Skocz do zawartości
Redzik

Cena loga

Polecane posty

Uważam że to nie jest kwestia loga tylko marki a na markę nie pracuje logo tylko pieniadze zainwestowane w reklame ( owszem pracuje ale gdy firma juz jest bardzo dobrze rozwinięta i własnie przez firmowe logo rozwija się dalej ). Tylko potęga firmy działa na logo a nie logo na potęgę firmy. Jeżeli firma jest duża to obojętnie jaki znaczek to i tak będzie rozpoznawany np NIKE No takie moje zdanie. Oczywiście logo nowej biednej firmy musi coś przedstawiać tu się zgadzam. A temat loga to rzeka każdy ma inną wizję świata. i spostrzega wszystko inaczej. Jednemu przypadnie go gustu innemu nie. To nie prosta matematyka gdzie 2+2 zawsze równa się 4.

Dla tego osobiście uważam że najważniejsza w tym wszystkim dla prostego człowieka bez ASP jest profesjonalna obsługa programu graficznego i trochę inwencji twórczej ale bez przesady biggrin.png

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie plastyczne w przypadku projektowania dla webu, identyfikacji wizualnej, to może wręcz przeszkadzać... zależy też co się tam dokładnie robiło, ale ja mam doświadczenia raczej niemiłe z paniami "graficzkami po ASP" heh. Malarki obrazów świetne, to tak.

 

zgadam sie w 100%. Współpracuję z jedną babką po ASP i drugą po architekturze i robią po prostu kiepskie projekty. Nudne, bez ikry, duzo prostych kresek, prostokątów ...... i oczywiście nie przyjmują żadnej krytyki.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie uważam, bo nie napisałem, że WSZYSCY. Po prostu jest to bardzo częste u tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos zauważ "może" i "moje doświadczenie".

Nie no, głupie by było zamknąć się w stwierdzeniu, że "na pewno" czy "raczej na pewno", ale no... "moje doświadczenie". A jak doświadczam często, to no niestety.

 

Myślę, że nie uogólniamy, tak po prostu, z doświadczenia.

 

Redzik dobrze kombinujesz. Czytasz Computer Arts?

Generalnie stworzenie tego "imadżu" to jest złożona kwestia. Ostatnio czytałem o brandingu BP (z CA UK) i rzeczywiście, tam to grubo wyglądało odnośnie zakresu prowadzenia kampanii. No widzisz, to nie jest pierdnąć w mąkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×