Skocz do zawartości

Polecane posty

Pisząc to, miałem na myśli, zmienić zdanie niektórych, że to jednak wykroczenie, a nie przestępstwo. Ja nie pytałem :D

Polska to dziwny kraj, tutaj za przeklejenie ceny na produkcie grozi kara wyższa niż za jego kradzież-w niektórych przypadkach.

Co do tego wykroczenia jeszcze, to jakby nakradł tych bułek z kilkaset to w pewnym momencie przekroczył by kwotę 250zł i byłoby to wtedy przestępstwo, jeśli sąd zsumował by szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×