Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IStreamPL

Do administracji!

Polecane posty

Gość IStreamPL

Witam, przepraszam najmocniej, że tutaj pisze. Chodzi o regulamin tego podforum.

Jak może przyszły klient wyceniać usługę, którą zleca?

Nie powinno to być tak, że ja zlecam usługę, a firma, która jest gotów to wykonać pisze cene i mam do wyboru zgadzam się albo nie. Wiele przypadków jest takich, że zleceniodawca niewie ile orientacyjnie kosztuje taka usługa.

Proszę o zmianę tego.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. A ja się z Tobą nie zgodzę. Wymóg podania budżetu pozwala odsiać wszelkie oferty z gatunku "Mam 20zł, zapierdalaj 5 godzin, postaw mi serwer". A takich tu nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ale chodzi np o zlecenie skryptu, który naprawde kosztuje powiedzmy 10tys zł. Jakiś gość napisze za 500zł. Ktoś buchnie śmiechem i tyle ze zlecenia. Lepiej aby firma pokolei napisała wycene i sobie user wybiera lub daje sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zlecić skrypt za 10k zł to najpierw przygotowujesz dokładną specyfikację a potem wysyłasz do firm z prośbą o ofertę a nie wrzucasz na forum, chce skrypt, który coś tam zrobi.

 

Co chwilę są zapytania, kto mi uruchomi lub zainstaluje coś a potem się okazuje, że gość ma na to 30zł lub 50 ale nei gotówki tylko na programie partnerskim jakiegoś hostingu.

 

I właśnie podanie ceny/budżetu ma odsiać takie ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Aha czyli o to chodzi. Dzieki regdos za jasnosc ;) Nie wiedziałem, że tu tacy istnieją (nie no żart).

Można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. A ja się z Tobą nie zgodzę. Wymóg podania budżetu pozwala odsiać wszelkie oferty z gatunku "Mam 20zł, zapierdalaj 5 godzin, postaw mi serwer". A takich tu nie mało.

 

 

 

Uczulam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×