Skocz do zawartości
Maciej Cichoń

reseller shared ip i możliwością instalacji certyfikatu

Polecane posty

Witam.

Testuję, testuję i nie mogę się doprosić, więc spytam tutaj:

 

czy ktoś może zaoferować mi konto reseller lub chociaż zwykłe konto shared hosting z możliwością instalacji mojego certyfikatu, który już mam?

 

Pozdrawiam Justyna Cichoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może zaoferować mi konto reseller lub chociaż zwykłe konto shared hosting z możliwością instalacji mojego certyfikatu, który już mam?

No to raczej w każdej firmie da się zrobić.. A masz swój klucz prywatny, z którego był generowany CSR do certyfikatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję, testuję i nie mogę się doprosić, więc spytam tutaj:

Tak jak informowaliśmy Panią na naszym Helpdesku, u nas nie ma możliwości podpięcia Pani certyfikatu pod IP współdzielone na serwerze. Nie ma problemu jeśli zakupi Pani dedykowane IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wróćmy do tematu, bo miałam wrażenie że czeka mnie zakup dedyka lub vps z ostatniego postu...

Co, jak i za ile :)

Certyfikat potrzebuję konkretnie na jednym (póki co) z subkont. VPS to dla mnie za duże obciążenie pracą i pieniędzmi. Już nie wspomnę o dedyku.

Czyli co, reseller + dedykowany IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to raczej w każdej firmie da się zrobić.. A masz swój klucz prywatny, z którego był generowany CSR do certyfikatu?

Mam Panie Miłoszu. Trochę kosztowało więc starałam się nie zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co, reseller + dedykowany IP?

Nie musi być reseller, może być zwykle konto ale z dedykowanym IP.

 

W reseller podpina się IP pod odpowiednie subkonto i tam instaluje certyfikat.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Panie Miłoszu. Trochę kosztowało więc starałam się nie zgubić smile.png

No to w każdej firmie, która udostępnia taką możliwość, da się podpiąć ten certyfikat.

U nas nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Biznes-Host, reseller jest jedynie trochę droższy, a jak zakupisz IP na dłuższy okres czasu to może i dadzą ci rabat jakiś.

 

Reflink w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w każdej firmie, która udostępnia taką możliwość, da się podpiąć ten certyfikat.

U nas nie ma z tym problemu.

Dziękuję

 

Napisz do Biznes-Host, reseller jest jedynie trochę droższy, a jak zakupisz IP na dłuższy okres czasu to może i dadzą ci rabat jakiś.

 

Reflink w stopce

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozemy zrobić konto reseller z konta Standard:

 

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

 

Koszt to 200 zł rocznie z dedykowanym IP :)

 

Więcej informacji z przyjemnością udzielę poprzez LiveChat oraz przy kontakcie na adres bok@biznes-host.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz w pierwszym taką masz potem, chyba, że o czymś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że Marek mówił, że cena po roku się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

nie potrzebujesz dedyka/VPS

Tak jak pisał Mzone do twojego certyfikatu jest potrzebne indywidualny adres IP, który możesz dokupić do zwykłego konta shared/reseller

 

Odkad istnieje SNI (Server Name Indication) mozna hostowac wiele stron via SSL na jednym wspoldzielonym adresie IP, z indywidualnymi certyfikatami oczywiscie. Uzytkownikow, ktorzy uzywaja przegladarek nie wspierajacych SNI juz praktycznie nie ma smile.png Uzywanie oddzielnych IP tylko dla SSL to marnowanie adresow IP, ktore przeciez w praktyce juz sie skonczyly! Zarzadzajcie nimi z sensem smile.png

Edytowano przez Adam Szendzielorz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzytkownikow, ktorzy uzywaja przegladarek nie wspierajacych SNI juz praktycznie nie ma

Prawie robi wielka roznice... bo jak by nie patrzec, to zostaja korpojady z tandemem Windows XP + IE, gdzie sni nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkad istnieje SNI (Server Name Indication) mozna hostowac wiele stron via SSL na jednym wspoldzielonym adresie IP, z indywidualnymi certyfikatami oczywiscie. Uzytkownikow, ktorzy uzywaja przegladarek nie wspierajacych SNI juz praktycznie nie ma smile.png

 

Mi się wydaje, że osoby używające IE na Windowsie XP to nie jest taki margines a między innymi ta konfiguracja ma problemy z SNI wink.png. Nie wspominając już o masie przeglądarek mobilnych.

 

Uzywanie oddzielnych IP tylko dla SSL to marnowanie adresow IP, ktore przeciez w praktyce juz sie skonczyly! Zarzadzajcie nimi z sensem smile.png

 

A używanie ich do konta shared za 300 zł na rok już nie? ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkad istnieje SNI (Server Name Indication) mozna hostowac wiele stron via SSL na jednym wspoldzielonym adresie IP, z indywidualnymi certyfikatami oczywiscie. Uzywanie oddzielnych IP tylko dla SSL to marnowanie adresow IP, ktore przeciez w praktyce juz sie skonczyly! Zarzadzajcie nimi z sensem smile.png

Ja już od dłuższego czasu używam SNI. O ile dobrze pamiętam, to chyba dzięki podpowiedzi Patryka :)

Nikt mi jeszcze nie zgłaszał problemów z działaniem certyfikatów.

 

A używanie ich do konta shared za 300 zł na rok już nie? ;P.

I tak i nie. Niektórzy Klienci chcą być na oddzielnym adresie od reszty użytkowników hostingu.

Adresy marnuje się bardziej jak się je sprzedaje za grosze... skoro jest ich tak mało i są takie cenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A używanie ich do konta shared za 300 zł na rok już nie? ;P.

 

 

Jest jednak roznica - np. 300 serwerow shared na jednym IP, a 300 serwerow shared na 300 IP, nie ? :) Gdyby SNI wynaleziono razem z https to jestem pewien, ze dzis nie istnialby problem braku adresow IPv4!

 

Adres IP jest jak drzewa na ziemi - bez SNI scinamy cale drzewo zeby zjesc z niego jeden maly owoc ;-) Chronimy drzewa, chronmy tez adresy IP! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mamy IPV6 ;-).

 

Ze statystyk netmarketshare.com wynika, że 55% ludzi używających Win XP ma jednocześnie IE. Zważając na to, że udział XP w rynku systemów ta sama strona szacuje na 43% to można smiało powiedzieć, że odpając SSL na shared IP pozbawia sie jednak dostępu dość sporą liczbę ludzi i proponowanie do certyfikatu dedykowanego IP ma jeszcze jakiś sens. Choć oczywiście wszystko zależy od targetu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby SNI wynaleziono razem z https to jestem pewien, ze dzis nie istnialby problem braku adresow IPv4!

Nie zgodze sie... Ilez tu na wht mamy ofert, ze ktos chce hosting HTTP (bez S), a do niego to najlepiej /23 adresy IPv4, bo kazda subdomena seło-śmietnika to musi byc na osobnym adresie IP...

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×