Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kvs

Darmowe VPS-y na FB

Polecane posty

U mnie uptime na node localhost 1,5h ;) chyba dodam ten serwer do konta na pingdom, żeby sprawdzić jak często to pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniektme - pamiętaj, że serwery po padzie same nie wstają, więc takie badanie nie będzie do końca przedstawiało rzeczywistej sytuacji. Dodaj lepiej adres panelu, bo ten uruchamia się razem z maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko kto chciałby się bawić zabawką, która jest zepsuta, a jak "tatuś naprawi", to po godzinie znowu się psuje...

chyba nie mieliście aż tak trudnego dzieciństwa, że masochizm jakiś, czy coś... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tego owczego pędu żeby dostać darmowego VPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś ceni swój czas, to dużo bardziej będzie mu się opłacało zapłacić ok 25zł brutto/mc w jednej ze sprawdzonych firm (bazując na opiniach WHT) , dostanie dużo lepsze parametry oraz uptime bliski ~99%.

Zasadnicza różnica jest taka, że na takim vps można pokusić się o stawianie komercyjnych projektów, a na tamtym darmowym jak widać nie, więc to tyko strata czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem na skype z adminem H1F, na localhost uwalona jest pamięć, dzisiaj wymienią ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując moje testy darmowych VPS-ów, ten serwerek to wielkie G.. i do niczego się nie nadaje nawet do zabawy. Także ja odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego, poprostu wziełem żeby to przebadac, i podsumowałem, wiadomo że nie zrezygnowałbym z mojego aktualnego płatnego vps-a na rzecz tej darmochy

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekiwałeś od darmowego serwera?

 

I pisze to osoba która co kilka postów prosiła o tego vps-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×