Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
limes

Sprzedam blog o grach komputerowych i nie tylko

Polecane posty

Witam mam do sprzedania blog jak w tytule, czyli o tematyce gier komputerowych, artykuły pisane przez redaktorów są unikalne, starałem sie to sprawdzać na bieżąco, sprzedaję gdyż nie mam zbyt wiele czasu wolnego ponieważ prowadze również inny serwis.

 

http://piszemyograch.pl/

 

Cena 250zł (nie obejmuje domeny, dodaje hosting unixstorm)

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zakupem, negocjacją ceny lub ma jakies inne pytania to proszę o kontakt na pw.

Edytowano przez limes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny nie mam zamiaru przedłużać aczkolwiek jezeli ktoś jest nią zainteresowany to poprostu prosze o kontakt na pw napewno dojedziemy do porozumienia :)

 

Jeżeli nie jesteś zainteresowany prosze nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuję jakąś stronę to razem z domeną. To tak samo jak byś kupił facebook ale nie kupił domeny facebook. Nic nie masz a tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś faktura VAT bądź umowa jest i jakiś link do statystyk daj i gdzie domena zarejestrowana, do kiedy od kiedy forum istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś faktura VAT bądź umowa jest i jakiś link do statystyk daj i gdzie domena zarejestrowana, do kiedy od kiedy forum istnieje

Gdzie i od kiedy domena - sprawdzisz w bazie whois, od kiedy blog (bo to nie forum) zobaczysz na stronie i po dacie rejestracji domeny, sama strona kiepściutka 6 wpisów miesięcznie i do tego dwa zdania na krzyż, najbardziej mi się podoba "dogłębna" analiza Dragon Age II smile.png

(...) Druga odsłona niewątpliwie jest wielkim osiągnięciem firmy BioWare. Została polepszona o jakość grafiki oraz wprowadzono wniej wiele ulepszeń, które niewątpliwie przyczyniają się do większego zainteresowania grą.

Podsumowując strona nie warta 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak gości chce sprzedać to niech poda takie dane, jak za 250 zł to lekki wysiłek mógł by zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sprzedawać blog bez domeny...

 

@Igorek

Domena zarejestrowana w 1&1 podejrzewam że za 0zł, ale tak czy siak koszt przedłużenia to 98zł dry.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×