Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hgpanel

[szukam] "wolontariusza" moderatora

Polecane posty

Gość hgpanel

Witam....

 

Szukam wolontariusza / moderatora do strony z ładnymi kobietami... działa ona na zasadzie kwejk itp.

 

Zadanie wolontariusza / moderatora to dodawanie nowych ładnych kobiet znalezionych w internecie na portalach społecznościowych itp. oraz moderacja dodawanych materiałów przez innych użytkowników.

 

Aktualnie nie mogę zaoferować nic bo strona nie jest popularna i nie zarabia, ale gdy zacznie zarabiać to oczywiście moderoator wolontariusz zostanie wynagradzany $$ za wykonywane zadania.

 

Proszę pisać na pw.

 

Aha szukam osób w wieku 18+ dlatego błagam osoby poniżej 18 lat nie piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianie a dlaczego sam się tym zajmiesz tylko szukasz frajera, który odwalać będzie całą robotę żeby rozkręcić Ci stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgpanel

Damianie a dlaczego sam się tym zajmiesz tylko szukasz frajera, który odwalać będzie całą robotę żeby rozkręcić Ci stronę?

 

 

No w pracy nie mam jak a po w ogóle jak będzie miał z tego mieć profit to dlaczego nie ? może ktoś się znajdzie, nie frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianie a dlaczego sam się tym zajmiesz tylko szukasz frajera, który odwalać będzie całą robotę żeby rozkręcić Ci stronę?

Czemu od razu tak niekulturalnie ? Płacą Ci za to ?

Czy w tym kraju już nikt nie może prosić o coś bezinteresownie, bez zapłaty ?

Może sam się zajmuje tym, jednak chciałby kogoś do pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czemu od razu tak niekulturalnie ? Płacą Ci za to ?

Czy w tym kraju już nikt nie może prosić o coś bezinteresownie, bez zapłaty ?

Może sam się zajmuje tym, jednak chciałby kogoś do pomocy...

 

Jeżeli ktoś ma na tym zarabiać i nic nie robić przy tym to chyba jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu tak niekulturalnie ? Płacą Ci za to ?

Czy w tym kraju już nikt nie może prosić o coś bezinteresownie, bez zapłaty ?

Może sam się zajmuje tym, jednak chciałby kogoś do pomocy...

Autor nie może się tym zajmować bo jest w pracy (tak sam napisał) więc szuka kogoś kto za niego będzie rozkręcał jego "biznes" znaczy odwalał całą czarną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgpanel

 

Jeżeli ktoś ma na tym zarabiać i nic nie robić przy tym to chyba jest coś nie tak?

Autor nie może się tym zajmować bo jest w pracy (tak sam napisał) więc szuka kogoś kto za niego będzie rozkręcał jego "biznes" znaczy odwalał całą czarną robotę.

 

Oj moge się zajmować i zajmuje się ale jak jestem w pracy to nie mam jak czyli do 16 godziny nie ma aktualizacji na stronie a przydałoby się dodać troszke fotek, video...

 

Tak jak napisałem gdy zacznie zarabiać to będę płącił tej osobie więc nie wiem w czym macie problem jak zwykle ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej firmie, w której pracujesz masz w umowie, że będą Ci wypłacać wypłatę jak zaczną zarabiać?

 

Sprawa jest prosta, chcesz uruchomić stronę, która w jakiejś tam przyszłości ma zarabiać i teraz szukasz kogoś, który za Ciebie to zrobi bo ty nie masz na to czasu bo pracujesz.

 

Oczekujesz, że ktoś będzie po kilka godzin dziennie wyszukiwał, moderował i wrzucał treści na Twoją stronę i będzie robił to za darmo - to się nazywa szukanie frajera, bo może się okazać (z dużym prawdopodobieństwem) , że po pół roku, roku, itp. strona nadal nie będzie zarabiać a Ty zwiniesz "interes".

 

Nawet jeżeli strona nie zarabia to powinieneś zapłacić osobie, która ma Ci wrzucać treści - to się nazywa inwestycja. Jak nie masz kasy na inwestycję to nie robisz biznesu, sprawa prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla. Jak rozkreci strone, to ja sprzeda... jak wszystkie inne dotychczasowe swoje dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgpanel

Dobra napisałem, czego oczekuję i co oferuję, dalej dyskusja z wami nie ma sensu :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko mi jaki dorosły facet/kobieta zgodzi się na odwalanie czarnej roboty. Jeszcze jakbyś szukał gimnazjalisty do pomocy to ok, ale normalny człowiek nie będzie harował bez pewności czy coś z tego będzie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×