjalnie dla tych celów zamierzam kupić stricte GPS'a na WM aby leżał cały czas w aucie. smile.png

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie w swoim smartfonie korzystam z Sygic mobile maps i jeszcze ani razu nie zawodził. Trasy wytycza szybko, istanieje kilka mozliwosci tras z A do B i co jest chyba wazna w razie zabladzenia z nawigacja bo i tak czasem bywa czy jakiegos utrudnienia/objazdu itp aplikacja na biezaco potrafi w bardzo szybki i myslacy sposob wytyczyc nowa droge. Ja jezdze na tym i nie narzekam. Oczywiscie system android. Odnosnie automapy na androida JEST lecz w fazie beta nie polecam na testu wgralem ja sobie i co .. i nic posypala sie i hmm no nie jest to jednak ta automapa co sie o niej pisze, choc tylko kilka razy w zyciu mialem stycznosc jazdy z automapa i powiem ze mi nie podpasowala. Swojego czasu jezdzilem z nawigacja jaka urzadzeniem z MapaMap i powiem tak, jesli czesto aktualizujesz to jest OK. W sumie jesli sie czesto jezdzi powinno sie aktualizowac mapy w miare rosadku, wiadomo jak u nas drogi powstaja i nie powstaja. Odnosnie MapaMap w porownaniu do Sygic bym wybral Sygic MapaMap jakos tak sztywno zawsze dzialala. Kilka razy tez jezdzilem z NaviExpert z telefonu nawigacja dobra pod warunkiem ze caly czas pracuje nam w tle internet. Ogolnie jakos wiekszej rewelacji niema. DObra jesli sie jezdzi po 1 miescie i chce sie uniknac korkow/wypadkow na dlugie trasy dziala jak kazda inna nawigacja. Tutaj NaviExpert bardziej opiera sie o grupy ludzi ktore z niej korzystaja i dzieki temu powstaje "obraz" .

Jak pisalem wyzej aktualnie jestem przy Sygic i na nic bym tego nie zamienil z tego co jezdzilem, bo widziec to mozna :) . Nie raz sie slyszy ze ktos ma jakas tam nawigacje i twierdzi ze oo fajnie dziala bo ja po miescie sprawdzal . No wlasnie po miescie ze jak by cos nieswiadomie i tak wiemy gdzie jestesmy i co dalej bedzie a nawigacja to dodatek. Na mnie nawigacja musi byc w miare prosta to jest by wytyczyc trase "od reki" a nie "pykać" w nieskonczonosc w menu by wytczyc trase 100 czy 1000 km. Dwa w razie jakis zmian na drodze nawigacja ma mi od reki przeliczyc nowa trase i to nie zasadzie skrec w najblisza droge/ zawroc tylko z wyprzedzeniem "mysli" ze jak pojedziemy jednak ta droga iles metrow/km to dojedziemy tez tam, a nie ze skrec od razu w prawo/lewo by dojechac do najbliszego skrzyzowania i dalej jechac wczesniej zaplanowana trasa, przez co si eokazuje ze zamiast jechac "na skos" i dojezdzac do trasy wczesniej zaplanowanej my specialnie robilismy luk bo trzeba dojechac do najbliszego skrzyzowania ktory jest punktem orientacyjnym trasy, a nie punk B . Dalej w miare aktualizowane mapy , choc duzo jezdze i przy w/w punkcie jesli nawigacja sobie radzi raz na rok/pol roku starczy aktualizowac mape jak na mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to co to jest http://www.automapa....ticle_id=249636

 

Pobierz AutoMapę Android Beta 2!

 

 

Beta2 to nie wersja stabilna...i póki co nie ma jej w markecie, pobrać ze strony też nie można

W tej chwili wszystkie beta testy są zakończone lub lista beta testerów jest chwilowo zamknięta.

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie, który program do nawigacji jest lepszy, jest merytorycznie podobne do - który środek komunikacji jest lepszy - rower, samochód, ciężarówka czy autobus. Tak samo i tutaj - do nawigacji podczas czego... Jazdy samochodem, rowerem, czy też pieszych wędrówek?

 

Moje typy uwzględniając potrzeby:

- podczas jazdy samochodem Automapa. Najlepiej z AMtraffic :)

- podczas wałęsania się po zakorkowanym dużym mieście, to bezapelacyjnie JakDojadę + GoogleMap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×