Skocz do zawartości
FireDrake.pl

W poszukiwaniu persopnelu do sieci CS!

Polecane posty

Dzień Dobry,

 

 

Poszukuję nowego personelu do sieci serwerów Counter-Strike 1.6 i nie tylko!

 

- Administrator sieci

- Junior administrator sieci

- moderatorów

- adminów

- graczy

 

 

Co oferuję:

 

- Silnik IPB

- Serwery gier

- Serwery głosowe

- zaplecze finansowe.

 

Ja po prostu daję wszystko co potrzeba do stworzenia sieci, a Ty to prowadzisz! Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia z tego, ponieważ robimy to dla graczy!

 

GG: 5234073

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu daję wszystko co potrzeba do stworzenia sieci, a Ty to prowadzisz! Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia z tego, ponieważ robimy to dla graczy!

 

Hahaha, to raczej Ty powinieneś zapłacić tym ludziom za czas i umiejętności, szczególnie administratorom, bo szukasz ludzi którzy za frajer zrobią za Ciebie robotę, szczególnie, że Twoja firma sprzedaje serwery gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia z tego, ponieważ robimy to dla graczy!

To w końcu wy robicie czy murzyni których chcecie zaciągnąć? Ja wiem że scena CS to dużo noobów którym sprawia to przyjemność, tyle że nie będą oni za bardzo władać językiem ani umiejętnościami oprócz wgrywania na serwer gotowych PHP czy AMXX, nie mówiąc tutaj o tym żeby coś w ogóle napisać w PAWN czy PHP gdzie dla dużej części ludzi kompilacja skryptu to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wiecie jaki korzyści ma zwykle administrator takiej sieci.

Darmowy karnet na siłownie i basen. Zwrot za przejazdy pokój-kuchnia-łazienka. Szpan na wsi i +10 do respectu na dzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No przecież napisał że ma zaplecze finansowe, więc może przeznaczyć trochę $$ na zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz: raczej chodziło mi o to że konfigurujesz serwer pod siebie, aby tobie grało się dobrze, pilnujesz tego serwa grając na nim więc są z tego korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisał że ma zaplecze finansowe, więc może przeznaczyć trochę $$ na zespół smile.png

Hahaha...

Napisałem do Pana na gg, po kilku minutach rozmowy przeczytałem pytanie

pytanie: Czy ma Pan pożyczyć pieniążków na domenkę ?

Mam nadzieje, że zarówno Ja jak i Wy już macie opinie na temat tej sieci i "firmy".

Edytowano przez Asertywny. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to trzeba ostrożnie podchodzić do tego co pisze autor, polecam poszukanie na google "gg 5234073".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z autorem wątku. Już wcześniej ktoś o tym wspomniał ale dodam też coś od siebie - nie ma nic za darmo i skoro będzie już wszystko, czyli forum oraz serwery to ogromnym problemem może być odnalezienie ludzi którzy bezinteresownie zajmą się wszystkim, poświęcą godziny nad wypromowaniem serwerowni, administracją itd. Zgadzam się regdos, przy tym co oferuje autor trzeba być ostrożnym mimo wszystko, aczkolwiek życzę powodzenia FireDrake.pl smile.png

Edytowano przez limes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek życzę powodzenia FireDrake.pl smile.png

 

Nie masz czego życzyć - ta firma startowała już około 3 razy i za każdym razem był wielki FAIL... Dodatkowo główny administrator nie posiada nawet 18 lat (firma założona pod banderą ojca lub znajomego).

 

Zresztą wystarczy zerknąć na ich stronę... Przedpotopowa... Zakupiłbyś na tym "czymś" - swoj serwer ? Wątpie. Co do Jakości oferowali za 3,50 zł / slot - 1000FPS (stabilne) - nie znam firmy która za taką cene jest w stanie utrzymać się nie sprzedając "nad stan".

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×