Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Asertywny.

[Wykonam] Mailing do ponad 150 tyś osób !

Polecane posty

Witam,

Wykonam mailing do ponad 150 tyś osób.

Cena : 20zł !!!!

Adresy e-mailowe pochodzą ze wszystkich stron prowadzonych przeze mnie do tej pory. (Głównie tematyka CS)

Są legalne(akceptacja regulaminu), nie ma tam ŻADNYCH botów.

 

Kontakt gg:6483156

 

Po zrobieniu przelewu, wysyłam maile i daję screen, że rozesłałem owy mailing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie widzę efektów jakichkolwiek. Poczekamy jeszcze te 2-3 dni, chodź efekty powinny być widoczne od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Przecież to śmieciowa baza danych, banda dzieciaków a do tego większość maili to już nieistniejące, nieaktywne, nieczytane lub przepełnione skrzynki lub założone tylko po to żeby na takich "portalach" się zarejestrować żeby potem tego całego spamu nie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Przecież to śmieciowa baza danych, banda dzieciaków a do tego większość maili to już nieistniejące, nieaktywne, nieczytane lub przepełnione skrzynki lub założone tylko po to żeby na takich "portalach" się zarejestrować żeby potem tego całego spamu nie czytać.

Mylisz się kolego, wszystkie maile musiały być aktywne.

Moje fora wymagały akceptacji e-mailowej. Nie wiesz=nie mów.

Nie wiem czy ktoś to czyta czy nie, tego się nie da przewidzieć, jednak "parę" osób z tych 150tyś na pewno odczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że jeżeli 3-4 lata maile były aktywne to teraz nadal są aktywne to się grubo mylisz.

Trzeba było się pochwalić z jakiś lat te maile pochodziły.

Baza śmieciowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest sporo nieaktywnych, ale ja np mam 1 maila, którego używam od X lat.

I takich osób jest na pewno dużo więcej.

Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem, nie wtrącaj się bo Twoje zdanie jest dla mnie zerowe.

Po prosto kolejny hejter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zainteresowany kupnem bo nie kupuję śmieci.

 

Zauważ, że to jest forum dyskusyjne a nie allegro więc każdy ma prawo wtrącić swoje zdanie i może jest ono dla Ciebie zerowe ale dla innych użytkowników może okazać się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pierw wyślij im maila i niech wcisną ci co kolwiek albo odpiszą by sprawdzić ile jest aktywnych i wyjdzie może 20 k tych maili. Nie polecam takiego śmieciowego mailingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz na forum dyskusyjnym. Każdy ma prawo głosu. Jeśli niech chcesz by ktoś pisał to nie zakładaj tematu proste.

 

ALE I TAK JA NIE POLECAM TAKIEGO ŚMIECIOWEGO MAILINGU STRATA KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strata kasy to nie jest, ja wysłałem dzisiaj na swoją stronę mailing i zarobiłem z reklam ponad 10zł :P a zawsze zarabiałem 1-2 zł, więc coś to musiało dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wydałeś na ten mailing (płacąc samemu sobie) 20zł, więc i tak stratny jesteś. ; )

 

 

Pomijając kwestie tego ile z tych adresów jest faktycznie aktywnych, wspomnieć należy też o tym, jak często z danego źródła wychodzi taki mailing. Jeśli raz na dwa, trzy miesiące, wówczas z pewnością będzie przeczytany. Jeśli regularnie co kilka, kilkanaście dni, wówczas jest duża szansa, że będzie przynajmniej częściowo ignorowany. W momencie, gdy mailing idzie regularnie co dwa, trzy, cztery dni, wówczas duża liczba osób oznaczy go jako spam i już zawsze tam będzie trafiał. Tak przynajmniej ja robię - ostatnio pewien serwis zaczął wysyłać reklamy niemal codziennie: gdy dawniej było to co kilka miesięcy - czytałem z uwagą, gdy co kilka tygodni - już zaczynałem niektóre wiadomości ignorować, gdy zaczęło się zbyt często - oznaczyłem jako spam i już wszystko stamtąd (nawet nie reklamy) trafia u mnie do spamu.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wydałeś na ten mailing (płacąc samemu sobie) 20zł, więc i tak stratny jesteś. ; )

 

 

Pomijając kwestie tego ile z tych adresów jest faktycznie aktywnych, wspomnieć należy też o tym, jak często z danego źródła wychodzi taki mailing. Jeśli raz na dwa, trzy miesiące, wówczas z pewnością będzie przeczytany. Jeśli regularnie co kilka, kilkanaście dni, wówczas jest duża szansa, że będzie przynajmniej częściowo ignorowany. W momencie, gdy mailing idzie regularnie co dwa, trzy, cztery dni, wówczas duża liczba osób oznaczy go jako spam i już zawsze tam będzie trafiał. Tak przynajmniej ja robię - ostatnio pewien serwis zaczął wysyłać reklamy niemal codziennie: gdy dawniej było to co kilka miesięcy - czytałem z uwagą, gdy co kilka tygodni - już zaczynałem niektóre wiadomości ignorować, gdy zaczęło się zbyt często - oznaczyłem jako spam i już wszystko stamtąd (nawet nie reklamy) trafia u mnie do spamu.

Samemu sobie nie płaciłem...

Mailing był rozesłany z dwóch innych maili tylko 2 razy !

Więc NA PEWNO nie znajdzie się w folderze SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie w mailingu jakiś obrazek wstawić i obserwować jego wywołania, miałbyś chociaż podgląd na tych co kliknęli w "pokaż obrazki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem już parę dni temu to są strony, które istniały parę lat tamu - 2008,2009 a teraz już ich nie ma, domeny też wolne co jest podstawowym wyznacznikiem śmieciowości tej bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor to zwyczajny oszust, argumenty ?

 

1. Twierdzi że mailing wysyła w 10 minut (przypominam że to baza 150 tyś maili)

2. Próbuje udowodnić że mailing wysyła... outlookiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×