Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wieslawpas

200 000 maili firm z darmowymi domenami - czy bedzie z tego klient?

Polecane posty

Witam,

 

 

Dysponuje baza maili firm ktore maja konta w darmowych domenach.

Jest ich okolo 200 000.

 

http://www.bazybizne...rmowa-poczta/78

 

Jak mysliscie czy z tych maili uda sie pozyskac czesc firm na hosting,

czy ta grupa jest taka specyficzna ze jest zwoleniikami darmochy i szkoda zachodu,

 

Druga sprawa. Jesli zaloze hsoting i pozyskam jakisc 20 kilentow a ktors z nich

wysle SPAM, zostanie zablokowany caly serwer.

 

Czy sa takie konta reselerskie aby kazdy uzytkowanik mial swoj adres IP, tak aby mozna

bylo zablokowac jeden IP i pozostali nie mieli przykrych konekwencji blolady smtp?

 

Pozdrawiam

 

Wieslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam taka radę , tylko się nie obrażaj ! skorzystaj z usług copywritera jak już będziesz chciał ten mailing wysłać.

 

To, że ktoś ma darmowego emaila nie oznacza , że nie ma płatnych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkość 5 MG.

W ogóle skorzystaj lepiej z usług jakiegoś informatyka... (no chyba że mierzysz wielkość galonami) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie się wydaje że więcej niż 5 % tego mailingu nie dojdzie do odbiorców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie się wydaje że więcej niż 5 % tego mailingu nie dojdzie do odbiorców ?

 

Optymista z Ciebie ;)

 

 

Inną kwestią jest uświadomienie potencjalnemu klientowi potrzeby posiadania własnej domeny i konta w domenie firmowej - to może być nie do przejścia w jednym e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale aby coś komuś uświadomić najpierw ten ktoś musi (jakby nie patrzeć i kombinować) tego maila otrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymać to pół biedy, SPAM się nawet nie czyta, często odbiorca nawet nie wie, że taki email przyszedł i jest przefiltrowany do innego folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że wysłanie mailingu nie przyniesie Ci, ani jednego klienta. Mnie już szlag trafia, z tymi zapytaniami i ofertami, które przychodzą mi na skrzynkę. Jakbym miał tylko więcej czasu każde źle sformułowane zapytanie przekazywałbym do odpowiednich organów zajmujących się spamem. Weź chłopie poczytaj trochę o marketingu, jest tyle skutecznych sposobów pozyskania nowych klientów w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby jakikolwiek "spam" przynosił efekty - zwłaszcza do maili w firmie google(zakładam że takie w liście również masz) gdyż natychmiast po wysłaniu kilkunastu takich samych wiadomości, twój adres IP zostanie zbanowany a wiadomości skasowane. Nie wiem czy jest sens się w to bawić, mało kto czyta takie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×