Skocz do zawartości
wBazar.pl

wBazar.pl - W poszukiwaniu grafików, koderów!

Polecane posty

Witamy,

 

Dnia, 16.05.2012r - Ogłaszamy pierwszą rekrutację na grafika, i kodera. Poszukujemy osoby, która wdrąży swoje umiejętności do owego projektu wBazar.pl - jak na razie, strona jest w budowie.

 

 

Opis stanowiska:

  • Oprawa graficzna strony internetowej

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi programów tj. Photoshop, Illustrator, Flash
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Kreatywność oraz poczucie estetyki
  • Znajomość trendów projektowania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się ekipie
  • Prace w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Forma kontaktu:

Podania prosimy kierować na adres e-mail: wbazarpl@gmail.com (tymczasowy), lub prywatną wiadomość.

 

 

Na chwilę obecną, nie przewidujemy żadnego wynagrodzenia w postaci pieniężnej, ale po czasie - jest to możliwe.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) to mi sie humor poprawil :)

 

Prosze Cie... Oferte wystawiasz jak profesjonalna firma, tyle ze na stanowisko: jelen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się ekipie
  • Prace w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

 

 

Na chwilę obecną, nie przewidujemy żadnego wynagrodzenia w postaci pieniężnej, ale po czasie - jest to możliwe.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

 

Dużo oferujecie, a tekst

... nie przewidujemy żadnego wynagrodzenia w postaci pieniężnej ...
już przegiął pałkę ;)

Jeszcze to

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
, ja to bym się cieszył gdyby ktoś chciał u mnie pracować za darmo a nie stawiał im jeszcze takie warunki ;)

I to nie jest hejt tylko zasłużona krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe smile.png to mi sie humor poprawil smile.png

 

Prosze Cie... Oferte wystawiasz jak profesjonalna firma, tyle ze na stanowisko: jelen.

 

Tak, tylko my nie jesteśmy firmą - osoba prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ?

Nie musisz być firmą by komuś zapłacić za wykonaną prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może on musi. Postawcie się na jego miejscu. Wiecie ile on "zatrudni" małolatów - 15-latków co zaczynały w wieku 13 od assemblera celem kodowania gameserverów jakichś starszych gierek mmo, co za***iście chłoną inne języki? Paru się pewnie znajdzie. Czasem można dobrze na tym wyjść. Sam kiedyś zatrudniłem małolata, co robił dużo i cieszył się jak od czasu do czasu sprezentuje mu gierkę na steam'ie.

 

Hehe, nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się.

 

Ja (my, Progreso) trzymamy kciuki :) W okolicach 97 r. sam w podobny sposób szukałem wsparcia, tyle, że na ircu. Zero gwarancji - był tylko pomysł. W 99 r. w tym samym składzie pobiegliśmy rejestrować firmę, po kolejnych trzynastu latach ciągle z tymi samymi ludźmi zamawiam pizzę do firmy.

 

Dlatego właśnie dostali od nas hosting.

 

Jest jedna różnica - z nas się nikt nie śmiał, mimo, iż wg obecnej nomenklatury "szukałem jelenia". Czasy się zmieniają, oh well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby ok, gdyby nie szablonowy sposób tego głoszenia ala bogata firma szuka pracownika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do niczego tutaj nie zmuszamy, jeśli ktoś się zdecyduje nam pomóc charytatywnie - to nie oznacza, że on musi robić wszystko an nasze polecenia jak w wojsku, czy zrobi daną pracę za dwa dni, czy za rok - jego sprawa. Dla nas liczą się chęci.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rshmn to były inne czasy. Kiedyś dwóch siadło w piwnicy i zrobiło komputer. Teraz to trochę inaczej wygląda.

Większość takich ogłoszeń to szukanie jelenia.

 

Poza tym dział nie ten, to raczej do giełdy czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rshmn to były inne czasy. Kiedyś dwóch siadło w piwnicy i zrobiło komputer. Teraz to trochę inaczej wygląda.

Większość takich ogłoszeń to szukanie jelenia.

 

Poza tym dział nie ten, to raczej do giełdy czy coś...

 

Właśnie się zastanawiałem, jaki odpowiedni byłby dział dla tego tematu. Proszę moderatora, o przeniesienie tematu.

Edytowano przez wBazar.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna różnica - z nas się nikt nie śmiał, mimo, iż wg obecnej nomenklatury "szukałem jelenia". Czasy się zmieniają, oh well.

 

Też zaczynalem w tamtych czasach i pamiętam że osoby z branży dażyły się większym szacunkiem i zaufaniem niż dziś. Jest to kwestia między innymi masowego dostępu do internetu - neostrada smile.png

Wtedy dostęp do netu był możliwy dla mniejszej ilości ludzi, ale za to bardziej związanej z informatyką.

Założenie firmy było poprzedzone "przemyśleniami" i "obliczeniami".

 

Teraz jest zalozeie biznesu w sieci jest proste i widząc po rodzaju postów to niektorzy zakładają biznesy bez umiejętności/kwalifikacji i bez środków aby wynająć kogoś z umiejętnościami i kwalifikacjami.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję również wspólnika do interesu, zainteresowanych - proszę o kontakt na PW. Nie wymagam żadnego dokładania do interesu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn za co?

 

Napisałem za co. Krócej? Za analogie - 15 lat temu ktoś starszy nie kręcił nosem, tylko pomógł w zbliżony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś miał 2 licencje? smile.png

Jakby miał jedną to byłoby dobrze :P (żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Jakby miał jedną to byłoby dobrze tongue.png (żarcik)

 

Z tego co wiem to akurat licencja jest kupiona za te parę stówek, tym chętniej wspieramy pomysł bo kupy się to wszystko trzyma, zaczyna od dobrych fundamentów, a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie dostali od nas hosting.

W ten sposób to każda firma mogła pomóc bo to tak po prawdzie to kosztuje 2 kliknięcia żeby komuś konto założyć w przeciwieństwie do ilości czasu ile musi poświęcić osoba, która ma robić to co chce autor.

 

15 lat temu były inne realia i inne możliwości. Jeżeli gość chce rozwinąć biznes to niech do tego podchodzi biznesowo a nie szuka frajera, który poświeci wiele godzin czasu i za darmo zaprojektuje coś i potem to wdroży.

A jeżeli projekt jest taki świetny to niech poszuka inwestora, który wyłoży kasę na grafików, itp.

 

Na forum już mieliśmy całą masę młodych przebojowych byznesmenów. I zgodnie z tą tradycją o byznesmenie nic nie wiemy oprócz nika i maila na gmailu (domeny na osobę prywatną z ukrytymi danymi)

 

W mojej ocenia autor za mulikonta (VpsTalk.pl GreeN335111 weBazar.pl wBazar.pl) na forum powinien na start dostać bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×