Skocz do zawartości
maly90

Program do poczty email

Polecane posty

Witam,

 

Przegląd od dość dawna forum i myślę ze znajdę tutaj odpowiedź. Ze względu ze posiadam dużo emaili (na podstawie domen), logowanie się z jednego na drugi jest trochę długotrwałe i dlatego pytam się, czy jest jakiś program w którym wpisuje się email oraz hasło, po czym ten jest zalogowany i informuje nas o nowych wiadomościach. Dobrze było by gdyby, taki program mógł obsługiwać kilka skrzynek na raz

 

Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci Mozilla Thunderbird, mam tam podpięte 4 konta mailowe z 3 różnych domen. działa bardzo dobrze, wygodny interfejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Tak jak wyżej, Thunderbird.

Ale ja tam wole webowy interfejs i jakiś plugin do przeglądarki, który powiadamia o nowej poczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Thunderbird, naprawdę polecam, zwłaszcza przy kilku czy kilkunastu kontach pocztowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem, i przy tworzeniu konta wygląda na dość proste ale... no właśnie jest pewne ale gdy wszystko wpisuje tzn

adres email np: adamek@dual.pl z czego dual.pl to domena np moja

hasło wpisywane jest na pewno prawidłowo, wyskakuje komunikat " hasło lub uzytkownik jest nieprawidłowe" tylko w 100% jest wpisywane wszystko dobrze, przy opcji ręcznej konfiguracji wpisuje login adamek albo adamek@dual.pl ale dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Thunderbird mnie denerwuje, tak naprawdę "wszystkie" klienty mnie w jakiś sposób denerwują.

Dziwna konfiguracja, jakieś rozdzielenie pop od smtp, czy coś... co program to jakaś taka dziwna pierdoła jest zawsze, która mnie odrzuca.

Najlepszy dla mnie osobiście był Outlook Express. Mam Outlooka 2003, ale jednak używam Windows Live Desktop, niestety okazjonalnie zdarzają się błędy z otwarciem mejla (bo on mieli i gdzieś tam przenosi po pobraniu i bzdury wyrabia)... niemniej jednak mimo wszystko nowocześnie wygląda, spoko działa, no i reszta po prostu o wiele bardziej wkurza.

 

Fajny jest Fox Mail, czy jakoś tak, taki chiński, ale to nie wiadomo, czy bezpieczny, no i problem jest z polskimi literami...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Każdy program ma jakieś swoje 'ale'. Dlatego jak komuś nie pasuje żaden albo nie ma doń cierpliwości to pozostaje webmail, a tutaj polecam roundcube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Opera Mail - niestandardowo rozwiązana kwestia wielu skrzynek, bo z kilku robi de facto jedną. Sporo możliwości konfiguracji + integracja z dobra przeglądarką (flame war anyone?;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opera Mail miałem długo chyba przy Operze 9 czy 10. Potem wp...ło mi wszystkie mejle i ogólnie były przeboje.

Ostatnio znowu wróciłem, ale jakoś tak nie wiem... no na pewno jest to świetna alternatywa, tylko no trzeba też raczej korzystać z Opery jako przeglądarki (korzystam, lubię : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Thunderbird mnie denerwuje, tak naprawdę "wszystkie" klienty mnie w jakiś sposób denerwują.

Dziwna konfiguracja, jakieś rozdzielenie pop od smtp, czy coś... co program to jakaś taka dziwna pierdoła jest zawsze, która mnie odrzuca.

Najlepszy dla mnie osobiście był Outlook Express. Mam Outlooka 2003, ale jednak używam Windows Live Desktop, niestety okazjonalnie zdarzają się błędy z otwarciem mejla (bo on mieli i gdzieś tam przenosi po pobraniu i bzdury wyrabia)... niemniej jednak mimo wszystko nowocześnie wygląda, spoko działa, no i reszta po prostu o wiele bardziej wkurza.

 

Fajny jest Fox Mail, czy jakoś tak, taki chiński, ale to nie wiadomo, czy bezpieczny, no i problem jest z polskimi literami...

 

Express ? z pocztą powyżej 2GB Express sie wywyspuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moduł pocztowy w Operze 11.xx daje radę, mam podpięte kilka kont, kilka tysięcy maili z okresu kilku lat i nie ma najmniejszych problemów.

 

Dla pewności zawsze jednak zostawiam kopie na serwerze, wywalane są wyłącznie po usunięciu w programie pocztowym. Przy dzisiejszych limitach na kontach nie ma sensu ściągać poczty na kompa i usuwać z serwera, taki backup daje pewność, że nic nie wsiąknie, poza tym daje dostęp.do całej poczty z obcych kompów na webmailu.

 

@rshmn: niewielu wrogów ma Opera, nawet Ci którzy jej nie używają nie są w stanie wymyślić realnych powodów do napaści. Poza tym jest to jakby nie patrzeć jedyny realny europejski konkurent dla przeglądarek z US of A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rshmn: niewielu wrogów ma Opera, nawet Ci którzy jej nie używają nie są w stanie wymyślić realnych powodów do napaści. Poza tym jest to jakby nie patrzeć jedyny realny europejski konkurent dla przeglądarek z US of A.

Nazwa. Opera ssie. Przez bite 5 lat miałem przedmiot. pt. recepcja muzyki (głównie poważnej) i nie stałem się fanboyem opery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest to jakby nie patrzeć jedyny realny europejski konkurent dla przeglądarek z US of A.

The Bat! pochodzi z Mołdawii i jak najbardziej jest konkurencyjny, używam go od wersji 2.xx i nie wyobrażam sobie innego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Bat! pochodzi z Mołdawii i jak najbardziej jest konkurencyjny, używam go od wersji 2.xx i nie wyobrażam sobie innego programu.

The Bat! to klient poczty, a nie przeglądarka vide O/FF/CH/IE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kontekst.

 

Wracając do poczty:

Ostatnio podpiąłem kolejne konto pod moduł Opery, przez co musiała sobie zassać na raz ponad 1400 maili. Trochę to trwało (mam łącze póki co tylko 6Mbit), ale sama przeglądarka nie zamarudziła, mogłem w tym samym czasie bez problemów i zawiśnięć przeglądać strony. Poza tym należy dodać, że zużycie pamięci przez przeglądarkę nie wzrasta znacząco przy korzystaniu z modułu poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC miałem The Bat!'a, bardzo polecam bo prosty i intuicyjny, na Macu teraz mam systemowy i jego prostota i działanie jest zaskakujące po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×