Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
statys

Który telefon?

Polecane posty

Cześć,

 

mam małe "dylemo". Chcę kupić sobie nowy telefon i zastanawiam się nad :

htc-sensation,1083048518_1.jpgHTC Sensation

htc-sensation-xe-beat-s-audio-,1755732620_1.jpgHTC Sensation XE Beats Audio

htc-sensation-xl-beats-audio,1887472408_1.jpgHTC Sensation XL Beats Audio

htc-one-x-bialy,2324206646_1.jpgHTC One X (biały)

Bardzo są do siebie zbliżone więc nie chciałbym przepłacić... Może ktoś z Was ma któryś z tych telefonów i mógłby coś od siebie napisać lub w podobnej cenie polecic coś innego? Z góry dzięki

smile.png

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez statys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz o nim czytam i ponoć oprogramowanie strasznie niedopracowane, foto ok, ale tylko przy dobrym świetle więc zaczynam się zastanawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o androidzie z nakładką samsunga to bym się sprzeczał ale to kwestia gustu

 

HTC słynie z nakładki sense która świetnie wygląda i jest bardzo funkcjonalna ale pobiera ogromną ilość ramu przez co telefon zwalnia.

Pomiędzy sensacją XE i XL jest różnica w słuchawkach więc sam wybierz.

Z tych wszystkich z wyglądu pasuje mi najbardziej Sensation XE, pod względem dźwięku/słuchawek XL, a najlepsze parametry i podobno "niezniszczalną" tylną klamkę ma ONE V.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Telefony z android można podkręcić naprawdę zaskakująco oraz dopasować jak się chce, więc tylko wyglądem i gustem bym się sugerował.

 

Przykład:

Miałem w posiadaniu LG Swift GT540 w wersji android maksymalnej 2.1, po przeróbkach:

OC: z 600MHz na 900MHz

Zainstalowany SWAP: 256 MB

Android 4.0.3

I wiele więcej wink.png

Edytowano przez mFilmy.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

statys, powinieneś zwrócić również uwagę na wielkość wyświetlacza telefonu, którego chciałbyś używać.

Dwa pierwsze od góry posiadają wyświetlacz 4.3 cala, zaś te dwa dolne 4.7 cala. Mój telefon ma wyświetlacz 4.0, ale przy dłuższym przeglądaniu internetu, trzymając telefon w dłoni ręka męczy się, czasami wręcz boli, więc nie wyobrażam sobie używania telefonu z wyświetlaczem większym niż ma mój obecny telefon.

Więc może przetestuj w salonie telefonów, jak będziesz się czuł trzymając, używając telefon z wyświetlaczem np. 4.7 cala, weź konkretny model ze swojej listy i może to trochę pomoże w twym wyborze.

Edytowano przez Majka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam od około roku Sensation, działa wyśmienicie i nie mogę narzekać.

Trudni mi powiedzieć coś na temat XE czy ONE, ale mają większy wyświetlacz, więc tu tracisz od razu na baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wielkość to 4' lub 4,3' (takie porównywałem) to wydaje mi się że duża różnica to nie jest przy normalnym używaniu: dzwonieniu, pisaniu sms/mail i przeglądaniu internetu. W tym wypadku porównywałby też wagę telefonu o ile dużo korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×